Jump to content

Roland Garros 2021


Милица

Recommended Posts

11 minutes ago, Drakaris said:

 Samo znam da cu taj mec da ne pratim...

 

...osim na LiveScore-u, a i tako ću da se nerviram kao debil :ajme:. Btw., mislim da su kladionice potpuno u pravu, šanse protiv Nadala ovde su minimalne.

Edited by implant
Link to comment
Share on other sites

 
Za razliku od nekog ko ne sme rec zeni da kaze pa to mora da uradi Wawrinka...
Hahhaah, ma ako si mi rekao, samo nek je tebi lakse...

Bas lepo sto je vecini ovde normalno, pa cak i pozeljno da se na zenu dere i govori: sta je bilo bre sa sve ubilackim pogledom.

A Fed je valjda papucic, sto je po Srbima nesto najgore sto moze musko da bude...
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Boxy said:

 

Meni je zastrasujuce, jer nije prema publici koja ga je nervirala ceo mec, nego prema sopstvenoj zeni, treneru koji je sa njim 15+ godina i celom svom timu :default_sofa:

Ovaj put ne mislim tako, imao je on gorih izliva u prošlosti, ovde se samo oslobađao frustracija a nije besneo na njih konkretno, ekvivalent onome "ima li ko jači, idemo breee". Nije estetski ali nije ni mnogo gore od onoga što je recimo Endi stalno radio, samo tiše i diskretnije.

18 minutes ago, implant said:

 

Ja od 2009. i Madrida nisam pogledao nijedan njegov meč od početka (live). Funjarski se uključim pred kraj ako vidim da rutinski rešava, a na najmanju naznaku da nešto kreće naopako menjam kanal. Što bi rekao Patak Dača, možda sam ispao đubre ali sam bar ostao živ.

To je mnogo lakše sad kad može da se premota. Ranije se oslonim na reprizu na ES a oni odseku na dva gema po setu i preskoče glavne brejkove :ajme:

7 minutes ago, stray_cat said:

Ma odličan Noksa, servis je radio, samo da ga zadrži do petka.

 

Koncentracija dobra, glupo je izgubio dva poena u taj-brejku.

 

U vezi tankih živaca: nije to tol'ko ni loše (što se sve češće dešavaju vakandaforevr i bringmitanos momenti) ako (i samo ako) je to cena koncentracije da ga igra kako je zamislio.

Problem je što ne verujem da mu to pomaže. Razbijanja rekrta i slično mi ne smetaju, ali ponekad pretera a nisam sigurna da se to odrazi na rezultat.

3 minutes ago, Hugo Punch said:

 

Za razliku od nekog ko ne sme rec zeni da kaze pa to mora da uradi Wawrinka...

Ajde da ne ulazimo u to ko ima kakvu ženu, molim te.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A daj, shvatate dosta ozbiljno njegove izlive besa nakon pobede i u toku meca. Moze se videti odmah sa snimka kako su se njegova zena i trener smejali. Znaju se oni svi vrlo dobro.

2 minutes ago, bistru vodu mutim said:

 

To je bilo nakon završetka meča?

Da

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Divan si covek

59 minutes ago, Kosjan Willavić said:

@McLeod budi darezljiv u petak, imaj dusu 🙂

 

U kom smislu? 🙂 Ja stvarno ne znam da li se vecina vas nada icemu vise od seta, razlika je velika i ove godine i dok se naslucuje da Nadal ima visu brzinu u koju ubacuje po potrebi, Djokovic se muci kao juda. A ruku na srce, imao je bar duplo lakse protivnike od Nadala.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Drakaris said:

A daj, shvatate dosta ozbiljno njegove izlive besa nakon pobede i u toku meca. Moze se videti odmah sa snimka kako su se njegova zena i trener smejali. Znaju se oni svi vrlo dobro.

 

smejala se samo zbog kamera. nervozan smeh.

jelena ako ne trazi razvod nakon ovoga onda cu se razocarati kao nikad.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, McLeod said:

U kom smislu? 🙂 Ja stvarno ne znam da li se vecina vas nada icemu vise od seta, razlika je velika i ove godine i dok se naslucuje da Nadal ima visu brzinu u koju ubacuje po potrebi, Djokovic se muci kao juda. A ruku na srce, imao je bar duplo lakse protivnike od Nadala.

 

aaxJNEBw_700w_0.jpg

  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Ovo sablaznjavanje zbog Novakovog izliva besa... Kao kad moja zena, dok meni oči flasterisane za tv, prokomentariše: " Kako mozes da gledas taj fudbal. Vidis kako su nevaspitani, pljuju po terenu".

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Boxy said:

Hahhaah, ma ako si mi rekao, samo nek je tebi lakse...

Bas lepo sto je vecini ovde normalno, pa cak i pozeljno da se na zenu dere i govori: sta je bilo bre sa sve ubilackim pogledom.

