Jump to content

Seks i sve ono sto zelite da saznate o njemu....


Kronostime

Recommended Posts

1 hour ago, RatzenStadt said:

 

sounds-good-doesnt-work.gif

 

Kao da nisam cuo za alkohol i koje efekte ima njegovo konzumiranje :wink2:
Sve to adrenalin nulifikuje tebra...

 

 

Onda ces se raspasti od nejebice,ne znam sta drugo moze biti sigurnije i proverenije..ako nisi mogao na alkoholu, onda zaboravi...ona se ohladila, verovatno ce naci  nekog drugog, udati se, roditi decu, razvesti, pa ces onda skupiti hrabrost..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Čekaj, čovek kaže da nema kinte, nije sposoban da zaradi, da ima dijagnoze F..., kuka što je udario alfu vraćajući se sa dejta i ti mu kažeš da plati profi usluge par soma eura?
Ubi ga u pojam načisto!

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 7 months later...

Idem sad u offtopic. Sad kako idem na obuku za vozača, setio sam se situacije kako Ratzen ima problema da ostvari odnos sa devojkom, ali je bez problema položio za kola?

 

@RatzenStadt

 

Po nekoj mojoj logici bi to trebalo biti 5x teže, jer pojma nemaš kakav će biti ispitivač/policajac, a ako mu se ne svidiš, tvoj džep će da puca. Devojka, ako te odbije, boli te uvo, samo digneš sidro.

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

  Ok, trigerovao si me, priznajem.
Pre par meseci sam svesno ostavio bez odgovora nekoliko clanova na ovoj temi kako ne bih dalje privatizovao temu obrazlagajuci svoju inferiornost i neadekvatnost, iako je nekima bila cak i intrigantna, kako mi je delovalo.

 

1 hour ago, Dracarys said:

Idem sad u offtopic. Sad kako idem na obuku za vozača, setio sam se situacije kako Ratzen ima problema da ostvari odnos sa devojkom, ali je bez problema položio za kola?

 

Po nekoj mojoj logici bi to trebalo biti 5x teže, jer pojma nemaš kakav će biti ispitivač/policajac

 

 

Pa buraz, tumacenjem logike koja je prethodila ovom suludom poredjenju, dolazim do zakljucka da muskarce/ljude posmatras kao homogena bica 😄
Aman, svi imamo svoje kapacitete (intelektualne, emotivne, prakticne...), s tim u vezi i sklonosti, talente
, sposobnosti...
Jasno je da se pojedine vestine mogu trenirati, ali limiti i dalje postoje, iako je njihovo postojanje egzaktno nedokazivo, postoje druge metode i testiranja.

Npr, moji jedini talenti su prokrastrinacija i hronicni umor iako nisam prosao kroz fizicki/psihicki napor.


Ne znam da li ti je jasno da moje ogranicenje (ovo je precizniji izraz od "problema", koji si ti upotrebio) nije ispoljivo samo u nesposobnosti da ostvarim odnos, bilo kakve vrste sa zenskim polom, vec se prozima u mnoge sfere zivota. Nije samo strah u pitanju.
 

Ja sam osoba sa ozbiljnom intelektualnom zaostaloscu i duhovnom nerazvijenoscu, limitiranih govornih sposobnosti, hipersenzitivan na dodir, bez mogucnosti prilagodjavanja i improvizacije, bez logike i analitike. O ostalim nedostacima, a koji su nepozeljni u interpersonalnim odnosima, poput nepostojanog smisla za humor, bez harizma i sl. da ne pricam.
Pretpostavljam da je dozvoljeno sebe nazvati retardiranom osobom, bez pretnje za privremenim udaljavanjem, jer ja to jesam, u pravom smislu reci.
To sto posedujem normalne motoricke sposobnosti i sto sam ovladao citanjem, pisanjem, voznjom, odrzavanjem osnovne higijene i sl, me mozda cine "manje retardiranim", ali i dalje retardiranim, iako su me psihijatri i psiholozi citav zivot ubedjivali u suprotno. Zato sam i prestao da se vucaram od ordinacije do ordinacije, a i da pijem lekove, evo vec 6 meseci.

Dakle, poredjenje ti je skroz deplasirano. Vise smisla bi imalo da si ucenje "zavodjenja", i svega sto prethodi tome, uporedio sa slepom osobom koja bi da nauci da vozi auto.

 

Quote

Devojka, ako te odbije, boli te uvo, samo digneš sidro.


Haha...

