Jump to content

Rim


Boxy

Recommended Posts

Iako bi pobeda nad Rafom posle 101 meča za redom na šljaci gde je dobio prvi set pa meč bila zaista šlag na tortu, ja sam prezadovoljan Rimom.

 

Da je malo svežiji danas bio ko zna. Mada iskreno, nisam primetio da mu je nedostajalo svežine. Više je Rafa bio na škrgama. Što je ohrabrujuće pred RG.

 

Rafa, jbg, voleo ga ne voleo ga, ne staje majku mu. Još jedan klasik. Uživajmo dok ovo traje.

 

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Bogami, ne bih ja (koji inače otpišem RG svake godine) tako lako otpisivao RG ovaj put. Polako. Da vidimo Novakov žreb i šta će se dešavati. Ovaj Rim je više nego ohrabrujuć.

 

Nadam se da će u BG da ispadne u prvom kolu da odmori da Srki uzme pare na kladži. :s_d:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Izgleda da bi se mogao uzeti i odvratni RG ove godine.

Bice tesko, ocekujem jos jedan tezak zreb, los raspored i mnogo sajli na strani najveceg sreckovica u istoriji sporta ali moze Nole uprkos tome da osvoji RG.

 

Naravno posle toga preskakati sezonu blata do kraja karijere.

Link to comment
Share on other sites

 

2 minutes ago, wwww said:

je li ovo Rafa u svom govoru pominje rekorde (koji ga inace ne interesuju :classic_dry: ) ?

Od šoka što je pričao italijanski nemam pojma ni šta je rekao, više sam pazila na gramatiku :classic_biggrin:

Sve u svemu ovo je jako dobro s obzirom na sve, a najzad i neki pravi poeni na šljaci.

 

RG ide Rafi, nemam dileme oko toga kao ni ranije, a verovatno i iduće godine ako Tim ne bude u formi.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, wrach said:

Izgleda da bi se mogao uzeti i odvratni RG ove godine.

Bice tesko, ocekujem jos jedan tezak zreb, los raspored i mnogo sajli na strani najveceg sreckovica u istoriji sporta ali moze Nole uprkos tome da osvoji RG.

 

Naravno posle toga preskakati sezonu blata do kraja karijere.

 

haha ❤️ pati vegune

Link to comment
Share on other sites

Rim uliva optimizam taman toliko da ne bude ciscenja na RG. Naravno, ako se Novak nekako dogega do finala. Na toj skrnavoj zemlji ima toliko mina, vise nego na svim ostalim podlogama zajedno. Neka nada je da onaj tršavi, a mozda i Grk, pomahnitaju i urade nesto. Sada bih potpisao da neko od njih uzme RG.

Link to comment
Share on other sites

Treba pomenuti fenomenalnu Igu Švjontek koja je pregazila Pliškovu kao brzi voz :Hail: ono je bilo uporedivo sa izdanjem iz finala RG.

Doduše treba reći i da je Pliškova bila očajna, imala sam utisak da je bolesna ili nešto slično koliko je bila spora i troma, o servisu i duplim greškama da ne pričam. Međutim svejedno ne verujem da bi stigla do seta, bolji servis bi joj doneo više gemova i to je to.

Link to comment
Share on other sites

Jedini nacin da Novak nekim cudom uspe da ponovo osvoji RG je da Cicipas i Rafa budu sa druge strane, i da se neko od njih ubaci u finale posle krvave borbe u pet setova, a da Novak recimo dobije poluindisponiranog Tima (sto mu je poslednjih godina  na RG bila nemoguca misija) u najvise cetiri seta. Prosto, meni je sve ovo sto Novak radio sa obilascima raznoraznih prirodnih fenomena umesto sto je igrao u Madridu, u neku ruku govori da ni on sam podsvesno vise ne veruje da moze doci do titule na RG (misli da mu je to postao potpuno jasno nakon proslogodisnjeg teskog poraza u finalu), jer bez nekoliko jakih pripremnih turnira na fizicki najzahtevnijoj podlozi, ne moze da ocekuje najboji moguci rezultat. Dokaz za to je i cinjenica da je i Rafi na njegovoj omiljenoj podlozi gde se oseca kao riba u vodi, trebalo da odigra nekoliko mastersa, da bi tek na poslednjem dosao do titule, i usao u manje-vise potrebnu formu za njegov glavni turnir. Ova igra koju je prikazao u Rimu, daje nadu da bi mogli da gledamo jedno zanimljivo finale na RG (tu se slazem sa nekim od forumasa), mozda cak i u pet setova, ali sa vec poznatim ishodom ........................... Jos nesto u vezi Rima, jeste Novak jedini koji je dominantno dobio set protiv Rafe, ali je najblizi pobedi ipak bio Sapovalov ........................

 

Edited by jevrem69
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Crni Bombarder said:

Dobro je pripremljen,ali ne zezajte.
Novak je proveo previse vremena na terenu u subotu. Nije to moglo da ne ostavi trag. Mozda nama kraj tv ekrana nije bilo uocljivo,ali protiv Nadala nemas sansi ako energetski nisi na 100%.

Sa tim bih se slozio da je Nadal dobio u 2 seta jer pocetak 2 seta je bas bio mlitav kod Noleta i onda ona brejk lopta Rafe koju spasava i onda Nadal pada fizicki.

Odgovarao je maximalno na Rafin f/h, nadjacavao se sa njim i bukvalno su 2 poena prelomila na koju stranu ce da ode mec.

Sasvim ohrabrujuce za Novaka ali ni kod Rafa se ne pali alarm jer on dozira sebe tokom meca, ne moze vise tijelo da bude na 100% tokom cijelog meca i normalni su padovi u igri. I dalje veliki favorit za RG

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...