Jump to content

ATP Beograd — Serbia Open


Cojep

Recommended Posts

18 hours ago, Drakaris said:

Kiksnuo je Delbonis, Novak ce igrati finale sa 255. igracem sveta. Verovatno najslabiji protivnik u karijeri sto se tice finala.

Sećam se kako se namučio s Kubotom u prvom finalu. Mislim da bi mu bilo lakše da je preko puta neki jači protivnik. Ovako ne sme ni da pomisli da izgubi meč, i pride da se obruka na domaćem terenu. Verujem da je sebi nabio pritisak u rangu pojedinih GS finala, što mu neće pomoći sigurno.

 

Link to comment
Share on other sites

Generalno mu je servis baš loš na šljaci ove sezone. Ako to ne popravi namučiće se i u prvoj nedelji bez obzira na žreb.

A i zašto bi odservirao za set kad ne mora, jelte, navikli smo.

 

edit: 

Ajde s anđelima, što bi kod nas rekli.

Valjda će sad malo da ga popusti taj grč pa da se oslobodi u drugom setu. 

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Neću da pišem više ništa :frusty: nek igra tri seta ako hoće. A mogao bi i neku brejk loptu da spase usput.

Inače mnogo mi se sviđa Molčanov stav na terenu, ne poklanja ništa i ne srlja bez potrebe, i zasad mu se to isplaćuje. Nije impresioniran i daje sve od sebe. Kamo sreće da svi mogu tako da igraju protiv favorita i to u prvom finalu.

Edit: komentator na strimu zna za Pobednika, i na srpskom ga je izgovorio :thumbup:

Edited by alcesta
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

To je Djordje Djokovic izjavio vise puta, kako ce da konkurisu za tu licencu i kako imaju velike sanse da dobiju, ali ja sam poprilicno skepticna.

Kao prvo, ne znam da li neki postojeci turnir mora da ostane bez licence da bi oni dobili, jer  tu ne vidim koji bi to turnir mogao da bude, a ako je skroz nova licenca, nesto sumnjam da to moze ovde da sae odrzi, cak i da dobiju jer onog trenutka kad Djokovic ode u penziju, taj turnir ce biti mrtav.

Link to comment
Share on other sites

Cisto sumnjam da nemaju neke garancije, ako vec planiraju dodatno investirati u taj teniski kompleks.

Novak je bez sumnje jos uvek jedan od najmocnijih ljudi u ATPu, bez obzira na sva ova desavanja oko Ptpa zadnjih nekoliko godina. Ako on ne moze da izlobira jedan ATP 500, onda ne znam ko moze.

Plus, ako se dobro secam u najavi su neke promene na samom Turu. Vise dvonedeljnih Mastersa, to koliko vidim startuje od naredne sezone, vise zajednickih ATP i WTA turnira, mozda bude nesto novo i po pitanju postojece ATP 500 serije u narednom periodu, ko zna. Videcemo.

Edited by Elias
Link to comment
Share on other sites

Ljudi,ne dobija se licenca za ATP 500 ni tako brzo,ni tako lako. Posebno kad je u pitanju "prelazak" sa turnira nize kategorije u visu. To je proces koji traje cak godinama..osim ako nisi neki kineski ili arapski turnir gde keshovina stvarno vrti gde burgija nece.

Po meni,ovo je prazna prica.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...