Jump to content

Roland Garros 2021


Милица

Recommended Posts

Ovo je u principu jedan vrlo solidan mec za noloa. Beretini je nadrealno servirao i mlatio fhom.

On bi danas dobio sve igrace sem Nola, Nadala i eventualno grckog boga.

 

U 1/2 ce naravno to biti potpuno drugaciji mec. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dva teska meca do kraja, Rafa i Cicipas su se manje potroslili .................. velika prednost ........................... vidi se da mu je stalo, ali igra na sljaci u mecevima koji traju preko tri sata mu isisava previse energije u ovim godinama ....................

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, alcesta said:

Ali to je rekao publici, drugi kontekst potpuno :classic_biggrin:

 

Bas to, on se ovde dere na svoj boks> sta je bilo bre i ima onaj divljacki pogled...ja sam ocekivala da ih gadja reketom :default_sofa:

Link to comment
Share on other sites

Taj divljački pogled je meni dobra stvar, ali jasno da se nećemo složiti :classic_tongue:

A očigledno da mu se živci tanje s godinama jer sve češće ima izlive besa na mečevima. Svi govore o mentalnoj snazi itd, ali uzima danak na duže staze.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, alcesta said:

Taj divljački pogled je meni dobra stvar, ali jasno da se nećemo složiti :classic_tongue:

A očigledno da mu se živci tanje s godinama jer sve češće ima izlive besa na mečevima. Svi govore o mentalnoj snazi itd, ali uzima danak na duže staze.

Da je vise grlio drvece, i izolovao se na par dana na Spetsesu kao Marija Sakari, veceras bi bio jako nasmejan .............. upravo sam pogledao intervju sa njom, ekstremno simpaticna i inteligentna cura 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Taj divljački pogled je meni dobra stvar, ali jasno da se nećemo složiti :classic_tongue:
A očigledno da mu se živci tanje s godinama jer sve češće ima izlive besa na mečevima. Svi govore o mentalnoj snazi itd, ali uzima danak na duže staze.
Meni isto. Ali ima i do toga da se to percepira lose u tenisu samo.
Generalno vecina nasih sportista je takva u smislu temperamenta. Ali to vise upada u oci u sportu kao sto je tenis i kada je fokus na toj jednoj osobi ,a ne na vise igraca koji igraju u timu.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, alcesta said:

Taj divljački pogled je meni dobra stvar, ali jasno da se nećemo složiti :classic_tongue:

A očigledno da mu se živci tanje s godinama jer sve češće ima izlive besa na mečevima. Svi govore o mentalnoj snazi itd, ali uzima danak na duže staze.

Morace malo cesce i duze piramide i slicno :classic_sleep:

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, alcesta said:

Taj divljački pogled je meni dobra stvar, ali jasno da se nećemo složiti :classic_tongue:

A očigledno da mu se živci tanje s godinama jer sve češće ima izlive besa na mečevima. Svi govore o mentalnoj snazi itd, ali uzima danak na duže staze.

 

Meni je zastrasujuce, jer nije prema publici koja ga je nervirala ceo mec, nego prema sopstvenoj zeni, treneru koji je sa njim 15+ godina i celom svom timu :default_sofa:

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, alcesta said:

Ok, odluka je pala, ne gledam u petak, na šta li će to da liči :default_sofa:

 

Ja od 2009. i Madrida nisam pogledao nijedan njegov meč od početka (live). Funjarski se uključim pred kraj ako vidim da rutinski rešava, a na najmanju naznaku da nešto kreće naopako menjam kanal. Što bi rekao Patak Dača, možda sam ispao đubre ali sam bar ostao živ.

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ciao said:

Sta mislite ko je danas bio bolji Beretini ili Diego? 

Svaki od njih dvojice je imao danas maestralnih set i po tenisa (jedan sa izuzetnih servisom, a drugi maltene bez pomoci prvog servisa) i tu se svaka slicnost zavrsava ...................

Edited by jevrem69
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Salu na stranu, ja ne verujem da Novak moze pobediti Rafu, jer ga nije dobio punih 5 godina na sljaci, posle pet odigranih duela. Kvote za razliku od prethodnog RG isto govore dosta stvari, 1.36 na Nadala, 3.20 na Novaka...

 

Mozemo da se nadamo da ce Rafa da ima potpuno los dan u petak, a da ce Novak biti u stanju to da iskoristi. Samo znam da cu taj mec da pratim bez ikakvog nerviranja.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, alcesta said:

Taj divljački pogled je meni dobra stvar, ali jasno da se nećemo složiti :classic_tongue:

Ja se u potpunosti slazem sa tobom, bolje divljacki pogled nego osmeh u Imaz modu. 

Da sam bila na ovom mecu linijski sudija i da sam samo pogledom pratila putanje Mateovih servisa mislim da bih na kraju meca i ja imala ludacki pogled :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

Bas velika razlika za kvote, jel to tako vec danima ili se povecala od danas?

3 minutes ago, Drakaris said:

Salu na stranu, ja ne verujem da Novak moze pobediti Rafu, jer ga nije dobio punih 5 godina na sljaci, posle pet odigranih duela. Kvote za razliku od prethodnog RG isto govore dosta stvari, 1.36 na Nadala, 3.20 na Novaka...

 

Mozemo da se nadamo da ce Rafa da ima potpuno los dan u petak, a da ce Novak biti u stanju to da iskoristi. Samo znam da cu taj mec da pratim bez ikakvog nerviranja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ma odličan Noksa, servis je radio, samo da ga zadrži do petka.

 

Koncentracija dobra, glupo je izgubio dva poena u taj-brejku.

 

U vezi tankih živaca: nije to tol'ko ni loše (što se sve češće dešavaju vakandaforevr i bringmitanos momenti) ako (i samo ako) je to cena koncentracije da ga igra kako je zamislio.

 

 

Edited by stray_cat
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...