Jump to content

Vox 92 F1 Fantasy League 2021


Zvezdinho

Recommended Posts

Napravio sam ligu za novu sezonu ( kad sve ostale mrzi :classic_tongue: ), upadajte, moze da se upada do sutra , tj subotu  do pocetka kvalifikacija do 16:00 ako se ne varam. Neka stoji malo na glavnom forumu da ljudi vide temu, pa kasnije prebacite u podforum za F1 igre.

 

https://fantasy.formula1.com/

 

Liga: 

Vox 92 F1 Fantasy League

 

Code :

 

8e24d9876a

 

https://fantasy.formula1.com/leagues

 

P.S Nemojte da me ispalite ko Drobnjak Tomu Monu :classic_tongue:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Ajmo jos malo pa nestalo do 16:00, ima nas 9 u ligi, lep broj, al sto vise to lepse i zanimljivije. Nije tesko, nemojte da vas mrzi, lepse se prati F1  sa fantazijem. U toku trke pratite i navijate za 5 vozaca i odredjeni tim.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Samo da znate imate valjda pravo po 3 izmene nakon svake trke, svaka sledeca vam daje negativne poene. Imate pravo 2 puta na wild card po jednom u polusezoni, imate pravo za bonus x3 valjda isto 1  po polusezoni  mozete bilo kog vozaca da odaberete. Svako kolo birate turbo drivera x2 poena ali vozac mora ima vrednost ispod 20 milona ako se ne varam. Pise u pravilima. Proverite.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ipak nisam pogodio turbo drajvera, ladno Nando ima vise poena za ovu trku i ako je Sainz 2. zavrsio/ Ladno 10 poena za top10 ucestalost  i 5 poena za top 10 ucestalost u kvalifikacijama.

 

Ajd da se da neki poen za to ali ukupno 15 poena je stvarno mnogo. Mislim imam Norisa u ekipi, al opet to je mnogo.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Koji zajeb , ostavih mucenog Okona zbog onog bonusa ako veze 5 trka u 10, vezao je 4, ja otisao da ga zamenim Cunodom kad videh 4 trke vezao u 10 i ostavih ga,prc na kraju. Jebo me bonus od 15 poena.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

3.mesto, unistilo me ovo sa Okonom sto sam ga bezveze ostavio zbog eventualnog bonusa, i ovo sa Verstapenom. Izvadio me Gasli koga sam stavio za TD jer je sad spojio 5 vezanih u 10 pa je imao bonus bodove. A taman sam mislio da napadnem prvo mesto i da se pribilizim u ligi Srba/

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...