Jump to content

Roland Garros 2021


Милица

Recommended Posts

Just now, Cavani said:

Naravno, na AO je Djokovic igrao povredjen u sta su neznalice sumnjale a sada je Federer zdrav zbrisao sa RG da se ne bi povredio ili izgubio.

 

 

Nije Federer bio zdrav na RGu (sam je izjavio da je razmisljao da li da izadje protiv Kepfera), a nije Djokovic bio toliko povredjen na AOu kao sto je on predstavio.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Boxy said:

 

Nije Federer bio zdrav na RGu (sam je izjavio da je razmisljao da li da izadje protiv Kepfera), a nije Djokovic bio toliko povredjen na AOu kao sto je on predstavio.

Koja vrsta povrede je bila u pitanju da je razmisljao da ne igra, ima neki link? 

Koliko sam ispratio narativ je bio da nije dosao da osvoji RG i da nece da rizikuje povredu, a ne da je ima.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Boxy said:

Ta reklama ide cele godine, isla je za vreme snukera, zimskih sportova itd. samo sto ljudi retko kad gledaju ES, jedino kad su slemovei, pa misle da ima neko vece znacenje.


Ko prati biciklizam dobro zna i smucila mu se ta reklama (jer svako malo idu reklame), kao i snimak Tour de France kad Frum trci bez bicikle, finale AO Federer - Cilic i Serena - Venus.

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Cavani said:

Koja vrsta povrede je bila u pitanju da je razmisljao da ne igra, ima neki link? 

Koliko sam ispratio narativ je bio da nije dosao da osvoji RG i da nece da rizikuje povredu, a ne da je ima.

 

 

Q: There were some critical voices about your withdrawal from RG. How did you experience it and what happened on Sunday?

RF: I must try to remember. I withdrew on Sunday and played on Saturday, right? Well, when you retire on the middle day between match days, in this case before Monday, you don’t have to hold a press conference and give long explanations. That’s why people start wondering and experts come out of every hole and give their opinions which I find normal. It’s a part of the game. Personally I am totally convinced that it was the right decision. I don’t want to talk much about it either because I don’t want that my opponents know why I didn’t keep on playing. I and my team decided very easily that I shouldn’t play against Berrettini on the next day. Everything went well in the beginning but already before the Koepfer match there were question marks whether I needed to play that match or not. But I felt that I could try to play one more match against Koepfer. So after the Koepfer match I already knew secretly that it would be very hard for me to come back. That’s why everything was clear to me. I also wanted to communicate openly and say “we’ll see”. But I already knew that it would be very difficult because I know how my body reacts and have to listen to it. This happening at a grand slam is very rare but I thought that after having played 1500 matches on the tour I don’t have to explain myself too much. Besides I live with the bonus that people hopefully trust me in such situations.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Povredjen ili nepovredjen, folirao ili ne folirao, vaspitan ili nevaspitan, glumio ili ne, trudio se da se dopadne svima ili bio bezobrazan.... Šta god bilo, bice najbolji teniser svih vremena, najbolji po svim parametrima. Jbg, žalimo svi što tenis nije umetnicko klizanje, žalimo sto 4 slema nisu 4 skakaonice sa novogodisnje turneje. Pa da ocenimo umetnički dojam i stil.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Boxy said:

 

 

Q: There were some critical voices about your withdrawal from RG. How did you experience it and what happened on Sunday?

RF: I must try to remember. I withdrew on Sunday and played on Saturday, right? Well, when you retire on the middle day between match days, in this case before Monday, you don’t have to hold a press conference and give long explanations. That’s why people start wondering and experts come out of every hole and give their opinions which I find normal. It’s a part of the game. Personally I am totally convinced that it was the right decision. I don’t want to talk much about it either because I don’t want that my opponents know why I didn’t keep on playing. I and my team decided very easily that I shouldn’t play against Berrettini on the next day. Everything went well in the beginning but already before the Koepfer match there were question marks whether I needed to play that match or not. But I felt that I could try to play one more match against Koepfer. So after the Koepfer match I already knew secretly that it would be very hard for me to come back. That’s why everything was clear to me. I also wanted to communicate openly and say “we’ll see”. But I already knew that it would be very difficult because I know how my body reacts and have to listen to it. This happening at a grand slam is very rare but I thought that after having played 1500 matches on the tour I don’t have to explain myself too much. Besides I live with the bonus that people hopefully trust me in such situations.

