Jump to content

Euroleague 2018/19


zoe Bg

Recommended Posts

1 hour ago, Babaduka said:

Pa oboje se snimali i pokazivali facu, smestili im iz osvete, zelje za slavom, a oboje imaju stavove koji su malo onako...

Koji stavovi ti smetaju kod Kalinića? 

 

A ne može da se poredi sa ovom zato što ova ima muža i decu. I što je krenula odmah da se prepucava preko medija. Dok je Kalina ovako odreagovao

 

https://twitter.com/nikola_kalina/status/1123185022092156930?s=19                

Link to comment
Share on other sites

Kalinukao kosarkasa volim i postujem, bio bi u svakoj mojoj ekipi uvek.

No o njemu kao licnosti ...

Prvo price da voli neke supstance, hajde njegova stvar.

Price o pravilima u kosarci, koje su onako poglupe, a deluju tako prepotentno kao da je Zeljko ucio od njega, opet njegov stav...

Petljanje u politiku, Kosovo, nisam ja veliko Srbin, ali brate itd itd

Ok Karleusa je fuksa pa je fuksa, i naravno nema on decu, ali ovo ostaje, imace ih i zauvek ce biti obelezen, druga stvar ima majku, oca, sestru ili koga vec...

Niko nije od nas svetac, bog zna da ja nisam, ne znam kako bi reagovao da neke moje arhive isplivaju, ali jebeno je glup kadto radi i snima facu i pokazuje trandzi ne razmisljajuci o mogucim posledicama, a kad se pogleda njegova nadobudnost, koja osim kosarkaskog znanja ipak nema pokrice u inteligenciji ni blizu koliko on misli isto kao Karleusa, jos jedna slicnost.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...