Jump to content

Roland Garros 2021


Милица

Recommended Posts

Mora da krecim zid zbog Novaka... 
U trecem setu kod onog dugog gema u kojem je napravio brejk posle jedne od propustenih lopti sam gadjao televizor tresnjom, ona se odbila u zid a kako je bila bas, bas zrela, dobih umetnicki dekorisan zid... 
Odmah posle toga je napravio brejk :classic_dry:

  • Like 9
  • Ha-ha 17
Link to comment
Share on other sites

Naucice Stefanos da bude malo pristojniji na konferencijama za stampu, mogu da razumem donekle njegovu ljutnju, ali ponajvise i tugu zbog bake koju je izgubio, i to mu je u ovom trenutku jedina olaksavajuca okolnost.

Nemojte vise da mi blatite teniskog sinovca i uzdanicu (mada sam ga i ja naravno juce propisno ispsovao posto nikako nije hteo da se raspadne na terenu 😂), popravice on to za jedno 2-3 godine kada konacno bude poceo da uzmima Slemove (sto bi rekli Francuzi) ..................................... 😎

Bice zanimljivo videti ga na travi, tu recimo Zverevu dajem najvise sanse od ovih mladjih da nesto pokaze (on doduse nema glavu, ali ima perfektnu igru za tu vrstu podloge).

Edited by jevrem69
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Gistro Bančo said:

Sve to Cicipasovo pripisujem mladosti i drcnosti. Ima igru i ako popravi (a moze) te pomalo supacke ispade i bice odlican materijal za osvajanje mnogo toga. 

Nisam sigurna, to je Muratogluova škola, on mu sigurno ne govori da to nije lepo i fer :classic_biggrin:

14 hours ago, Tamburinjo said:

Djokovic rudari 5h protiv Nadala sto je gore nego da bere maline 5 h u Arilju

Pa ono teško jeste, ali je dnevnica malko bolja :classic_tongue:

 

Juče jedva živa ostadoh. Očekivala sam mučenje kao u njihovim prethodnim mečevima, pa kad sam videla probleme sa suncem odmah mi se vratio meč sa Vavrinkom. Iskusno sam pobegla da ne gledam kako servira za 1. set a i TB je prošao po očekivanju, pa nisam više palila TV do zadnjeg gema. U međuvremenu usisala kuću, oprala kupatilo i sredila sve tabele za posao danas. Nisam imala živaca ni da gledam LS ali sam se zato nervirala što mi dugo ne stižu notifikacije :classic_biggrin:

Ne bih se verovatno toliko nervirala da nisam imala u glavi da Novak ima šanse. Neka je oborio nove rekorde u 5 setova ali ja bih sad malo dosadnih finala, nisu ni moji živci ko konopci.

 

Lepo ste me nasmejali ovde ali nemam više lajkova, opet. Očekivala sam od Lošmija više mentalnih patuljaka ali se nisam setila da brojim šizofrena cepanja, tu je verovatno nadoknadio.

 

Inače kad sam gledala reprizu meni nije ništa posebno upalo u oči kod Cipija, odnosno nije ništa radio što nisam očekivala jer to radi stalno. Čak mi ga je bilo žao na ceremoniji jer se videlo da mu je jako teško i da jedva govori. To sam ja protumačila kao dobar znak za budućnost što nije zadovoljan finalom, ali eto izgleda da je bio drugi razlog :classic_sad:

 

O tome šta ovo znači i o polufinalu možda napišem nešto kasnije kad bude više vremena, pola dana potroših čitajući temu :classic_biggrin:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, jevrem69 said:

Naucice Stefanos da bude malo pristojniji na konferencijama za stampu, mogu da razumem donekle njegovu ljutnju, ali ponajvise i tugu zbog bake koju je izgubio, i to mu je u ovom trenutku jedina olaksavajuca okolnost.

Nemojte vise da mi blatite teniskog sinovca i uzdanicu (mada sam ga i ja naravno juce propisno ispsovao posto nikako nije hteo da se raspadne na terenu 😂), popravice on to za jedno 2-3 godine kada konacno bude poceo da uzmima Shlemove (sto bi rekli Francuzi) ..................................... 😎

Bice zanimljivo videti ga na travi, tu recimo Zverevu dajem najvise sanse od ovih mladjih da nesto pokaze (on doduse nema glavu, ali ima perfektnu igru za tu vrstu podloge).

 

Pa znaš kako....Najbolji lek za kad je neko "sore loser" je da eliminiše ono "loser"...jelte. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Boze, kakav olos se sve sjatio po tviterima i ostalim drustvenim idiotarijama da cestita Novaku. Nekakve estradne protuve se utrkuju u cestitanju. Vala, treba ukinuti ponekad na par dana sve to. Naravno, sem foruma😉

Link to comment
Share on other sites

kako sutra nekom objasniti zašto se u ovoj teniskoj eri osvajanje svakog GS-a po dva puta smatralo nemogućom misijom...

 

A treba ti samo dva USO-a...

da odučiš dva puta Feda od Vimbldona...

uzmeš Rafi par Garosa i tresneš dva puta nekog u finalu AO.

 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

On 6/14/2021 at 12:53 PM, Ridji said:

Mora da krecim zid zbog Novaka... 
U trecem setu kod onog dugog gema u kojem je napravio brejk posle jedne od propustenih lopti sam gadjao televizor tresnjom, ona se odbila u zid a kako je bila bas, bas zrela, dobih umetnicki dekorisan zid... 
Odmah posle toga je napravio brejk :classic_dry:

 

Je li ti žena podarila i šljivu za oko?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...