Jump to content

Roland Garros 2021


Милица

Recommended Posts

2 minutes ago, McLeod said:

Malopre se plasite, a ne znam zasto, sad se nadate, isto ne znam zasto.

Balansiras a? 😁Niko ozbiljno ni ne pomislja da Siner moze da uzme Rafu a moj stav je opisan u prethodnom postu. 

Edited by Gistro Bančo
Link to comment
Share on other sites

Ma kakav Siner, nema on mozak za mečeve protiv Nadala. Svi ti zajebani snagatori uzmu set ili dva (Đokoviću :classic_cool:, mekoj slovenskoj duši), a onda iznenada shvate da treba dobiti tri seta, budu uvučeni u rovovsku bitku u blatu, za svaki poen - i završe zadavljeni od strane Nadala, Đokovića ili nekog sličnog boa konstriktora tipa Federer iz mlađih dana.

 

Nadal osvaja turnir, teško će i set da izgubi...možda protiv Đoleta ako se ovaj dokotrlja do njega i bude mu se igralo :Hail:.

Edited by implant
Link to comment
Share on other sites

3 identicna meca Nadala i Sinera, prvi set Siner se bori, ima veliku sansu da osvoji set, ali to ne iskoristi, u nastavku se raspadne, pa onda pokaze neke salbe znake zivota, ali Nadal to brzo sredi.

Link to comment
Share on other sites

Publika je gledala njegov raspada 45 minuta, ali bi ostavilo nesagledive posledice po istu da je gledala jos 2 minuta tog raspada...ja makar tako shvatam 

Edited by Boxy
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, wwww said:

pa ugledao se na Feda :wicked:

ni on nije bio povredjen, ali je predao mec.

 

Kad bude napunio 40 godina, imao 2 operacije, nije bitan kakav uspeh iza sebe, onda i moze da se ugleda na njega

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...