Jump to content

VN Monaka 2021


Romantik

Recommended Posts

Upravo tako. Niko nije odvezao neku spektakularnu trku, jednostavno staza nije dozvolila. Jedino preticanje koje sam video je bilo Sumijevo na timskom kolegi na pocetku trke.
Ovo je staza gde se borba vodi u pitu, tim moze ili da uprska ili da pomogne.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ne moze bas svaka trka da bude "spektakl" u stilu Naskara gde se u zadnjem krugu sestorica promene u vodjstvu, pola grida izgine u masovnom udesu a pobednik prodje kroz cilj na krovu i unatraske jbg. Mislim ne znam sta si ocekivao, ali tvrditi da je ceo podijum bio truba jer eto samo su sacuvali pozicije ono bas apsurd.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Hertzog said:

Niko da spomene ocajan prenos trke. Iz godine u godinu se iznova potrude da ukenjaju sto se vise moze u Monaku. 
 

I onako je trka monotona i bez desavanja, a oni se potrude da i malo zanimljivosti ne prikazu. Cini mi se da je i kod situacije u borbi za pozicije izmedju vettela gaslija i hamiltona lajv prenos odjednom prebacen na ponovljen snimak gde Okon (cini mi se) skace po ivicnjaku, a ljudi se u tom trenutku kolju za pozicije. Amaterizam nevidjenih razmera u prenosu ove trke

 

Da, taman da se ne vidi da li je Vettel prosao Gaslija... ovi na SKy sports F1 su izpizdeli na tu situaciju. Ono u fazonu "eeeeeeeee sta nam prikazujeeees".

Link to comment
Share on other sites

Prezadovoljan sam jos jednim podijumom i odlicnim rezultatom Landa. Nadam se da Rikardo nece da se trazi koliko je to cinio u Renou, ako se uopste tamo i pronasao kako je mogao i trebao. 
Mada mi je bas zao sto je napravljena rokada Rikardo - Sainc, Karlos je bas dobar lik, a uz to je veoma brz i dobar vozac. On i Noris su bas imali super odnos tj imaju ga idalje.
Gasli najbolji rezultat sezone do sada, nadam se da ce da nastavi u tom stilu.

Verstapen je bas fokusiran, smiren i opasan. Oseca to Hamilton i postaje nervozan. Meni inace ne smeta kad se nekad malo vise zali preko radio ali juce je ono bilo i malo preterano. Imao je razloga da bude besan ali se ponasao kao da je on bezgresan a sad su drugi ucinili nesto nedopustivo.

Link to comment
Share on other sites

Pa kad Hamilton ne moze biti kriv, vidis da je galamio na tim zato sto je Okon na 30 krugova starim gumama odvezao brzi krug od njega na ganc novima pa je izgubio poziciju.

Davno nije bio pod ovakvim pritiskom kao ove sezone, mislim da cemo se nagledati i naslusati svacega jos do kraja godine.

Link to comment
Share on other sites

Misliš Gasli? 

Inače čudi me kako Hamiltonu na ono njegovo kmečanje: "Šta se dešava? Kako je moguće da je Gasli izašao ispred mene?" (a sve je ustvari zvučalo kao: "šta ste sad zaj€b@li ljudi"), ne znam kako mu nisu odgovorili: "nisi vozio dovoljno brzo". 

Da sam ja bio na tom pit-volu ja bih mu to kazao. Pa, boga mu, to bi sigurno čuli i Gasli i Botas, pa i Kimi i Vetel, a kamoli Cunoda ili Mazepin, samo da su tako javno krenuli da pizde...

Hamilton je odavno izgubio onaj stav(ako ga je ikada i imao) što ima Rikardo. Ako ne ide nešto kako treba, nema cmizdrenja i beskorisnog raspravljanja sa ekipom, nego samo kaže "onda ću morati da vozim brže" i proba da to i učini.

Link to comment
Share on other sites

Jeste zato kukao, ali fakat je da je Hamiltonom out-lap na novim gumama bio sporiji od Gaslijevog in-lapa na 30 krugova starim. Moze on kukati koliko hoce o cemu hoce ali ovde je izgubio poziciju i za to nije tim kriv.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...