Jump to content

NFL - Season 2021


Xpert

Recommended Posts

 

Neznam kad sam zadnji put gledao ovakav preokret. U smislu da gledam utakmicu, i da stvarno ne vidim na koji način može ekipa da se vrati. Tako da svaka čast za adjustment i pobedu.

 

4 minutes ago, Martin Mystere said:

Čestitke Bengalsima, da nisu toliko ogavna franšiza još bi ovaj tim sa Burrowom mogao biti simpatičan...

 

Znaš kako to ide. Kao i svi, simpatični budu na samom početku. Posle kad se prokurče je gotovo. Tako da, sledeče godine svi navijamo za Raiderse protiv njih 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, L' Imperatore said:

 

Neznam kad sam zadnji put gledao ovakav preokret. U smislu da gledam utakmicu, i da stvarno ne vidim na koji način može ekipa da se vrati. 

28-3? 😄

Ili prosle nedelje, 27:3.

Edited by Xpert
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Xpert said:

On the other side, zesci letdown Mahomesa. Od nekog, za kog se prica da je najveci QB danasnjice, ovo je bilo nedopustivo lose.


Jedan od razloga zasto su i postali najodvratnija fransiza… Patrick baci 3y screen, Hill istrci 90y… aaaaa izdrkavaj kako je Patrick bacio ta 3y savrseno

 

 

fun fact… Cinci oba puta gubio od Ninersa SB

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Xpert said:

28-3? 😄

Ili prosle nedelje, 27:3.

 

Pa kažem. Ne toliko zbog nedostižne razlike, nego je stvarno izgledalo da nema nikakve šanse da preokrenu momentum.

 

28:3 mi je sigurno ubedljivo manje iznenađenje. Ipak su bili patriotsi u pitanju, a ekipe tog kova koje su naviknute na osvajanje trofeja, nikad ne možeš odpisati. Posebno ne proti Matty Ice-a i ekipe

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, deez nuts. said:


Ramsi su verovatno na 10-15. mestu po broju navijaca u LA.

 

Ma da, generalno bandwagonerska sredina bez pravih navijača, plus kad se uzme u obzir da dosta ljudi iz Bay Area živi u LA, onda ovo nije ništa iznenađujuće

 

 

 

 

Edited by Skyglider
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...