Jump to content

Netflix


Borko

Recommended Posts

27 minutes ago, lekoviti said:

 

Paradoksalno, sledeći tvoju besprekornu logiku onda je i pominjanje Netflixa na ovoj temi reklamiranje jer je takođe u pitanju komercijalni proizvod, usudio bih se reći.

 

Inače, LastPass je tzv. freemium program,  završava posao i u besplatnoj verziji.

Poenta je da kolegama forumašima predložimo najbolju opciju, a nisam siguran da je plugin za neki browser najsigurnija opcija. A KeePass je defakto industrijski standard, i svi ostali manje više kradu iz njegovog koda za svoje proizvode. Izvinjavam se ako sam svojom "besprijekornom" logikom nekog na neki način uvrijedio, nije mi to bila namjera, samo vi koristite KeePass i ne brinite više za svoje lozinke.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, stray_cat said:

Ja za svaki internet servis koristim različitu šifru koja se sastoji iz dva dela: jedan deo je uvek isti a drugi je ime tog servisa u nekoj varijanti ( obrnuto napisan ili prvo suglasnici pa samoglasnici ili nešto slično).

To je lijepo, ali moj savjet ti je da to na forumima ne pišeš, upravo na ovakvim stvarima ljudi misle, što, nemam neke tajne da krijem, a i šta iz ovog može da se izvuče, a onda naiđe neki haker i iz zezancije ti ukrade identitet, a ti se zapitaš kako i zašto.

Ovo nije mjesto gdje bi se trebalo o ovome pisati, ali ljudi, niste ni svjesni koliko su neke stvari lake za provaliti, samo biste zinuli od čuda. Ne bih da širim offtopic temu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Odgledah Black Mirror: Bandersnatch. 

 

Dobro je, zanimljivo, i blekmirorski zajebano. Mesavina matrixa, teorije struna, torija zavera, psihologije, i ranije stripova pa kasnije igrica po principu izaberi sam svoj kraj. Black Mirror je nesto najlepse sto je ova grana umetnosti dala covecanstvu, a kod Bandersnatcha ce posebno uzivati ljudi koji obozavaju 80e i igranje na Spectrumu 48k. 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 7/19/2019 at 4:39 PM, mmajstor said:

Odgledah Black Mirror: Bandersnatch. 

 

Dobro je, zanimljivo, i blekmirorski zajebano. Mesavina matrixa, teorije struna, torija zavera, psihologije, i ranije stripova pa kasnije igrica po principu izaberi sam svoj kraj. Black Mirror je nesto najlepse sto je ova grana umetnosti dala covecanstvu, a kod Bandersnatcha ce posebno uzivati ljudi koji obozavaju 80e i igranje na Spectrumu 48k. 🙂

 

Odgledao sam sve sezone serije, samo jos nikako da nadjem vremena da odgledam Bandersnatch. Barem zbog ovoga boldovanog moram to odmah 🙂

Link to comment
Share on other sites

Pisem ovde jer je bilo vec reci o serijalu Witcher pa su se javljali ljudi koji su citali.

Poceo da citam i zavrsavam trecu od sedam knjiga, mada vidim da je naknadno izdata 'Sezona oluja' koja je kako vidim prequel. Da li da presecem s njom nakon trece :) ili da je procitam na kraju serijala ?

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Knipex said:

Šteta što je otkazana nakon druge sezone.

 

I ona otkazana?

Strasno, ja ne mogu da se odlepim....ceo vikend pod ovom vrucinom gledam, proklet bio Doorn sto je izreklamirao. 🙂

 

Nadam se samo da ima zaokviren kraj. Inace ovo je jedna od boljih stvari sto sam gledao u zadnje vreme. Kao Stranger Things samo za malo stariju decu. 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, melankolic said:

 

Na prvu djeluje malo nategnuto ali od trece epizode postaje interesantnije. Ja i onako to dijagonalno gledam, ali naleti i nesto zanimljivih detalja sa You Know Whom. 

 

Ovo nema veze sa NLO, anime i slicnim pojavama, nego o kvazi-vjerskom udruzenju koje je jako mocno u politickim krugovima USA. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 
Na prvu djeluje malo nategnuto ali od trece epizode postaje interesantnije. Ja i onako to dijagonalno gledam, ali naleti i nesto zanimljivih detalja sa You Know Whom. 
 
Ovo nema veze sa NLO, anime i slicnim pojavama, nego o kvazi-vjerskom udruzenju koje je jako mocno u politickim krugovima USA. 
 
 


Koliko takvih serija samo ima?!? Malteški red, Iluminati i dr.
Svako ko se našao na nekoj slici s predsednicima i premijerima je bio član neke tajne organizacije. Ja čim sam video ono klanjanje predsednika USA i kako je to montirano, odmah sam seriju skinuo sa spiska za gledanje.
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, melankolic said:

 


Koliko takvih serija samo ima?!? Malteški red, Iluminati i dr.
Svako ko se našao na nekoj slici s predsednicima i premijerima je bio član neke tajne organizacije. Ja čim sam video ono klanjanje predsednika USA i kako je to montirano, odmah sam seriju skinuo sa spiska za gledanje.

 

 

Nisam ni cuo za ove sto si ih nabrojao. OK, jasno mi je sta mislis o seriji. Ja, kao sto rekoh, dijagonalno gledam i detalji mi zapadnu za oko. Cijela zavjeroloska premisa i nije toliko bitna.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mmajstor said:

 

I ona otkazana?

Strasno, ja ne mogu da se odlepim....ceo vikend pod ovom vrucinom gledam, proklet bio Doorn sto je izreklamirao. 🙂

 

Nadam se samo da ima zaokviren kraj. Inace ovo je jedna od boljih stvari sto sam gledao u zadnje vreme. Kao Stranger Things samo za malo stariju decu. 🙂

https://www.serijala.com/drama/netflix-otkazao-the-oa-nakon-dvije-sezone/

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, estranged said:

Pisem ovde jer je bilo vec reci o serijalu Witcher pa su se javljali ljudi koji su citali.

Poceo da citam i zavrsavam trecu od sedam knjiga, mada vidim da je naknadno izdata 'Sezona oluja' koja je kako vidim prequel. Da li da presecem s njom nakon trece 🙂 ili da je procitam na kraju serijala ?

"Sezona oluja" se dešava u isto vreme kao "Poslednja želja" i praktično je standalone novela, mada ima par hintova za događaje u Veštac sagi.

 

Opštepriznati red čitanja knjiga o Vešcu je "Poslednja želja", "Mač sudbine", "Krv vilenjaka", "Vreme prezira", "Vatreno krštenje", "Lastavičja kula", "Gospodarica jezera".

 

Pet knjiga (od "Krvi" do "Gospodarice") se jednim imenom zovu Saga o vešcu.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...