Pa tebra, treba doci do povoljne konjukture za odbijanje najpre 😄
Ja za 34 god. nisam uspeo da se javim devojci koja mi se svidja. Zapravo, nisam ni upoznao zenu, osim nuznih kontakata koje sam morao da ostvarim i nekako odrzavam (na poslu npr.)
Cesto se pitam, o cemu se prica sa zenama, kako izgleda neobavezni razgovor jednog para. Kunem ti se da nemam nikakvu predstavu.
Not that it matters though, jer ja nemam nijednu drugu temu za razgovor osim fudbala i eventualno mog kockarskog stradanja.

 

1 hour ago, Drug Crni said:

Sta ako je u komisiji bila policajka? :smiley33:

 

Ti vec razmisljas u pravom smeru xD

Dok sam bio mladji, desavala mi se "analiticka paraliza". Dugo nije...
Valda sam dovoljno sazreo, toliko da izbegnem neprijatne situacije, tj da eliminisem mogucnost da se uopste desi.

Mislim, ne mo's znati. Kad ti emocije zamagle mozak, razum prestaje i prelazi se u neki "instict mode" 😞

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ako sve što si napisao nije nešto zabave radi (kao što deluje da jeste) možda bi trebalo da uradiš test na Aspergerov sindrom. Zato što ako si svestan svega toga što si napisao, očigledno si "normalan" šta god to značilo. Ako ostali misle da nisi "normalan", njihov problem.

 

Možda bi trebalo da i oni zakače, kako bi rekao Kartmen, Ass Burgers, pa da vide :lol_2:

 

Što se tiče tih konkretnih "problema" sa tim nagonima i to. Pa, Ražeš Kutrapali iz TBBT je jednom rekao, mada mislim da se ponavljam. Najveća ljubav koju čovek može da doživi je ljubav prema sebi. Što možda u ovom kontekstu implicira ruku u gaćama, ali nisam mislio na to. Nego na ono "ko nije za sebe, nije ni za druge"

 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

On 5/25/2022 at 2:02 AM, RatzenStadt said:

 

Ja sam osoba sa ozbiljnom intelektualnom zaostaloscu i duhovnom nerazvijenoscu, limitiranih govornih sposobnosti, hipersenzitivan na dodir, bez mogucnosti prilagodjavanja i improvizacije, bez logike i analitike. O ostalim nedostacima, a koji su nepozeljni u interpersonalnim odnosima, poput nepostojanog smisla za humor, bez harizma i sl. da ne pricam.

 

Brate, moguce je da imas neki problem sa medjuljudskim interakcijama, ali nemoguce je da si osoba sa intelektualnom zaostaloscu, a da napises ovakav post, jer da jesi, onda je cca 60% Srbije intelektualno zaostalo.

 

Doduse, Vucic jeste osvojio oko 60%. 🤔

 

Salim se, nije da ce mi sad ovde nesto da te hrabrimo, ali ti mnogo potcenjujes sebe. 

 

Necu ja sad da ti dajem savete, to treba verovatno terapeut. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, AgroLaki said:

 

Brate, moguce je da imas neki problem sa medjuljudskim interakcijama, ali nemoguce je da si osoba sa intelektualnom zaostaloscu, a da napises ovakav post, jer da jesi, onda je cca 60% Srbije intelektualno zaostalo.

 

Doduse, Vucic jeste osvojio oko 60%. 🤔

 

Salim se, nije da ce mi sad ovde nesto da te hrabrimo, ali ti mnogo potcenjujes sebe. 

 

Necu ja sad da ti dajem savete, to treba verovatno terapeut. 

 

Dobro, da, bar ne glasam za Vucica.

 

A bio sam trigerovan, pa sam se prekomerno naruzio, jer me je doticni clan podstakao da se prisetim svih svojih neuspeha i nedostignuca, za propusteni deo zivota koji bi trebalo da bude njegov fundamentalni deo. Pa se setim svih zajeba, svake vrste u koji sam se doveo losim odlukama. U jako losoj poziciji sam.

Pa ono, reci da mrzim sebe bi bio understatement. Zato se polivam govnima.

 

A sto se tice fobije u interpersonalnim odnosima i moje nemustosti, ja evo ne znam, cini mi se da postaje sve gore, tj da se pogorsalo od kako sam prestao sa farmakoterapijom. Bas prosle nedelje dosla nova koleginica na kratko u kanc i svidja mi se jako, ali bas, bas...
Znam je iz vidjenja od ranije, jer je kolega kojeg je dosla da pozdravi pokusavao da nas spoji, sto sam izricito odbijao iz straha. I zamisli, zamucao sam kad sam progovorio, dvaput. Pored svih poteskoca u govoru, bar mi se to nije desavalo, al' eto, ni 30-e nisu kasno zivotno doba da dobijes felerspreher za neke ljude.

