Jump to content

VN Portugala 2021


Romantik

Recommended Posts

Meni je najveci utisak dana koliko Mercedesov motor i dalje ima prednost. Maks i sa DRS nije mogao da im pridje, to sto ih je nahvatao na buku na restartima i taktikom to je to, ali na pravcima sanse nije imao.

 

Lando jos uvek treci u poretku vozaca, svaka cast decko!

Alpin konacno pokazuje znakove zivota.

Bebi Sumi lepo preticanje na kraju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Svaka čast Luisu na pobedi. Sampionski, kako je samo obisao Botasa i onda gas gas gas... 

Verstapen isto jako dobar, da ne kazem odlicana ali nazalost Mercedesov motor je jaci, bolji i brz

od Hondinog. I pored te manjkavosti Max je uspeo da dobije Botasa, barem. Kiselo grozdje je obrisan najbrzi krug na kraju ali ajde, jeste pogresio. 

Drago mi je sto je Perez imao dobru trku napokon, ocekivao sam da ce pokusati napasti Botasa sa crvenim gumama, ali Mecka je danas bila veliki zalogaj. 

Lando Noris..., bravo decko samo tako nastavi... 

Alpina napokon , ovaj vikend su mi bili vrh, lepo je bilo gledati Alonsa kako pravi niz. 

Ferari..., sta reci prvih deset krugova dosta dobri a onda ćao ragace... 

Williams posle Raselovog p11 juce u kvalifikacijama (slavilo se kao da smo osvojili pol poziciju), danas smo potonuli u trci kao sekira u med..., polako ali sigurno. Cak nas i raspalih Hass doblamira na kraju. 

Sve u svemu na kraju ispade interesantna trka. 

Edited by lemiwilli
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, lemiwilli said:

Cak nas i raspalih Hass doblamira na kraju.

 

Jbg Latifi je zalutao u F1, ubedljivo najslabiji na gridu danas, a Bebi Sumi je ocigledno nasledio dobru genetiku. Ipak je Vilijams cisto ispred Hasa, kad uporedis medjusobno dva kompetentna vozaca i dva placenika u oba slucaja je Vilijams ispred Hasa. Sad, Sumaher je za toliko bolji od Latifija da negira nedostatke bolida, a Mazepin ipak nije bas za toliko bolji iako je i on za Latifija vozac ipo.

 

A pricao je Rasel da je Vilijams dobar samo po mirnom vremenu bez vetra, da bolid ne funkcionise kad je vetrovito i narocito promenljiv vetar sto znaci da je ovo danas bilo upravo ono sto im najmanje odgovara. Steta sto nisu iskoristili Imolu, to su bili idealni uslovi za njih...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...