Jump to content

Roland Garros 2021


Милица

Recommended Posts

6 minutes ago, jevrem69 said:

ovo mu dodje kao repriza cetvrtog i petog seta izmedju Novaka i Musetija ........................

Tako je, kada je pustio ruku, vezao je 12:1 u gemovima. Potpuna dominacija Nadala u drugom delu meca.

 

Tesko ce biti Novaku, cak mu je i bolje da izgubi veceras, nego da trpi demoliranje u petak.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Drakaris said:

Kako nema, budes covek pa navijas za Sakari. Ja mislim da ce ona i da osvoji.

 

Žao mi je al ne mogu. Na WTA turu da bih navijao za neku igračicu ona mora da zrači ženstvenošću, a ona ovako nabildana na sve liči samo na to ne.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ciao said:

Komentator je stvarno nepodnosljiv, razumem sada skroz vase patnje uobicajene :classic_sad: pretpostavljam da ostaje i za Novakov mec ? :ajme:

Pa ovaj je jos i dobar. Onaj o kom pricamo je mnogo gori. E mozes samo da zamislis ako ti smeta Ceronja...

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Sve sasvim normalno i očekivano, svaka čast Dijegu koji je dao 120 posto :thumbsup:

 

Naš komentator sad priča kako organizatori u petak moraju da vode računa da počinje EP u fudbalu u 9 uveče i da će polufinala da se zakazuju u skladu s tim. Kako je to mislio pojma nemam.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Romantik said:

 

Žao mi je al ne mogu. Na WTA turu da bih navijao za neku igračicu ona mora da zrači ženstvenošću, a ona ovako nabildana na sve liči samo na to ne.

A ako ti obeca da ce da smanji misicnu masu do sledeceg RG? 😂

Ja se bas radujem potencijalnom finalu izmedju nje i Pavljucenkove, to bi posle duzeg vremena bilo neko zensko finale koje bih mozda i pogledao.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, jevrem69 said:

Novak i Cicipas ne trepcu, misle u sebi, ako mu je Svarci maznuo jedan, jedan od nas dvojice moze da mu uzme i dva i da uvede mec u neizvesnu zavrsnicu ........................... 🤗

 

To bi bilo to: vidi vidi, ovaj mali uze jedan set, khm, khm...

 

Ali ozbiljno: teško da iko Rafu može da ugrozi ovde, čak i da mu neko uzme tri seta biće toliko izmožden da će u finalu biti samo statista. Nije on džabe izgubio ovde samo 2 meča u poslednjih 250 godina, jbg.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, alcesta said:

Sve sasvim normalno i očekivano, svaka čast Dijegu koji je dao 120 posto :thumbsup:

 

Naš komentator sad priča kako organizatori u petak moraju da vode računa da počinje EP u fudbalu u 9 uveče i da će polufinala da se zakazuju u skladu s tim. Kako je to mislio pojma nemam.

Vec su zakazana polufinala od pre par meseci se zna satnica koja je predvidjena i pise na sajtu. Bice oba dnevna meca ali nisam sigurna da je to zbog fudbala

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, ciao said:

Vec su zakazana polufinala od pre par meseci se zna satnica koja je predvidjena i pise na sajtu. Bice oba dnevna meca ali nisam sigurna da je to zbog fudbala

Ja gledala juče na sajtu i nisam umela da nađem :59:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drakaris said:

A gde pise kada ce i koja biti satnica? Trenutno na sajtu na order of play ne pokazuje dalje od 10. juna.

i za @alcesta koja je pitala da ne trazim post

 

 

evo ovde ja sam vec stavljala :

 

https://tickets.rolandgarros.com/fr/programme-previsionnel

 

tu pise za petak 11

 

 

COURT PHILIPPE-CHATRIER

A partir de 14H50

1/2 Finale 1 Messieurs

 

Pas avant 17H30

1/2 Finale 2 Messieurs

Edited by ciao
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije to jos uvek onaj nivo igre koji ocekujemo, i za koji je pitanje da li ce se uopste pojaviti na ovom turniru, i koliko ce trajati ................. Beretini ce se u nekom trenutku ispucati, i stvari ce se ovde dovesti u red, ali za naredni mec morace to da bude mnogo bolje  ...................

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...