Jump to content

Roland Garros 2021


Милица

Recommended Posts

8 minutes ago, alcesta said:

Pa kad hoće da imaju pravi noćni meč :classic_tongue:

Jesu li skuplje karte za noćne mečeve? 

Koliko znam nije ni bilo karata u prodaji - uvek je problem kupiti karte za RG jer prvo idu u ogromnim kolicinama teniskim klubovima i u jos vecim sponzorima i nesto sitno od karata ostane za publiku

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

Just now, McLeod said:

Ova pauza je verovatno dobra za Djokovica za ishod ovog meca, ali razvlacenje mu ne godi nikako.

 

Mislim, da je bitno uopste, kao sto pomenuh vec, za mec sa Nadalom, ali skodice mu.

 

znaci 5.set :smiley53:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ciao said:

Koliko znam nije ni bilo karata u prodaji - uvek je problem kupiti karte za RG jer prvo idu u ogromnim kolicinama teniskim klubovima i u jos vecim sponzorima i nesto sitno od karata ostane za publiku

Pa čekaj, ako su praktično sve karte razdelili besplatno kako im se isplati publika uopšte?

 

2 minutes ago, Milica said:

Beretini na W u Rodjin zreb :wicked: Da nam dokaze da nije bezao od njega nego je stvarno bio povredjen :lol_2:

Eto ih obojice kod Novaka, živi bili pa videli.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, alcesta said:

Pa čekaj, ako su praktično sve karte razdelili besplatno kako im se isplati publika uopšte?

 

Eto ih obojice kod Novaka, živi bili pa videli.

Nisu besplatne sto se tice RG a nego : teniski klubovi koji su jako skupi glede clanarine i slicno imaju pravo da otkupe dosta karata, takva su pravila sa teniskom federacijom, a onda clanovi kluba kupe u svojim klubovima; sponzori ne znam koliko placaju karte ali ih prodaju svjim zaposlenima uglavnom u pola cene, tako da RG dobije pare a da bi se kupile treba uglavnom biti ili clan kluba ili raditi u nekoj firmi koja je sponzor

I jedan deo karata uvek ide u turizam, organizuju se trodnevne ili slicno ture do Pariza is USA tipicno u vrlo skupim hotelima i sa ulaznicom na stadion loze i slicno ali mislim da ove godine tih "turistickih"nije bilo

Edited by ciao
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, alcesta said:

 

S ovakvim topovima iz servisa teško je i kad uspe da ga vrati.

 

To svakako, ali uopste ne stoji na terenu kako treba. Anticipacija mu je losa, a i kad dobije sansu retko napada.

 

Kao da nije fokusiran.

Evo ovaj poen sad... ispred njega loptica on je ceni da ide u aut. Ovo je radio i u proslom mecu.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ciao said:

Ja sve imam utisak da se njemu ne igra ali ne znam da li mu je dosadno ili mu se ne ide na mec sa Rafom

Pa kad zna da je trebalo već uveliko da završava kzš a umesto toga će se razvlačiti još ko zna dokle.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...