Jump to content

Predlozi, pitanja, dogovori, kazne


Recommended Posts

6 hours ago, bistru vodu mutim said:

 

U pravu si, to je previd ali oprostit ćemo kolegi, stvarno se potrudio, dvije grupe je odradio, još i o svakoj repki napisao neko svoje viđenje stvari, cijeni se to :classic_smile:

 

 

Pao mi je juce na pamet u nekom trenutku, pa mi je dosla druga misao i zaboravio sam da ga ubacim.

 

Mogu ja to mnogo bolje, ali definitivno sam malo vise truda ulozio u grupu B, znao sam otprilike na sta da ciljam, malo sam vise kopao i to mi je bila prva stvar koju sam uradio cim sam ustao. Jedino sto me je sprecilo da uradim vise je sto mi je smena uveliko pocela. Grupu C sam krenuo da radim nekoliko minuta nakon posla, ali mi je za sve stvari trebalo barem 90 minuta.

 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Moram reći da vlada neki slab entuzijazam na forumu uoči EP. Neke grupe su otvorene odavno, ali slabo se piše. Nema prognoza, nema nekih analiza. Valjda će biti više postova kako krenu utakmice.

 

U pravu si. Ovo je prvo prvenstvo otkad znam za prvenstva da nisam kompletno ufuran u tu priču, možda zato jer mi je sada ovaj forum praktički jedini izvor informacija a i ohladio sam se nekako od praćenja repke, plus imam jako loš predosjećaj glede ovoga prvenstva što se mojih tiče. A valjda se i omatorilo...Ipak, ne sumnjam da će me barem malo zahvatiti virus velikog natjecanja i svega što ide uz to :classic_smile:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Baš sam jutros razmišljao na tu temu. Što se mene tiče, iako daleko slabije pratim evropski i svetski fudbal poslednjih godina, generalno mnogo volim vajb reprezentativnih takmičenja (čak i kad tradicionalno nema Srbije tamo) i trudim se da ispratim dosta utakmica. Međutim, hvatam sebe ovih dana da se pitam kako da uklopim mečeve u trista nekih obveza ili drugih stvari koje bih radio i nekako mi prvenstvo pada u drugi plan. Baš mi je krivo zbog toga, nadam se da ću se malo trgnuti kad se zakotrlja lopta.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Barkley#34 said:

Baš sam jutros razmišljao na tu temu. Što se mene tiče, iako daleko slabije pratim evropski i svetski fudbal poslednjih godina, generalno mnogo volim vajb reprezentativnih takmičenja (čak i kad tradicionalno nema Srbije tamo) i trudim se da ispratim dosta utakmica. Međutim, hvatam sebe ovih dana da se pitam kako da uklopim mečeve u trista nekih obveza ili drugih stvari koje bih radio i nekako mi prvenstvo pada u drugi plan. Baš mi je krivo zbog toga, nadam se da ću se malo trgnuti kad se zakotrlja lopta.

 

Ovo je i kod mene slučaj, plus slabo spavam ovih dana jer NBA playoff (za mene vrhunac sporta). Druga stvar, smaraju me malo ova prvenstva kad se ne igraju na jednom mestu, nego razbacano širom Evrope a i izvan nje. Ali svakako ću se aktivirati tokom samog EP, mislim da će da bude dobro prvenstvo, ima mnogo baš ozbiljnih ekipa a s obzirom na turnirsko takmičenje, najmasovnije do sad, možda bude i nekih iznenađenja. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ima tu nesto i do godina, ali recimo 2008 mi je bilo dobro zato sto tada nisam znao toliko o fudbalu, nisam jos upratio neke stvari i kako one funkcionisu pa je mozda zato u mojoj glavi bilo zanimljivije nego sto je zapravo drugima bilo. 😁

 

2012 i sa danasnje perspektive mi je sa izuzetkom par tekmi bila smor, 2016 je bas imala vise dobrih meceva, pogotovo od eliminacija. Posto je od tada krenuo novi format, voleo bih da se situacija prenese i na ovo prvenstvo. Od svih EP koje sam pogledam, 2012 bih stavio na poslednjem mestu. Da nije bilo Ceha 2004, verovatno bi se to prvenstvo kotiralo nize od 2012. Mada i ovako bih EP 2016 i EP 2008 stavio ispred EP 2004, pa i EP 2000 mi je bilo bolje.

 

Dok ovo pisem, shvatam da je ipak opravdano prosirenje, vise eliminacionih meceva. Iako mozda u grupnoj fazi ne vidimo puno zanimljivih meceva, zabava pocinje od osmine-finala.

 

Generalno poslednjih 7 godina dajem prednost reprezentativnom u odnosu na klupski fudbal i ispratim koliko mogu ili koliko me interesuje. Prosle godine sam gledao neke meceve u periodu 1980-2008 sto su bili kaceni na yt kanalima Fife i od nekih anonimusa. Podstakao me je neki dokumentarac o Maradoni da se malo pozabavim fudbalskom istorijom i rivalstvima izmedju reprezentacija.

 

Ranije se desavalo da imas jaku grupu gde je treceplasirana ekipa bolja od one koja je izborila cetvrtfinale i sa ovim formatom su stvari malo ispeglane i neki timovi dobijaju novu sansu u osmini-finala. Grupa F je sada najjaca i uopste nije nerealno da tri reprezentacije iz te grupe izbore polufinale. Na tom putu do polufinala naci ce se neka top repka, pa cemo videti da li ce da ponove uspeh iz 2016.

 

Edited by Ta'veren
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, bistru vodu mutim said:

 

Osim Srbije :classic_biggrin: :classic_tongue:

 

(namjestilo se :classic_smile:)

Mi smo igrali finale Kirin kupa, tako da...

20 minutes ago, Neme said:

 

Dogodine košarka :classic_sleep::classic_biggrin: 

Zašto dogodine? Čekamo ih u četvrfinalu u Tokiju, po tradiciji 😁

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, bistru vodu mutim said:

 

Uh, da je nama doći dotle, pa nek izgubimo 50 razlike, potpisao bih :classic_biggrin: :classic_smile:

Ma kojih 50 razlike, uvijek je to na loptu dve. Izgubimo uvijek, ali se držimo do kraja. Vrijeme je da se prekine taj niz na bazi... 😁

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bugl Khan said:

Ma kojih 50 razlike, uvijek je to na loptu dve. Izgubimo uvijek, ali se držimo do kraja. Vrijeme je da se prekine taj niz na bazi... 😁

 

Mislim ipak da vi, štovana gospodo, treba da usmerite mantru na nesretanjetm pre polufinala. Šansa za popravni. 😀

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Neme said:

 

Mislim ipak da vi, štovana gospodo, treba da usmerite mantru na nesretanjetm pre polufinala. Šansa za popravni. 😀

Ne, ne, što prije da se to riješi. Po mogućnosti prva ko utakmica. Mora jednom i na našu stranu otić. Al prvo da se ode tamo što neće bit nimalo lako.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...