Jump to content

Roland Garros 2021


Милица

Recommended Posts

nemam pojam na sta se ona zali sto se tice novinara, nju niko nikada nije na KZS maltretirao bezobraznim pitanjima.

a sto se placanja kazni tice, pa ona je najbolje placena tenniserka (sponzori), njoj je ovo kao za zvake.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ovo bi moglo i na smesnu stranu, ali posto smo danas pricali o njoj - evo ovde:

 

ja mislim da Sharapova nikada nije bila ovako nespretna na sljaci (iako je za sebe svojevremeno rekla da je kao krava na ledu).

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Romantik said:

Extra potez, samo se nadam da ce ostati dugo na turniru i da ce ostati pri ovom stavu kad krenu da se gomilaju kazne. Bilo bi lepo da ovo pokrene revoluciju!

Meni ovo ne da ne liči na revoluciju nego će samo da potvrdi da su neki jednakiji od drugih. Drugi neko da to uradi imali bismo medijski linč do kraja dana.

Ako hoće da bude dosledna sad treba da ne daje za vreme turnira apsolutno nikakve izjave i intervjue nikome, nigde. Baš da vidim da je sponzori puste da radi šta hoće. Svaki centimetar garderobe joj je prelepljen etiketama, valjda mora negde i izvan terena da ih pokaže.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nitko ne komentira ždrijeb? :classic_ohmy:

 

Nadal u Đokovićevoj polovini. Osim toga, ždrijeb jako dobar za Novaka. Kontam da nije veća kvota od 1.1 da dolazi do polufinala. Tko zna, možda je i dobro za njega da se sretnu u polufinalu, tj. bolje nego u finalu.

 

Nadal do polufinala može igrati sa Sinnerom, Rublevom/Karatsevom, vidjet ćemo hoće li.

 

Medvedev u prvom kolu na Bublika, igra za svoju prvu pobjedu ikad na RG.

 

Iz donje polovine najviše šansi dajem Tsitsipasu, ali dosta je nezahvalno za prognozu.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, bistru vodu mutim said:

Nitko ne komentira ždrijeb? :classic_ohmy:

Sta da komentarisemo, kad se zna ko osvaja. Najdosadniji turnir u godini. ;D

 

Novak da stigne do polufinala i to je vise nego ok. To mu je maksimum.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, bistru vodu mutim said:

Nitko ne komentira ždrijeb? 

Ja sam pokušala, ali su forumski smajliji skovali zaveru i opet mi blokirali telefon, pa ću da ih bojkotujem.

Sasvim pristojan žreb, osim Rafe naravno, ali to se znalo čim je izgubio 2. mesto. Možda je ovako i bolje, da se ne lože ljudi previše na titulu.

Šteta stvarno kako Medvedev zauzima tu drugu polovinu ali tamo ih ima sasvim dovoljno da se solidno potuku i bez njega.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...