Jump to content

Roland Garros 2021


Милица

Recommended Posts

5 hours ago, de Havilland Mosquito said:

Ja sam se inače pribojavao, kad je započeo saradnju sa Ivaniševićem, da će Zec zbog toga samo skočiti dole na teren usred gema i krenuti da ga bije. Ali sama činjenica da Goran to podnosi sa smirenošću budističkog monaha, meni dovoljno govori da su svi u tom boxu svesni da je to nešto ide u rok službe. 

 

tek sad vidim da nesto fali u boksu  😀

sto jes jes, malo sta moze nadomestiti toplu rec i smirujuci pogled popularnog bivseg asa u napetim situacijama..

 

 

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, McLeod said:

 

Mogao bih isto da kazem za tebe i Nadala. 😉

 

Inace, uopste nije poenta u tome ko je uspeo kvalitet (kako god ga kvantifikovali) da pretoci u uspeh a ko ne, vec je poenta u tome da igrac takvog stila nije smeo da dodje do najvisih titula u ovoj eri.

Ni nadal nikad nije trebao da osvoji W pa se desilo 2 puta.

Znam, znam, tragedija.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, wwww said:

Ova ideja se generalno i provlaci kroz medije i medju fanovima poslednjih recimo 5 godina, cesto povezana s pojavom Kiriosa i kako je to dobro za tenis da postoje teniseri s "karakterom" - sta god pod tim podrazumevali. Stalno se kuka kako sad nema karaktera kao Mekinro i Konors, da su svi previse ustirkani i upeglani itd. A onda se Novak prodere na kraju meca i onda odmah krene drvlje i kamenje po njemu, nema vise vapaja za "karakteima" :classic_rolleyes:

 

Licemerje na kub. Ti koji kukaju bi karakter, ali da niko ne ugrozi njihova visočanstva Federera i Nadala. Da ih neko malo zabavlja u osmini ili četvrtini finala slema, ali da obavezno ispadne da bi oni mogli da uživaju u onome što oni smatraju za ideal tenisa, i sve to dok ispijaju preskupi šampanjac i jedu...šta god da jedu, verovatno neke rakove. Nikada neću zaboraviti sliku sa Vimbldona od pre 6-7 godina; jedan pripiti pripadnik visokog engleskog društva, sa sve onim plavim, skupocenim sakoom kakvi se već nose u tim krugovima i razdrljenom košuljom ispod njega, drži flašu šampanjca (solidno popijenu) i urla na Đokovićevu grešku. Ali urla u fazonu xaxaxa, koji ćeš ti gnjurac ovde, ovaj teren ne pripada tebi, balkanska seljačino. Tako da da, Đoković zna da bude prostak, nekada i ne baš fer sa tim svojim smeškanjem (ili urlanjem, kao sinoć) kada protivnik pogađa linije, ali da mu zameram dranje na kraju meča a sećam se tog lika, 15k posh Njujorčana kako urlaju kao majmuni na svaku grešku, Bugara i Španaca koji mu jebu majku srpsku u Madridu? Don't give a flying fuck; na kraju krajeva, vidim da je nova mantra da je Federer zaradio pravo da može da radi šta god hoće jer ima 20 slemova, pa i da tretira jedan slem kao pripremu za drugi, ko vas jebe. Pa ako je već tako, i Novak je zaradio sa svojih 18 pravo da se makar izdere na kraju meča, ako mu je do toga. Nikoga nije povredio, drao se na svoj boks - neka oni to rešavaju između sebe ako ima šta da se rešava.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Pa rekao si da su mečevi na nivou 250-ice. 

Uostalom ovo je sasvim uobičajeno za RG, kad pogledaš ko je sve tu došao do titule. Nije kvalitetnijim igračicama niko branio da kvalitet pokažu kad treba, čast povređenim izuzecima. Ja svaki put pomislim koliko je Jelena bila konstantna godinama u završnicama turnira, a ima jedno jedino GS finale. Nisu joj sigurno manje kvalitetne igračice za to krive.

Link to comment
Share on other sites

Sve je to pokazatelj toga da nema konstantnosti niti kvaliteta u dovoljnoj meri.

Jedna JJ nema slem a neka od ove 4 ce imati.

Sofija Kenin takodje ima 😂

Ma bezi.

Ja ni ne pratim vec dugi niz godina zenski tur, sem finala slemova. Al ovo je novi nivo loseg.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Milica said:

Idemo Krajcikova, pokazi ovoj zgrudvanoj da um caruje, a snaga klade valja! Kako su joj iritantne proslave svakog dobijenog poena 👎

A ja taman da kažem da proslavlja slično kao Novak pa će mi još postati simpatična :lol_2:

 

Ako ništa drugo bar će pošteno da zarade te pare po učinku, evo već 3 sata a ko zna dokle još.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Losmi17 said:

Sve je to pokazatelj toga da nema konstantnosti niti kvaliteta u dovoljnoj meri.

Jedna JJ nema slem a neka od ove 4 ce imati.

Sofija Kenin takodje ima 😂

 

Pa ko je Jeleni kriv što nema? Uvek pomislim šta bi bilo da je dobila ono polufinale protiv Stosur, ali verovatno bi uspela svejedno da uprska finale.

 

Auuu kakva drama, Sakari je baš hrabro odigrala na meč lopte. Bila bi katastrofa da izgubi zbog one jedne prekotrljane svinje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, alcesta said:

Pa ko je Jeleni kriv što nema? Uvek pomislim šta bi bilo da je dobila ono polufinale protiv Stosur, ali verovatno bi uspela svejedno da uprska finale.

 

Auuu kakva drama, Sakari je baš hrabro odigrala na meč lopte. Bila bi katastrofa da izgubi zbog one jedne prekotrljane svinje.

Jeleni konkurencija, koja je sad gotovo pa nikakva.

Igracica koja je dubl orjentisana ce potencijalno osvojiti slem u singlu. Onako, iz cista mira.

Link to comment
Share on other sites

Pa ko je Jeleni kriv što nema? Uvek pomislim šta bi bilo da je dobila ono polufinale protiv Stosur, ali verovatno bi uspela svejedno da uprska finale.

 

Auuu kakva drama, Sakari je baš hrabro odigrala na meč lopte. Bila bi katastrofa da izgubi zbog one jedne prekotrljane svinje.

Ali jelena u tim polufinalima je uvek igrala lose osim u onom protiv Ane gde je i sa povredom ruke bas dobro odigrala. Ono sa Dementijevom koje je dobila je isto bilo dobro ali steta sto nije mogla preko serene.

Ostala polufinala je bila fizicki nadjacana, Zastin, Stosur i Sarapova...

 

I da konkurencija je tu uvek bila iz top 10 , nije se tu oko 2010. toliko desavalo da neko iskoci tek tako i osvoji slem..

Sada moze ko hoce da uzme, nema pravila

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...