Tja. Pa dobro, gde je ta povreda i sta je u pitanju, ruka, noga, koleno, kuk, kurje oko? Ovde bukvalno nista ne pise.

Al najjace je ovo, necu da kazem sta mi je da ne provale protivnici 😅

Uvek ce Federerovcima sve vezano za Federera biti belo i sjajno, a sve vezano za Novaka crno, bez objektivnog sagledavanja. Dok recimo obrnuto nije tako.

Edited by Cavani
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Cavani said:

Tja. Pa dobro, gde je ta povreda i sta je u pitanju, ruka, noga, koleno, kuk, kurje oko? Ovde bukvalno nista ne pise.

Al najjace je ovo, necu da kazem sta mi je da ne provale protivnici 😅

Uvek ce Federerovcima sve vezano za Federera biti belo i sjajno, a sve vezano za Novaka crno, bez objektivnog sagledavanja. Dok recimo obrnuto nije tako.

 

:lol_2::lol_2::lol_2:

ali verujete da je igrao sa ekstremnom povredom trbusnog misica 4 meca i osvojio slem :Hail:

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, de Havilland Mosquito said:

 

Za Lavrnju ne znam, ali spreman sam u bubreg da se opkladim da je Stevi više krivo što se Kriterijum Dofana završio pre pet dana nego što je Rafa izgubio sinoć

 

Tako nekako... ne mogu ja, u mojim godinama, gledati ta dva ludaka kako se ganjaju 4+ sata i jos se nervirati zbog toga 😄 

Sinoc sam zaspao fazon u pola 10 a rezultat videh jutros u 6 kad sam krenuo na plivanje. Nista neocekivano, moralo je da se vrati za onaj dafuq mec od prosle godine. 

Ko pamti, jos pre 2 godine sam pricao da je Rafin RG 2019 protiv Tima njegov poslednji RG gde se on pita... do kraja karijere ako nabode jos koji super ali da nema tu vise rezerve da se dize nivo igre kako turnir odmice jer fizicki vise nije u stanju da sastavi 2 sata tenisa u jakom ritmu.

 

Sto se sutrasnjeg meca tice, bilo bi tako djokovicevski da usere motku ali verujem da vecini ovde nije ni mnogo bitno sta ce biti jer je poznato da ovo vazi za najgori GS :classic_rolleyes: ali ako ni zbog cega drugog, Nolo je zasluzio da uzme jos jedan RG samo zbog ciao 👏 👏

  • Like 4
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

Sto se tiče igranja Federera idalje, u 40oj godini, poprilično sam siguran da nije toliko nerealan i zaslepljen da ne zna da su mu šanse da osvoji još neki GS jako, jako male, da nema W rekao bih prakticno nikakve. Tako da verujem da ni njemu igranje nije motivisano jurenjem još nekog GS, to je više usputno, ako se desi desi, pre bih rekao da je svestan da je kraj tu, iza ugla, a kad jednom dodje nema nazad. Ipak su oni, sportisti, naviknuti ceo život na taj ritam i raspored, koliko čudno to nama običnim ljudima delovalo, pored svih para i mogucnosti koje imaju vrlo često se desi da im brzo postane dosadno kad izadju iz sporta. Tako da Rodzer sad igra za svoju dušu, sto ne znaci da ne bismo videli još jedno plakanje ako bi nekako osvojio GS :classic_biggrin:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Ridji said:

Sto se tiče igranja Federera idalje, u 40oj godini, poprilično sam siguran da nije toliko nerealan i zaslepljen da ne zna da su mu šanse da osvoji još neki GS jako, jako male, da nema W rekao bih prakticno nikakve. Tako da verujem da ni njemu igranje nije motivisano jurenjem još nekog GS, to je više usputno, ako se desi desi, pre bih rekao da je svestan da je kraj tu, iza ugla, a kad jednom dodje nema nazad. Ipak su oni, sportisti, naviknuti ceo život na taj ritam i raspored, koliko čudno to nama običnim ljudima delovalo, pored svih para i mogucnosti koje imaju vrlo često se desi da im brzo postane dosadno kad izadju iz sporta. Tako da Rodzer sad igra za svoju dušu, sto ne znaci da ne bismo videli još jedno plakanje ako bi nekako osvojio GS :classic_biggrin:

