Jump to content

Sve o kriptovalutama


Doc Holiday

Recommended Posts

1 hour ago, Baby said:

 

Discount 😄 

 

pogotovo za ETH-btc  odnos..    samo jedino me brine sto je taj odnos podosta dugo traje....

 

Ali mislim da je to uoci onog najavljenog letnjeg prekomponovanja  ( ne znam sta sve rade ) u ETHu... Verujem da nakon toga ide rast...

 

 

btw...  posto sam jos uvek nov, zaista nisam znao kako se stavljaju orderi  na binance... ovaj gore video mi pomogao.. pa sam stavio neke.. pa cekamo somce 😄

Edited by Doc Holiday
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Doc Holiday said:

 

pogotovo za ETH-btc  odnos..    samo jedino me brine sto je taj odnos podosta dugo traje....

 

Ali mislim da je to uoci onog najavljenog letnjeg prekomponovanja  ( ne znam sta sve rade ) u ETHu... Verujem da nakon toga ide rast...

 

 

btw...  posto sam jos uvek nov, zaista nisam znao kako se stavljaju orderi  na binance... ovaj gore video mi pomogao.. pa sam stavio neke.. pa cekamo somce 😄

 

Pretpostavljam da ce padati jos (cim dugo ide horizontalno, u nekom momentu ide gore ili dole naglo, u poslednje vreme uglavnom nadole).

Ima uzivo svaki dan na youtube gde oni koji se bave sa kripto vec dugo daju neka svoja misljenja. I oni grese, ali se u jednom slazu, da je sve veoma cudno. 

To prekomponovanje je u prevodu rast novcanika kitova. Oni zaradjuju (posto oni odredjuju cenu) i kada pada i kada skace, a na taj nacin pokupe pare od gubitnika koji se uspanice pa prodaju i idu u gubitak. Zato i gnjave. 

 

Ako si radio berzu, isto tako se kupuje i prodaje na binance. Mislim da sam to vec pisala... 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Baby said:

 

Pretpostavljam da ce padati jos (cim dugo ide horizontalno, u nekom momentu ide gore ili dole naglo, u poslednje vreme uglavnom nadole).

Ima uzivo svaki dan na youtube gde oni koji se bave sa kripto vec dugo daju neka svoja misljenja. I oni grese, ali se u jednom slazu, da je sve veoma cudno. 

To prekomponovanje je u prevodu rast novcanika kitova. Oni zaradjuju (posto oni odredjuju cenu) i kada pada i kada skace, a na taj nacin pokupe pare od gubitnika koji se uspanice pa prodaju i idu u gubitak. Zato i gnjave. 

 

Ako si radio berzu, isto tako se kupuje i prodaje na binance. Mislim da sam to vec pisala... 

 

 

 cekacemo za BTC-ETH 😄 

Nisam radio berzu...  ja sam ulicni pijacni trgovac i nezvanicni distributer iz Madjarske ..  trenutno  ( mada to traje vec 1 godinu) zbog svega oko korone na odmoru...

 

  Verujem da ce iskustvo u trgovini izmedju granica   pomoci i u ovome   😄

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/14/2021 at 6:44 AM, Baby said:

Danas je izgledalo kao da ce kripto da se oporavi. Bitcoin skoro dosao na 40k. Ko zna sta ce biti slidece nedelje... 

 

 

6 minutes ago, Baby said:

Bitcoin ispod 29k... interesantno, dno se ni ne nazire... mislis da si kupio povoljno, kad se uskoro pokaze da bas i nisi... :chemistry:

 

Znaci izgubio 25% vrednosti za nedelju dana... interesantno.

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Kooineeperk said:

 

 

Znaci izgubio 25% vrednosti za nedelju dana... interesantno.

 

Takva tura 😄 Niko se nije bunio kada je skakao 30% za nedelju dana. Rulet... 

45 minutes ago, Laki21 said:

zzX0d3q.png

 

Pazi ovo, cena pada, income raste. Broj transkacija otišao je u nebo.

 

Bod brojem transakcija spada i prodaja. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Baby said:

 

Pa da, ali ne znam gde ti to gledas, jer income je prihod. Pa reko, ciji prihod raste... To na sta ti mislis se zove volume, tj. obim. 

 

Gledam kod sebe tabelu na minig pool-u, kako raste prihod s povećanjem broja transakcija danas kad je počelo da propada sve.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Laki21 said:

ETH, šta bi drugo...

 

BTW, otkako sam prešao na HIVE OS, preporodih se.

 

ja sam na NH...  probao preko obicnog NH ali mi ubaci kawpow  algoritam i on urnise graficke -  moje 2060ke nabije i na 78C ..  na quickminer mi normalna temperatura - tera na daggerhashimoto..  tu mi je i na najvecem HIGH setingsu nije veca od 68-70C

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Baby said:

Jeste li vi culi (ja nacula) da vise nece moci valjda od jula da se rudari sa kompjuterima i grafickim karticama, nego samo sa specijalizovanim aparatima za rudarene? Mislim, jel to tacno ili mene lagali?

 

ne kopa se samo BTC i ETH...  i druge valute se kopaju... 

 

ETH treba da svakako prestane da bude kopan..  ali to valjda dogodine..    BTC direktno nije ni moguce vise kopati sa grafickim...

 

monero se kopa iskljucivo na procesor

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...