 

Stvarno mi deluje da mi se soc. anksioznost dodatno pogorsala u poslednje vreme i gotovo sam siguran da je razlog to sto sam prestao sa terapijom u potpunosti, jer terapija mi je uvek donosila blago poboljsanje na tom polju.
Problem je zapravo sto me lekovi (pogotov AD) dovedu u stanje ogromnog bola u kurcu. Nedovoljno da budem potpuno opusten u soc. interakcijama, ali svakako manje brinem za posledice. Sad cu bas da izracionalizujem, ali mislim da me je to i dovelo u finansijski predikament iz kog cu se jako tesko iskobeljati.
Neki balans izmedju, doziranje terapije, ocito nije moguce naci. Ili anksiozni krastavac, ili budaletina bez imalo brige za buducnost.
Samo razmisljanje o povratku farmakoterapiji me dovodi u "Dama ili tigar" izbor...
...a ici "goloruk" na zene, ili u pohod na neke druge zivotne pobede, pah, bojim se previse 😄

Edited by RatzenStadt
Link to comment
Share on other sites

Tek sad vidim Puzigacin upis.
Zaista cesto pomislim da imam autizam.
Ono, svako se poistoveti sa sirokim spektrom tekstova iz psihologije, ali ja zaista ispunjavam osnovna obelezja Aspergera npr.
Izrazavanje u tekstualnoj formi na pristojnom nivou, a potpuna nemustost u govoru.
Repetativno ponasanje.
Hipersenzitivnost na dodir.

Soc. vestine nepostojece.

...

12 minutes ago, deez nuts. said:

Aman covece, mdma je za tebe, u malim dozama naravno.

 

Evo ne znam...
Cesto sam razmisljao da probam spid, ali nisam dolazio u priliku da dodjem do tih "zurkastih" lakih droga.
Trodon mi je bio ok, u ranim 20-im sam uzimao, ali i sa njim sam bio hooked vrlo brzo.
Cist sam vec dugo, i nisam hteo nista da uzimam dok sam bio na terapiji, ali cesto razmisljam o toj opciji vec neko vreme.
Najverovatnije bi to bio korak koji bi me odveo u potpunu propast, jer sam generalno ovisnicka licnost i slabog karaktera (i dijagnozu kompulsivnog kockara imam, izmedju ostalih).

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RatzenStadt said:

Tek sad vidim Puzigacin upis.
Zaista cesto pomislim da imam autizam.
Ono, svako se poistoveti sa sirokim spektrom tekstova iz psihologije, ali ja zaista ispunjavam osnovna obelezja Aspergera npr.
Izrazavanje u tekstualnoj formi na pristojnom nivou, a potpuna nemustost u govoru.
Repetativno ponasanje.
Hipersenzitivnost na dodir.

Soc. vestine nepostojece.

...

 

Evo ne znam...
Cesto sam razmisljao da probam spid, ali nisam dolazio u priliku da dodjem do tih "zurkastih" lakih droga.
Trodon mi je bio ok, u ranim 20-im sam uzimao, ali i sa njim sam bio hooked vrlo brzo.
Cist sam vec dugo, i nisam hteo nista da uzimam dok sam bio na terapiji, ali cesto razmisljam o toj opciji vec neko vreme.
Najverovatnije bi to bio korak koji bi me odveo u potpunu propast, jer sam generalno ovisnicka licnost i slabog karaktera (i dijagnozu kompulsivnog kockara imam, izmedju ostalih).

 

Bezi od spida, navuces se kao konj.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dragan said:

Sta ti zapravo hoces od te druge, zenske, osobe ?


Ozbiljno pitas?
Verujem da mi se ljubavni (i seksualni) imaginarijum ne razlikuje previse od onog koji ima prosecna osoba.
Bliskost, izgradnja medjusobnog poverenja i postovanja, podrske i sl.

Ne znam, receno mi je da su zene meke, oble i mirisljave. Nadam se da su u pravu 😄

Kazu mi, oni koji me poznaju dugo i znaju da sam i dalje v'rdzin, "nisi izgubio veru u bezgranicnu ljubav, jer nikada nisi imao devojku".
Mozda je i dobro sto ce ostati tako,

jer je san o sreci,
vise nego sreca
😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...