Jump to content

Predlozi, pitanja, dogovori, kazne


Recommended Posts

49 minutes ago, Bugl Khan said:

Ne bi ja to na sebe preuzimao. Lijen sam i pitanje je kada i kako bi to napravio. Al hvala što si se sjetio 😁

 

Ma jednostavno je, nemoj da se izvlačiš sada :classic_biggrin:

 

edit: E kako me oćetm ovaj prelazak na novu stranu... :classic_dry:

Edited by Neme
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Crni Bombarder said:

Ovo sam i ja snimio kao previd,ali tesko je protivreciti nekome sa onakvim 'nickom' :classic_biggrin:

Meni vise od prosirenja smeta ovo sa trecim u grupi. To je takva glupost, a i nije fer po mom misljenju, jer ovi u poslednjim grupama mogu da kalkulisu.

 

Pre ako je bilo nekih kalkulacija i sumnjivih meceva to je bilo bar u okviru grupe, sad je to milion raznih kombinacija i gledanja u tudje dvoriste umesto da se igra fudbal.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja bih najradije D ili F. Ako ostane upražnjena još neka mogu bez problema. Obećavam da ću pristupiti ozbiljno sa najavama. 

 

Jedan predlog za sve koji žele da učestvuju u otvaranju: Kada odredimo za sve grupe ljude koji će rade, valjalo bi da napravimo neki red. Da svaki dan izlazi po jedna grupa, redom od A do F. Na ovaj način bi ljudi mogli da se postepeno još više upoznaju sa selekcijama.  Krene se recimo od nekog 3-4 juna, narednih 6 dana ide jedna po jedna najava. Dakle, nekoliko dana prije početka imamo sve završeno. Mislim da nije loš predlog, ovakav pristup se dosta primjenjuje u sportskom novinarstvu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Crni Bombarder said:

Cekam da Sautgejt objavi konacni spisak igraca,pa cu onda ispisati najavu za grupu D.
Danas treba da ga saopsti.

Trebam li ja da cekam najpre grupe B i C ili mogu i preko reda?

 

Nema veze raspored, postuj kad god te volja. 

Link to comment
Share on other sites

On 6/1/2021 at 4:08 PM, Decembarski said:

 

Za ovo i prediktor treba posebna tema a ne ovako. Nece ljudi da vide.

Edited by Zvezdinho
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Originalna Shunsukeova ideja je bila dobra, ali sve mi se čini da skoro nitko nije svjestan da je Euro pred vratima, tako da podržavam Del Piera i mislim da je bolje da se to što prije obavi. Također mislim da bi bilo možda dobro otvoriti neku Tournament predictor temu na forumu, budući da nema liga na sajtu UEFA-e. Samo bi trebalo osmisliti to, da sam se ranije sjetio mogao sam se možda sam uhvatiti tog posla, ovako nisam siguran hoću li imati vremena idućih dana.

 

@goldberg , @Ta'veren , @Betolingar Misdongard - samo naprijed.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...