Jump to content

NFL - Season 2021


Xpert

Recommended Posts

2 hours ago, Xpert said:

Nadam se da se neko zajebava da razmatramo Gase-a za ofanzivnog koordinatora...

 

Zavisi samo od toga na sta konkretno ciljas, jedna je stvar ako takvog lika ne mozes da zamislis u NE organizaciji zbog njegovih gafova i kakva je generalno persona. To je skroz u redu, druga je stvar sto je napad Denvera u prvoj sezoni PM bio bas opasan i ubitacan, dok za Cikago mogu da kazem da je to delovalo skroz pristojno i druga najbolja sezona nesrecnog Dzeja Katlera . Navijaci Cikaga su kukali 2016 sto je AG napustio mesto OC i presao u Majami da bude HC.

 

Neka BB odluci koja je najbolja opcija.

Link to comment
Share on other sites

On 2/9/2022 at 10:55 PM, Xpert said:

Sledece sezone ce biti odigrana utakmica u Minhenu, na Allianz Areni. Patsi, KC, Bucsi i Pathersi imaju ekskluzivna prava za Nemacku. Kad budu igrali Patsi, idem 100%.

 

Ugovor je na 4 god... igrace se I dve utakmice u Frankfurtu ( mada ste sve ovo vec pročitali 😄 ) ... ja idem, pod uslov da odrede neku  + 200€ kartu

Link to comment
Share on other sites

I ja definitivno idem, samo ako se pandemija opet ne rasplamsa na jesen, karte budu pristojne cene i bude ih moguće nabaviti (imam predosećaj da će ovo poslednje biti najveći problem, tj da će karte ići kao alva čim ih puste u prodaju i da će trebati neka vrsta žreba, kao za finala GS turnira i tenisu).

Link to comment
Share on other sites

Volio bih da mogu da vjerujem da će biti drugačije, ali nažalost očekujem da će se ponoviti KC-Bengals samo bez raspada u drugom poluvremenu, tačnije gledamo dva prva poluvremena te utakmice...

 

2 hours ago, Darth Steva said:

Stvarno ne vidim razlog da iko navija za Ramse veceras 

Ne samo večeras, već i inače😆

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Navija se naravno za Bengalse, ali mislim da će ih dobiti Remsi.

Odbrana Bengalsa je loša protiv trčanja što bi Mekvej mogao obilato eksploatisati za razliku od Rida u 2. poluvremenu.

Takođe mislim da će veterani Remsa ući sa više fokusa.

Ne treba ni zanemariti domaći teren. Ne zbog samog stadiona, već zbog čitavog ambijenta prethodne 2 nedelje i svakodnevnih aktivnosti.

Remsi 27:19

Ali se navija za 34:31 i pobedu Bengalsa :D


d7570f6c271ec8f98b8378dabeb43291.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...