Jump to content

Monte Carlo


Göbekli Tepe

Recommended Posts

1 hour ago, alcesta said:

Kakav je inače režim testiranja u MC?

Mislim da sam procitala da ih testiraju svakog dana a ideja je da ako si vakcinisan onda te testiraju samo na pocetku turnira

Edited by ciao
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Lajović dobio TB :s_w:

Edit: zamislite, gledala sam, ali još nije dobio i meč, tako da...

 

27 minutes ago, Boxy said:

Feliks vodio 5:2, imao set lopte na servis Garina, servirao za set, na kraju Garin uzima TB sa 7:3.

Toni ne moze nista Meku :classic_laugh:

Dajmo im malo vremena, tek su počeli :classic_biggrin:

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Previse ispada on ima. Jos uvek je "izabrani" (videcemo dokle ce to biti tako), narocito sad kad je Zverev pao u nemilost, a Medvedev nema sanse da uzurpira tu "tilulu".

 

Felix i Sinner ne prave skandale, ali Felix nikako da se sredi (McL ga je bas unistio, to ni Toni ne moze da ponisti :lol_2:  ), a Sinner je suvise mlad i tek na apsolutnom pocetku karijere. Musetti ima potencijal, ali je i on suvise mlad i tek kuca na varata. Rubljov je nekako previse stidljiv. Shapo je sasvim ok, ali on nikakao da se konacno sredi i konstantno odigra na vrhunskom nivou (a i poceo je u poslednje vreme mnogo da misli svojom glavom i daje misljenje :classic_biggrin:  ).

Link to comment
Share on other sites

 

 

Dakle, Nadal nije identifikovan kao bliski kontakt i nije stavljen u izolaciju, dok ne dodje rezultat testa (a po ovome nece ga ni testirati narednih dana).

Perovih 8, Verdasko, Dzumhur, Krajinovic itd. plus oni u Australiji bi imali sta da kazu na ovo, verujem. :smiley33:

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Rekao je Đoković na onoj prvoj konferenciji da su se on, Medvedev i Cicipas lepo ispričali tog ili prethodnog dana. Ko preživi pričaće. :classic_biggrin:

Mada je i pitanje ako je Danilu tek stigao pozitivan test juče, koliko dana treba da prođe da se pokaže jesu li i drugi zaraženi. Verovatno bi mogli i da otkažu turnir ako mu sve kontakte stave u izolaciju. Biće ovo sve veći problem na svakom narednom turniru, čudi me zapravo da se nije već masovnije dešavalo.

Ali pretpostavljam da će sad Rafu da testiraju svaki dan bez obzira na ovaj hotelski protokol. Uostalom, da sam ja u pitanju svakako bih htela odmah da znam na čemu sam i bez protokola, ako imam mogućnosti.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, wwww said:

 

 

Dakle, Nadal nije identifikovan kao bliski kontakt i nije stavljen u izolaciju, dok ne dodje rezultat testa (a po ovome nece ga ni testirati narednih dana).

Perovih 8, Verdasko, Dzumhur, Krajinovic itd. plus oni u Australiji bi imali sta da kazu na ovo, verujem. :smiley33:

 

Ima slika , neko postavio na tw, i sa Novakom gde vrv Danil  stiže na trening a ovaj završava .Medvedev nosio masku ali nepravilno -nos napolju

Čitam i navijači Nadala kao i mrzitelji NDj   odmah postavili sliku kao .. E vidite  Novaka, njegov kontakt je bliži i on treba u izolaciju, elimaciju sa turnira event.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...