Jump to content

Roland Garros 2021


Милица

Recommended Posts

Just now, de Havilland Mosquito said:

Mislim da je Medo tata na betonu još uvek za sve ove klince. 

 

Po meni je Cicipas kompletniji od njega i igra na svim podlogama, ne moze Meda da bude no.1, a da je pravo cudo sto je stigao do QF RGa

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Boxy said:

Ali jasno je da je Cicipas sledeci no.1, to je pitanje trenutka, najjaci je od svih klinaca.

 

Jeste, nažalost, nadam se da će neko da ga spreči. Meda je moj favorit... Naravno kad se Novak povuče...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Po mom mišljenju, Meda je Nole 2.0 - i po načinu igre i po temperamentu. Dajem mu sezonu-dve fore da još sazri, sigurno će se isprofilisati i na ostalim podlogama. 🐻

 

Moram podržati svoju generaciju, Danil je samo koji dan stariji od mene. 😬

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da bolji RG nije mogao da bude. 

Pobedio Rafu u trileru, spustio grcko djubre nakon 0:2...

Neki bi rekli da bi savrseno bilo da je igrao sa Fedom u cetvrtfinalu, ali Wimbledon je pred nama 🙂

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Malo su se glave ohladile, stvarno je neverovatno odakle je Novak pronasao snagu da pobedi, narocito u petom setu .............. solidno je servirao, ali je u zavrsnici u vecini poena bio pasivan i uglavnom je pustao Cicipasa da prvi napadne .....................................   Stefanos je svakako buducnost tenisa, najkompletniji od ove mlade garde, sigurno ce imati 5 + slemova do kraja karijere ................. na Vimbldonu ove godine ne ocekujem neki rezultat od njega, a sto se Novaka tice, videcemo koliko ce mu pomoci regeneracija u trajanju od nepune dve nedelje ........................

 

Edited by jevrem69
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, wrach said:

Zajebava Eurosport i dalje..

Kaze treci covek koji ima po 2 GSa 😄

troluju jako 

Kad kazu covek onda misle na musko i zensko... 

Tako su se setili teniserki i kad je pala 311 nedelja :lol_2:

 

Edited by Milica
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...