Jump to content

Madrid


Boxy

Recommended Posts

Onoliko koliko je neverovatno da se u isto vreme u jednom sportu pojave tri ovakva dominatora, takodje je neverovatno kako je moguce da 10 godina svi "izazivaci" budu psihici, lelemudi ili napravljeni od stakla. A oni koji zapravo nisu nista od pobrojanog ili im je teniski IQ u minusu ili jednostavno nemaju dovoljno oruzja za najvise domete ili oba.

Link to comment
Share on other sites

Meni je Medo sa tim tanjusnim i dugim rukama i nogama kao ovaj pauk

Spoiler

uuEQta0.jpg

Zato mu je verovatno tesko da se krece po klizavoj sljaci ali ne treba da gubi nadu i Masa je mrzela ovu podlogu pa je osvojila 2 RG, 3 Rima, 3 Studgarta i 1 Madrid. 

Link to comment
Share on other sites

Medvedev bi teoretski trebalo sasvim dobro da igra na sljaci. Kretanje je ogroman problem, ali sto se tice stila i bazicnih udaraca ne vidim zasto ne bi bio dobar.

 

Recimo Dolgopolov je u onom kratkom periodu kad je bio zdrav bio zajeban kao kratko cebe na sljaci, a Medvedev ima mnoge elemente u igri koji ga povezuju s njim.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, McLeod said:

Kretanje je ogroman problem

 

Da, to je primjetno, nisam dovoljno stručan za objasniti, ali, tako je.

 

Bila bi pomalo i bruka da igrač koji se ni izbliza nije dokazao van harda bude No1. Btw, Fokina mu u prvom setu servirao underarm na break loptu, al ga je Medo pročitao, ipak Fokina dobio taj poen.

 

Karatsev nakon 2-6, 0-2 prepustio tek 5 gemova Diegu. Je li moguće da je Diego imao samo 3 (tri!) winnera u tri odigrana seta?!

 

Badosa prva Španjolka ikad u polufinalu Madrida, ako su statističari dobro zabilježili, i to sa WC-om. Danas nije igrala kao npr. protiv Teichmann, ali, generalno, dobra igra ono što sam vidio i u polufinalu će probati (opet) dobiti Barty (kao nedavno u Charlestonu) ili Kvitovu. Čudi me da ju nitko od muške forumaške populacije još nije primijetio :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

to su solidni skalpovi ............... cim ste nabrojali sve ove igrace koje je pobedio, on je dobio gem i u drugom setu 😎 ................. ali sve ovo za sada sto vidim, je onako  .....................  nista Medjedovic nije losiji od njega ................

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, bistru vodu mutim said:

 

 

Badosa prva Španjolka ikad u polufinalu Madrida, ako su statističari dobro zabilježili, i to sa WC-om. Danas nije igrala kao npr. protiv Teichmann, ali, generalno, dobra igra ono što sam vidio i u polufinalu će probati (opet) dobiti Barty (kao nedavno u Charlestonu) ili Kvitovu. Čudi me da ju nitko od muške forumaške populacije još nije primijetio :classic_biggrin:

 

Primecena je naravno, takve meni ne promicu :59: ali ove sezone jako retko gledam tenis 😞 pa onda nemam o cemu da pisem.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...