Neko place sigurno: il` on ako osvoji, il` fanovi ako ne osvoji, tako da suza nece nedostajati. :classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Imam ti ja jednu na 40ak kilometara od same piramide. Izvor negativnih iona i najcisce misticne energije bi ti bio na pola sata od kucnog praga :default_coffee:

Kad mi gospodja spremi nesto dijetalno, ne treba mi piramida u Visokom radi negativnih iona i najcisce misticne energije - porucim janje iz pecenjare i o`ma` sam u stanju nirvane.:s_d:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Kronostime said:

Kad mi gospodja spremi nesto dijetalno, ne treba mi piramida u Visokom radi negativnih iona i najcisce misticne energije - porucim janje iz pecenjare i o`ma` sam u stanju nirvane.:s_d:

 

Mene je moja totalno presaltala na vegansku ishranu plus povremeni sushi il nesto takvo azijsko  :default_sofa:

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Mene je moja totalno presaltala na vegansku ishranu plus povremeni sushi il nesto takvo azijsko  :default_sofa:

EQaxaT8.gif

Priuputah Muftuju: ne postoji dova ili zapis za ovo - Dzenenehem  te ceka (isto rece i meni moj pop - pravimo zurku tamo, OK? :classic_biggrin:)

:classic_wacko:

Edited by Kronostime
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da ce Novak ako osvoji ovaj RG doziveti preveliko mentalno praznjenje. To se isto desilo i nakon RG 2016. Posle se manje fokusirao na tenis, cak je sebi dozvolio i povredu koja ga je udaljila od ozbiljnog tenisa na duze vreme. 

 

Ne ocekujem neki veliki rezultat na Vimbldonu.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, aloviti said:

 

tumblr_lwhavc5tPc1qakh43o1_r2_250.gifv

tumblr_lwhavc5tPc1qakh43o4_r2_250.gifv

tumblr_lwhavc5tPc1qakh43o6_r2_250.gifv

U posebnom kutku pakla nas ceka Akiro sa maskama, sredstvima za dezinfekciju i njegovim pravilima za interakciju.:smiley33:

Prska nas vindexom i hrani ivermectinom.

Majkumu, moracu jos da se potrudim da izbegnem taj aranzman.:capone_2:

 

 

Edited by Kronostime
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Potroših pluseve :classic_sad:

Ne mogu da verujem da u ovakvom trenutku vi drvite o Federeru i povredama :ajme:

5 hours ago, Boxy said:

Ali kakav volej, tu je izgubio mec, skoro kao onaj promosaj u Australiji, sto steva jos ne moze da preboli emoji16.png

Ja sam ubeđena da se to Novaku vratilo za ono pecanje pre 8 godina. Bolje ikad nego nikad.

 

5 minutes ago, Drakaris said:

Mislim da ce Novak ako osvoji ovaj RG doziveti preveliko mentalno praznjenje. To se isto desilo i nakon RG 2016. Posle se manje fokusirao na tenis, cak je sebi dozvolio i povredu koja ga je udaljila od ozbiljnog tenisa na duze vreme. 

 

Ne ocekujem neki veliki rezultat na Vimbldonu.

Neka on ovo osvoji pa da napadne zlato na OI. Ako pobedi sutra imaće SVE dvaput. Što se mene tiče to je bitnije nego W. Na W treba dobiti 7 mečeva, ovde samo još jedan :smiley50:

 

Posle sinoćnjeg meča ne mogu nikako da se koncentrišem na žensko finale.

  • Like 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, alcesta said:

Potroših pluseve :classic_sad:

Ne mogu da verujem da u ovakvom trenutku vi drvite o Federeru i povredama :ajme:

Ja sam ubeđena da se to Novaku vratilo za ono pecanje pre 8 godina. Bolje ikad nego nikad.

 

Neka on ovo osvoji pa da napadne zlato na OI. Ako pobedi sutra imaće SVE dvaput. Što se mene tiče to je bitnije nego W. Na W treba dobiti 7 mečeva, ovde samo još jedan :smiley50:

 

Posle sinoćnjeg meča ne mogu nikako da se koncentrišem na žensko finale.

GcvrMWH.gif

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...