Jump to content

Roland Garros 2021


Милица

Recommended Posts

Zna-se-čiji quote s kraja Roland Garrosa 2019.

 

Quote

Verovatnije je da Novak, Rafa i Rodzer ne osvoje vise nijedan slem od Vimbldona na dalje nego da osvoje jos desetak. Zbirno.

 

6 and counting...

 

Čestitke svim navijačima Novaka Đokovića, koji se ovim pothvatom zauvijek zlatnim slovima upisao u tenisku povijest.

 

Jedna prikladna numera

 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, Darth Steva said:

Ja ne mogu bas cestitati na RG-u ali da kazemo da mi nije krivo sto je Nolo uzeo... dosta od mene 😄 

Tuga bi bilo da zavrsi karijeru sa istim brojem RG-ova kao razni kafeljnikovi/federerovi/vavrinke i ostala slicna kalakurcija

 

Ako ti je lakse :heart::lol_2:

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, de Havilland Mosquito said:

Jel ovo mali smrda optužio Novaka za doping između redova na presici...

on ga je i na AO (izmedju redova) optuzio da folira povredu. 🤮

Edited by wwww
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, de Havilland Mosquito said:

Jel ovo mali smrda optužio Novaka za doping između redova na presici...

 

Ja nisam tako shvatila, nego da je otisao, resetovao se i izasao kao nov igrac i da mu nije mogao nista.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posto je u pitanju perfidno govance, ne bi me cudilo da je mislio to sto ti mislis da je mislio.

 

Bice kosmicka pravda da nikad ne osvoji slem.

 

Da recimo pet puta izgubi finale od Medvedeva. To bi bilo lepo gledati.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Eh da postoji doping za mentalnu snagu, pitanje je da li bi bilo dovoljno protiv ovog ludaka.

 

Neverovatno. 18 setova odigrao u četiri meča i potpuno fizički i mentalno nadigrao svoje protivnike u sva četiri meča, pritom gubio u 3 od ta 4 meča. Neuništiv, nepobediv, jači od grčih bogova.

E, Novako se to radi!!!

 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Muratoglu razmislja da polaznike svoje akademije vodi u Visoko na inicijaciju (ili inicijalizaciju :smiley33: nisam sigurns kako se kaze na srpskom). Tamo je doping za mentalnu snagu. 

Novak gubi 0 2 ode na pauzu, porazgovara sa sobom i vrati se jaci. Cici vodi 2 1 ode na pauzu, vidi budalu u ogledalu i vrati se na teren jos ludji :lol_2: i onda jos optuzi Novaka da se dopinguje.

Edited by Milica
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, de Havilland Mosquito said:

Sad sam video original transkript na engleskom. Ok je sve. Korektno rekao bih. Malopre sam čitao sprski prevod koji je bio vrlo tendeciozan i izvučen iz konteksta. 

 

Nista novo, uvek treba traziti original, a ako je konferencija, onda je najbolje video.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

srpski prevod

 

Quote

 On je napustio teren sa dva seta zaostatka i ne znam šta se desilo tamo, ali vratio se odjednom kao potpuno drugačiji igrač", rekao je Cicipas

 

 

originalna izjava 

 

Quote

 don't think I relaxed. I don't think I changed much. I just kept the same pace. I kept the things that were working for me. He left the court after two-sets-to-love down, but he came back to me like a different player suddenly.

“He played really well. He gave me no space… I kind of felt like he could read my game a bit better suddenly.”

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, de Havilland Mosquito said:

srpski prevod

 

 

 

originalna izjava 

 

 

 

7 minutes ago, Boxy said:

 ,= i ne znam šta se desilo tamo

 

 

 

ne znam ko tacno je napisao ovaj tvit, ali ispod su neki komentari koji insinuiraju doping.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, wwww said:

 

 

ne znam ko tacno je napisao ovaj tvit, ali ispod su neki komentari koji insinuiraju doping.

 

Bas ne verujem da je mislio na doping, to mi je suludo...pa ne radi doping tako sto odes u svlacionicu, popijes nesto i onda zaigras :classic_biggrin:

a da ne pricam da oni sigurno smeju samo u WC da odu i da se presvuku, a ne da piju i jedu :classic_biggrin:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...