Jump to content

Roland Garros 2021


Милица

Recommended Posts

ja sam uvek verovao da moze biti goat. posle 2011., kad je postao broj 1 ja cekam ove dane.

jos malo, jos malo! danas 19, pa idemo do 25. mozda i do 29. 

mrzi me da trazim ali sam rekao posle prvog seta da se vratio u glavi sto je i sam nole rekao posle meca. takodje sam na kraju drugog rekao da ce ga brejknuti bar 4 puta. brejknuo ga je 5 puta u 3. i 4., ako ne i vise. 

 

ako se uzme prvi set ne vidim kako cicipas to moze da okrene i ocekujem 3:0 uz poeziju od igre.

ajd mozda mu i pusti set zbog sponzora. 3:0, 3:1.

 

Screenshot_44d364a62d27f32c7.jpg

crvena po 2.9 protiv rafe je vec isplacena. kvota na noleta je jednostavno bila za ne propustiti. 5.5 da osvaja? pa jebiga. verovatno sad i nikad vise. :classic_biggrin:

 

ajmo! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, vanjabarsa said:

drugari , pisite kako izgleda mec, kumicu sam na krstenju tj. rucku pa neko vreme ne mogu da gledam mec.hvala 

 

Novak propustio dve BL na prvi Cicijev servis. Cici se izvukao servisom.

 

Prerano je reci ali mi Novak ne deluje pokretljivo kao prekjuce...

Link to comment
Share on other sites

Cicipas je u ovoj fazi meca spreman za ozbiljnu tabacinu, a zavisice mnogo i od njegovog servisa .................... Novak ne deluje da je jos uvek u punoj brzini, ovo sunce ga bas i ne inspirise za sada .......................

Link to comment
Share on other sites

Noletu ni Australijska vlaga i vrucina nisu naudila pa nece ni Pariska vrucina 💪

1 minute ago, jevrem69 said:

Cicipas je u ovoj fazi meca spreman za ozbiljnu tabacinu,

Nece se Novak u prvom setu nadjacavati sa njim, borba pocinje od polovine drugog. 

Link to comment
Share on other sites

Novakov ritern jos uvek nije naspanovan do maksimuma, ocigledno mu treba neko vreme da se navikne na protivnikove servise ............... primetno je da je Cicipas poceo i drugi servis da servira malo agresivnije .....................

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...