Jump to content

Seks i sve ono sto zelite da saznate o njemu....


Kronostime

Recommended Posts

51 minutes ago, Kronostime said:

Nego, dok cekamo urosheve Tales from the Banjica forest i Johnnijeve ispovesti iz GSB sistema (ceka se makica kao dokaz)  - jebe  li ko sta ovija dana?

Izvin`te dame na recniku - nemam talenta za crtanje,

 

 

A jbg sad, može to i suptilnije da se pita:

download (1).jpeg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Kronostime said:

Eh, kad unutrasnji dzukac nece u kucicu - a gde je vodite?

Park, suma, dzbun...?

:classic_biggrin:

Oh pa znaš ono Queen bed, tuš pre, tuš posle, klima na 21 stepen, od afrodizijaka deca na sportskim/učeničkim aktivnostima.
Kad sam bio u JNA poručnik vojne policije bio iz Gračaca mi sme vraćamo iz grada, ono 21:30 valjda a on svakog ponaosob pita:
"balavac, jesi drnd`o štogod?"
I svakom ko hoće ispriča priču kako je u našim godinama "drnd`o u željezničkom šinjelu u prtini u Gračacu" 
Hajd sad ti ne vizualizuj akciju u f`cking Gračacu tad ni pojma nisam imao gde Gračac, znao sam da je neka Lika...

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, urosg3 said:

Oh pa znaš ono Queen bed, tuš pre, tuš posle, klima na 21 stepen, od afrodizijaka deca na sportskim/učeničkim aktivnostima.
Kad sam bio u JNA poručnik vojne policije bio iz Gračaca mi sme vraćamo iz grada, ono 21:30 valjda a on svakog ponaosob pita:
"balavac, jesi drnd`o štogod?"
I svakom ko hoće ispriča priču kako je u našim godinama "drnd`o u željezničkom šinjelu u prtini u Gračacu" 
Hajd sad ti ne vizualizuj akciju u f`cking Gračacu tad ni pojma nisam imao gde Gračac, znao sam da je neka Lika..
.

KGrkNJR.gif

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Eddard said:


Pa jbg, imam i ja rasnu plavušu, nego nisam hteo da se hvalim 😎😁

 

Svaka čast majstore, samo pazi da ti žena ne sazna za nju 😁

A dok si još u banji, drži se one fudbalske "bod na strani kao tri kod kuće" 😎

Sad, što sam ja na gostovanju ko Radnički Niš...

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

On 4/10/2021 at 7:30 PM, Antizemljaš koji lebdi said:

Treba pozvati Brdzu na ovu temu da objasni neke stvari. Guest star: Brdzina tetka.

Vise seksa bilo na KKCZ temi kad je Brdza pisao o tetki nego na ovoj seks temi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

On 4/10/2021 at 12:17 AM, stray_cat said:

Odlična tema.

@Clash je u pravu, bitne su smernice.

Ako smem ja (iako mi žena nije plavuša): s koliko ste u istom trenutku bili u krevetu (dok je bio seks)?

 

Krevet je relativno ograničena površina, ako je baš to pitanje, 1+2, 2+1, 2+2. Za više nema mesta.

 

Ako baš ne moraju ta ograničenja, pre nekoliko godina sam bio na sjajnoj žurci® gde je bilo prisutno 17 parova (iznajmljena ogromna vikendica u šumi).

 

6 hours ago, ControlFreak said:

How about krevet, king size madrac! Ja sam prefinjena, volim udobno i čisto. Ali ako te džbun uzbudjuje, ko sam ja da ti branim 😁

 

Krevet je Car. Mogu i dvosedi trosedi fotelje itd.

 

Dabogda crko seks u kolima (kičmu slomio (ima li veće patnje od seksa u Kecu recimo?)) po raznim livadama pašnjacima strnjikama. I ja sam prefinjen 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Laki21 said:

 

Krevet je relativno ograničena površina, ako je baš to pitanje, 1+2, 2+1, 2+2. Za više nema mesta.

 

Ako baš ne moraju ta ograničenja, pre nekoliko godina sam bio na sjajnoj žurci® gde je bilo prisutno 17 parova (iznajmljena ogromna vikendica u šumi).

 

 

Krevet je Car. Mogu i dvosedi trosedi fotelje itd.

 

Dabogda crko seks u kolima (kičmu slomio (ima li veće patnje od seksa u Kecu recimo?)) po raznim livadama pašnjacima strnjikama. I ja sam prefinjen 🙂

Idi bre Jugo, fica, peglica. :lol_2:

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, JohnnyDragon said:

Na kojim javnim mestima ste imali odnose? 

Ja recimo Ušće (wc), Autobus GSP, konkretno 65, i napolju ne moram da navodim, a i zgrada kod Ušća sa onom reklamom Radenska, na poslednjem spratu... A gore fazon nema nikoga.... U po radnje deda neko otvara vrata, ja ništa nisam stigao da uradim, msm da dignem farmerke, kaže Šta radite to??! Ja onako sad već uhvaćen reko ' Jeb.m.... Šta da mu kažem.. 

Nije dovoljno informacija, da stavimo Google Maps koordinate?

 

2 hours ago, Laki21 said:

Ako baš ne moraju ta ograničenja, pre nekoliko godina sam bio na sjajnoj žurci® gde je bilo prisutno 17 parova (iznajmljena ogromna vikendica u šumi).

U jebo te, pa koliki je to krevet bio ... :classic_biggrin:

Edited by Darko
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Laki21 said:

Dabogda crko seks u kolima (kičmu slomio (ima li veće patnje od seksa u Kecu recimo?)) po raznim livadama pašnjacima strnjikama. I ja sam prefinjen 🙂

Kec, jugo, fica, peglica....very sexy :lol_2:

Ali strnjika, zavrsis u urgentnoj....ajde gimnastika ovih vozila, ali slama gde joj nije mesto...brrrrr

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Eddard said:

Moja žena je uvek govorila, na pomen seksa na plaži - ma beži bre, da mi uđe pesak u .... sve da sažulja 😀

e nije loše uopšte, strateški namešten peškir i to je to. Nasuprot opštem mišljenju u plićaku/vodi nije nikakav fun, iz tehničkih razloga

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, urosg3 said:

e nije loše uopšte, strateški namešten peškir i to je to. Nasuprot opštem mišljenju u plićaku/vodi nije nikakav fun, iz tehničkih razloga

 

Ima rešenje i za to.

 

Spoiler

Staviš joj ga dok ste napolju, pa onda uđete u vodu.

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...