Jump to content

Roland Garros 2021


Милица

Recommended Posts

1 minute ago, Drakaris said:

Ruzno izgleda, ali joj donosi rezultat, pomoci tih misica salje topovske udarce koje su posebno ucinkovite na sljaci.

sa tim ramenima je u stanju da bije nejakog Cicipasa .....................

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Boxy said:

Ona nije pre bila takva, bas je preterala sa teretanom, ruzno izgleda.

Meni je bila simpatičnija u manje terminatorskom izdanju. I Koko mi je bila simpatičnija s manje razvijenom muskulaturom, sad već počinjem da nazirem obrise Serene :default_sofa:

Link to comment
Share on other sites

Potpuno zasluženo,po ovome što sam videla od drugog seta. Nadam se da Iga može da nastavi s dobrom igrom i na drugim podlogama, samo da ostane zdrava.

Kako je grčki lep jezik :classic_love:

Edited by alcesta
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, jevrem69 said:

bice zanimljivo finale RG sa grckim predstavnicima u obe konkurencije ....................... 😊

ajde Sakari, udri .............. Iga vec ima jedan trofej u svojim rukama, ima vremena za drugi ......................

Ja pre tipujem na Sashu, nije me bas impresionirao Cici, vise je Meda bio osrednji. I naravno tipujem da ce Sasha da izgubi u finalu. Videcemo kako mi ide, dal ko alcesti ili ...:classic_laugh:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Sto se Nadala tice, tempirao je formu lepo, vidi se. Djokovic prolazi isto kao prosle godine, osvaja Spanac ovo bez izgubljenog seta lagano.

 

Ali bar se ovaj najdosadniji slem zavrsava pa idemo da gledamo pravi tenis na podlozi koja je melem za oci.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, alcesta said:

Dijego se drži odlično, ali tek je početak meča. Ovaj tempo i fokus držati na tri dobijena protiv Rafe, to je po meni najteže nešto u tenisu uopšte.

 

Da, i lepo igra, problem je sto je svaki poen koji on osvoji za spice maltene, a Nadalovi su surova rutina i lomljenje kostiju.

 

I da, brutalan brejk sa nulom.

 

Ja ne znam kako on i dalje ovako igra na sljaci. Sad bi neki nesto rekli 😛 Kod Djokovica se vidi da ovaj nivo, iako vrhunski i dovoljan za vecinu igraca, nije ni blizu njegovog karijernog maksimuma. Nadal je na bukvalno 90%+ svog karijernog maksimuma i dalje.

Edited by McLeod
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...