A Fed je valjda papucic, sto je po Srbima nesto najgore sto moze musko da bude...

 

To da li je meni lakse je irelevantno. To sto neko misli da se treba posrati po Novaku a da su Federerova govna golubija, svakako je neka vrsta patologije.

 

Da, covek reaguje prejako, svi to vide. I sta sad? Niko nikada, osim mozda Lendla, nije bio toliko neopravdano osporavan kao sto je Novak. A tek publiku ne mogu ni da komentarisem a da ne koristim razne reci.

 

Ne znam da li je papucic, verujem da jeste, ali je jos gore nesto. LICEMER. Kao i Rafa. Uljuljkani u svojoj poziciji, izigravaju finocu, a to je sve u sklopu te njihove storije kako su neki veliki sportsmeni. Taj Federer tesko da ima goreg nadmenjaka od njega. Mozda onaj Vestbruk.

7 hours ago, alcesta said:

Ajde da ne ulazimo u to ko ima kakvu ženu, molim te.

 

Imam isto misljenje o Novakovoj zeni kao i ti ali to je nebitno u ovoj diskusiji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, alcesta said:

Problem je što ne verujem da mu to pomaže. Razbijanja rekrta i slično mi ne smetaju, ali ponekad pretera a nisam sigurna da se to odrazi na rezultat.

 

Izbaciti negativne emocije iz sebe uvek pomaže.

 

Noksa se nervira zbog raznih stvari u toku meča, pa onda to sve izbaci kroz urlik.

 

Koliko primećujem, to radi mnogo češće i žešće što je matoriji.

 

Sve dok uzima 1+ slemova godišnje, ne može da se otkuca da se loše odražava na rezultat.

 

Ja sam odavno usvojio Noksino ponašanje dok gledam njegove mečeve, gledam ih uglavnom kod mojih dobrih prijatelja koji su me na početku ućutkivali i pretili da će da me izbace, zadnjih 10-ak mečeva svi zajedno vičemo, psujemo, radujemo se ko mala deca kad osvoji set, meč (ili gem protiv Rafe) a kroz otvoreni prozor - komšiluk je takođe vrlo bučan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne vidim razloge za dramu oko urlanja, kombinacija radosti i ispuštanja ventila nakon velikog pritiska pod kojim je bio. I to jeste otišlo u neku pomalo neprijatnu stranu, ali ja tu više vidim povod za zajebanciju, pravljenje zanimljivih gifova i slično nego za analizu porodičnih odnosa.

Edited by Arsenije Pesic
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Hugo Punch said:

 

To da li je meni lakse je irelevantno. To sto neko misli da se treba posrati po Novaku a da su Federerova govna golubija, svakako je neka vrsta patologije.

 

Da, covek reaguje prejako, svi to vide. I sta sad? Niko nikada, osim mozda Lendla, nije bio toliko neopravdano osporavan kao sto je Novak. A tek publiku ne mogu ni da komentarisem a da ne koristim razne reci.

 

Ne znam da li je papucic, verujem da jeste, ali je jos gore nesto. LICEMER. Kao i Rafa. Uljuljkani u svojoj poziciji, izigravaju finocu, a to je sve u sklopu te njihove storije kako su neki veliki sportsmeni. Taj Federer tesko da ima goreg nadmenjaka od njega. Mozda onaj Vestbruk.

 

 

Ocigledno ti jeste lakse, ubacujes u pricu Feda i Nadala gde im nikako mesto nije, zoves ih licemerima, ali valjda jedino tako znas da branis Djokovicev postupak, tako sto ces da spinujes pricu.

Osim toga, ocigledno ti je normalno da se neko dere na zenu, mamu, tatu sa: sta je bilo bre i da ima neki ublicki, divljacki pogled.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, de Havilland Mosquito said:

 

Zaboga!! Pa neće sad. Zamisli sad se razvede pa one silne pare od nekih još 5-6 slemova i 2-3 ogromna sponzorska ugovora koji stoje pred Novakom  ostanu nepodeljene. Pa nijedna sponzoruša koja drži do sebe neće to dozvoliti. Prvo fino da završi karijeru, pa da se onda sravnavaju računi. 

Alo ljudi, kako ovaj post stoji već sat vremena?

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

@Boxy

 

Moram priznati da ti je ovo dosta površno razmišljanje. Konkretno juče, nije se drao u njihovom smeru jer je ljut na njih, već radi uzajamne razmene enrgije. Oni na svoj način, on na svoj.

 

Može se reći da je nekome to neprijatno za slušanje i gledanje, ali njegovom boksu to nije bilo.

 

Ume on biti prema boksu nepravedan, ali to sinoć nije bio slučaj.

2 minutes ago, de Havilland Mosquito said:

 

Koje konkretno forumsko pravilo je ovaj post prekršio pa da bude obrisan?

Mislim da je nazvati Jelenu sponzorušom onako...

 

Edited by MilošVB
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...