Jump to content

Madrid


Boxy

Recommended Posts

Nasi teniseri dzaba otputovase u Madrid, s obzirom na igru i formu, bolje bi im bilo da su ostali u zemlji i proveli Vaskrs sa svojim porodicama. Zaista ne postoje reci kojima bi mogla da se opise trenutna forma i igra jednog Djerea, Lajovica ili Krajinovica, ova dva poslednje pomenuta igraju verovatno i svoj najgori tenis u karijeri, a sve to nakon revakcinacije ................................

Link to comment
Share on other sites

Lajovic ni pre vakcinacije nije igrao bog zna kako.

Krajinovicu, koliko znam, cljaka nije omiljena podloga. On igra protiv Norija, koji je u formi, ali danas igra finale Estorila, pa moze da bude umoran. Plus je Madrid brza sljaka, pa bi moglo da odgovara Filipu, tako da bi mogao da prodje prvu prepreku.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, wwww said:

Lajovic ni pre vakcinacije nije igrao bog zna kako.

Krajinovicu, koliko znam, cljaka nije omiljena podloga. On igra protiv Norija, koji je u formi, ali danas igra finale Estorila, pa moze da bude umoran. Plus je Madrid brza sljaka, pa bi moglo da odgovara Filipu, tako da bi mogao da prodje prvu prepreku.

ova dva-tri Lajoviceva meca nakon revakcinacije ne nesto najlosije sto sam video od njega, od kako ga naravno pratimo i od kada je usao u top 100, a slicno je i sa Krajinovicem i Djereom ........... malo se salim, ali stvarno igraju kao vezane vrece ....................... to protiv Norija, stvarno jedina sansa je da ga nekako pobedi u nekom duzem mecu a da ovaj baldise od umora ................. valjda ce jednom proigrati i poceti da beleze rezultate dostojne makar top 40 igraca ...................

Link to comment
Share on other sites

evo, Simona se fajzerovala i nista joj to ne smeta da deli krompire protivnicama.

Osaka izgubila u 2 seta. Uhvatila sam par gemova, krece se kao ... (sad bi sledio citta Sharapove :classic_biggrin: )

Sutra Barti-Svjontek. To bi mogao da bude zanimljiv mec: dve "vladajuce" RG sampionke.

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Kada pomislimo da ne moze gore, Filip nas uvek iznenadi svojom kreativnoscu po tom pitanju .......................  ako on i Lajovic ovako budu nastavili da briljiraju, neka slobodno tuze "Fajzer" ili "Astra Zenecu" za dodatno umrtvljavanje i usporenost to se tice njihove igre 😂 ..............................

Edited by jevrem69
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Crni Bombarder said:

Danas sam imao vremena i tacno negde kad je Filip pocinjao mec sam se "lomio" da li da ga gledam ili da se malo bacim na neku rekreaciju.
Srecom,izabrah ovo drugo i drago mi je sto nisam pogresio. 

 

Čekaj, stani...pazi!!

 

Ovo ovako napisano znači da ti je drago što je Filip odigrao loše i izgubio, ili ja imam neko uvrnuto poimanje dedukcije :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Pa drago mu je što nije gubio vreme uz TV nego je izašao na vazduh :classic_biggrin:

Inače mogao si malo kraće to ovaj put, ispada mi tvoj nik sa ekrana na telefonu pa se pola ne vidi :classic_tongue:

 

Edited by alcesta
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, de Havilland Mosquito said:

 

Čekaj, stani...pazi!!

 

Ovo ovako napisano znači da ti je drago što je Filip odigrao loše i izgubio, ili ja imam neko uvrnuto poimanje dedukcije :classic_biggrin:

Ne,nije mi drago sto je izgubio.

Drago mi je sto ja to nisam gledao i sto sam odabrao drugi nacin da potrosim vreme.
Jer,zasto da se nerviram kad njemu samom nije mnogo stalo? Ne vidim svrhu..

Alcesta je odgovorila svakako.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, bistru vodu mutim said:

Kruška dobio nekoga :classic_ohmy:

 

I to Basilashvilija, koji je osvojio prošli tjedan Muenchen i briljirao tamo...

Zato ga je i dobio jer je ovaj umoran dosao iz Minhena :lol_2:

Krajinovic pod hitno na psiho-kauč kod Nine, jedino je ona znala da ga motivise. Ono finale Pariza je doslo samo zahvaljujuci njoj. 

Eliminasani danas Sapovalov i Felix, izgleda da su obojica u dubokom kanalu.. Siner ima titula vise od njih dvojice zajedno. 

Beretiniju prijali Beogradski ćevapu bas! Evo ga i Fonjinija pobedio:bravo:

Timov povratak na teren posle duze pauze solidan. 

Sutra na teren, nakon prelezane corone izlazi i Medvedev, mozda mu je virus popravio kretanje po "omiljenoj" podlozi, bumo videli. 

Dva interesantna meca Nadal Alkaraz u 3 sata i Cicipas Per u 8.

Kod dama Kvitova i Barty u 1.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...