Jump to content

VN Bahreina 2021


Radoye

Recommended Posts

Izgleda da su tokom FP samo Alfatauri sandbagovali, ostali su svi tu gde su i bili. Ove godine ce kanda dominirati Red Bul sa 4 bolida.

Alonso se zali da Alpin podupravlja u sporim krivinama a preupravlja u svim ostalim.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Radoye said:

Izgleda da su tokom FP samo Alfatauri sandbagovali, ostali su svi tu gde su i bili. Ove godine ce kanda dominirati Red Bul sa 4 bolida.

Alonso se zali da Alpin podupravlja u sporim krivinama a preupravlja u svim ostalim.

Na SKY objasniše to kao noćnu moru, verovatno je Alonso progurao na iskustvo. Okon jbg...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Maharaja said:

Na SKY objasniše to kao noćnu moru, verovatno je Alonso progurao na iskustvo. Okon jbg...

Još samo da ima drag na pravcu i horor je potpun.

 

Ovakav shitstorm po jednom debitantu nakon prvog Q1 nisam video... O rusofobnim izjavama da ne govorim. Ne vidim poentu naglašavnju nečije nacije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drago said:

Još samo da ima drag na pravcu i horor je potpun.

 

Ovakav shitstorm po jednom debitantu nakon prvog Q1 nisam video... O rusofobnim izjavama da ne govorim. Ne vidim poentu naglašavnju nečije nacije.

Ako misliš na mene, to ti promašeno. Ja govorim ruski, koristim ga redovno, i čekam normalizaciju da opet odem malo do Moskve.

 

To nema veze što je Mazepin kesa, i što je tu jer mu je tata milijarder kupio mesto. Lakše je napisati Rus nego Mazepin, tri slova umesto 7 🙂

 

I da, nije on prvi kome je tata kupio mesto, ali ovo danas je ispod svakog nivoa.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Maharaja said:

Ako misliš na mene, to ti promašeno. Ja govorim ruski, koristim ga redovno, i čekam normalizaciju da opet odem malo do Moskve.

 

To nema veze što je Mazepin kesa, i što je tu jer mu je tata milijarder kupio mesto. Lakše je napisati Rus nego Mazepin, tri slova umesto 7 🙂

 

I da, nije on prvi kome je tata kupio mesto, ali ovo danas je ispod svakog nivoa.

Skup sport pa roditelji odrešuju kesu, tako je na svim meridijanima.

 

Ovo što sam napisao se više odnosi na kontinuitet negativnih komentara na forumu o Mazepinu u kontekstu nacije. Kada se desio onaj slučaj sa instagram objavom neko je napisao na forumu nešto u fazpnu "Jbg Rus, state of mind" i to je prošlo nesankcionisano.

 

Nema potrebe naglašavati nečiju naciju ni u pozitivnom ni negativnom kontekstu.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dzoni_m said:

Mogu li rezultati?


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Eto ti kod Askarija na skrinsotu

Ferari 1-2 na crvenim gumama, Mecke, RBR i AT isli na zutim ispali Pezez i Cunoda, ostali u top 10 svi na crvenim.

Link to comment
Share on other sites

JEBOTE POL smo uzeli? Sainz!!!!! Toooo careeee. Ne znam odakle ali svaka cast. Pogotovu je Carlos uzeo. Ajde sutra da pobedimo pa nek ide zivot.

 

Mislio sam Askari nas zeza. Auuuu koji shok.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dzoni_m said:

JEBOTE POL smo uzeli? Sainz!!!!! Toooo careeee. Ne znam odakle ali svaka cast. Pogotovu je Carlos uzeo. Ajde sutra da pobedimo pa nek ide zivot.


Sent from my iPhone using Tapatalk

To je Q2 cekaj jos do pola 🙂 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

JEBOTE POL smo uzeli? Sainz!!!!! Toooo careeee. Ne znam odakle ali svaka cast. Pogotovu je Carlos uzeo. Ajde sutra da pobedimo pa nek ide zivot.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nije PP, Q2.

Odesláno z mého BBF100-1 pomocí Tapatalk

Za ovu askarijevu sliku trebaju 3D naocale [emoji846] 
Tresu mi se ruke [emoji23][emoji23]

Odesláno z mého BBF100-1 pomocí Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dzoni_m said:

JEBOTE POL smo uzeli? Sainz!!!!! Toooo careeee. Ne znam odakle ali svaka cast. Pogotovu je Carlos uzeo. Ajde sutra da pobedimo pa nek ide zivot.

 

Mislio sam Askari nas zeza. Auuuu koji shok.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kralju 🙂

 

Tačno treba da organizujemo neko zoom gledanje zajedno, bila bi komedija.

Link to comment
Share on other sites

Daleko je Ferati od vodecih. Ovo im je rezul na crvenim posle svih ostalih, kada su imali najbolje uslove na stazi. A gde je trka?! Ono sto je dobro sto ce vrv gotovo stalno biti ucesnici Q3, za razliku od prosle godine. Za sada su 4. ekipa posle Merdze, RB i AT. Njihova prednost u ovoj prici je sto imaju dva dobra vozaca slicnih kvaliteta.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...