Jump to content

VN Emilia-Romanje 2021, Imola


Radoye

Recommended Posts

Sto vise gledam ovaj udes i iz vise uglova, sve mi se vise cini da je Rasel kriv za isti. Jeste botas zatvarao i imao prostora levo, ali mi ne deluje da je to bilo previse. Trkacki incident u kom je rasel sisao sa staze i zaplesao. Sreca po obojicu, bez posledica. Cenim i po Totovoj izjavi da je Rasel dobio poprilicno ribanje nakon trke. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na Botasovoj. Rasel nije, što bi rekli iz AMSS, prilagodio vožnju uslovima puta. Staza je još bila vlažna, a on na slikovima. Sišao je točkom sa staze, a nije bio izguran i izgubio kontrolu. 

 

Ipak ovo ne opravdava užasan tempo koji je Botas pokazao, čini mi se da je u jednom momentu zaostao za Luisom ceo krug... Nisam čuo da je imao problem sa kolima pre udesa.

Link to comment
Share on other sites

Na Botasovoj. Rasel nije, što bi rekli iz AMSS, prilagodio vožnju uslovima puta. Staza je još bila vlažna, a on na slikovima. Sišao je točkom sa staze, a nije bio izguran i izgubio kontrolu. 
 
Ipak ovo ne opravdava užasan tempo koji je Botas pokazao, čini mi se da je u jednom momentu zaostao za Luisom ceo krug... Nisam čuo da je imao problem sa kolima pre udesa.
Ako se ne varam, negde oko polovine trke je bio krug za HAM. Na pisti na kojoj je normalan krug za 1,15:00... Nothing to add.

Odesláno z mého BBF100-1 pomocí Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Hamilton je u 60. krugu održao "pokaznu vežbu" kako je Rasel trebao da "dune" Botasa.

Dečko se uplašio i pobegao na belu liniju i zeznuo sebe.

Šta sam sve čuo iz AMG-a proteklih dana, vrlo teško će to ići sa sedištem u MGP-u.

Sve više se pominje jedan drugi Englez koji ove sezone ima "božanu" iza leđa...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Iznenadio bih se da u Merc tako impulsivno reaguju i otpišu Rasela. Ono jeste da je napravio smrtni greh - izbacio je njihovog vozača iz trke - ali ulagali su tolike godine u njega, on je pokazao da može da dotera taj Vilijams visoko, tamo gde mu nije mesto. Pa i Hamilton je imao brljotina, možda i previše za vozača takvog kalibra u prvim godinama karijere. 2011. godine je bio jako loš, Baton koga smatram osrednjim vozačem ga je te godine oduvao. I opet je postao najtrofejniji u istoriji.

Rasel sada treba da se koncetriše samo na rezultate i da ne dira u Mečke kada ih sretne na stazi. 🙂

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...