Jump to content

NFL - Season 2021


Xpert

Recommended Posts

Ostao sam bez reci. Znao sam da se to moze desiti nakon svake sezone, al ... jako tuzan trenutak za NFL...

Ako saberem misli, mozda napisem nesti post...

Otisao je najveci. 

Hvala, Tom.

 

Edited by Xpert
  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Prije nego počnemo shitpostovati, mislim da Tom zaslužuje koju ozbiljnu. NFL pratim od 2015. i suludo je i reći da nisam ni pratio kroz njegovu najveću dominaciju, a od tada je uzeo 4 SB-a... Sada kada je na kraju karijere mogu reći da je Tommy veći i od Jordana, ako je neko gledao obojicu, da li se slaže?

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Otisao je najveci, onako kako je i radio kroz citavu karijeru, vodeci svoj tim do TD u poslednjem napadu.

Ovaj put to nije bilo dovoljno.

Za mene, NFL vise nikada nece biti isti.

Prvih minut i po NFL koji sam gledao je bio pobednicki drajv za prvi superbol, zadnjih par minuta koje sam gledao su njegov TD drajv i onih nesto desetina sekundi brljavljenja odbrane bakanirsa.

Mozda budu i zadnji minuti NFL koje sam gledao.

Tesko ce ijedan igrac dostici njegove brojeve, a jos teze divljenje koje su imali njegovi navijaci, mrznju koju su osecali protivnicki navijaci i iznad svega strahopostovanje koji su imali neutralni ljubitelji AF.

7 titula, vise od svakog pojedinacnog kluba u ligi.

Zbogom TB, hvala ti za 22 godine neverovatnog uzivanja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Steta, mogli su Tomicini tviters navijaci da nas troluju sledece dve sezone da Tomica dolazi do osmog prstena. Prosle godine sam hteo da bacim peglu od takvih likova/likusa, prosle nedelje nisam zeleo ni najmanje da likujem dok cu neke od njih drugacije da poklopim kada vreme dodje. Hipoteticki gledano, ne bih reagovao ni da je Pejton Mening imao takvu PO utakmicu i izgubio FG. Vise bih bio svaka cast sto si me zalepio za ekran iako sam se iskljucio na pocetku trece cetvrtine.

 

Sve u svemu, sranje situacija i za fanove i za hejtere. Bedara, jer je imao jos dve godine goriva u sebi, mozda i tri. Kao da si takmicara vezao lancima i ne moze covek da ucestvuje.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Prije nego počnemo shitpostovati, mislim da Tom zaslužuje koju ozbiljnu. NFL pratim od 2015. i suludo je i reći da nisam ni pratio kroz njegovu najveću dominaciju, a od tada je uzeo 4 SB-a... Sada kada je na kraju karijere mogu reći da je Tommy veći i od Jordana, ako je neko gledao obojicu, da li se slaže?
Evo ja sam gledao obojicu i to celu karijeru oba velikana. Niko nije veći od sporta, ni od jednog sporta. Da li je jedan veći od drugog a iz različitih su sportova... To je toliko teško reći a vrlo verovatno je i besmisleno porediti. MJ ili TB, obeležili su jednu eru, definisali sebe kao bogove u svom (sportskom) svetu ali reći da je MJ>TB ili TB>MJ... Nemoguće definisati.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Covek bukvalno rec nije rekao. Tj, rekao je da ce dobro razmisliti sta mu je ciniti. A onda je krenulo utrkivanje medija i spekulacije o penzionisanju, a kulminiralo je sinoc kad je smecarski ESPN objavio vest da je definitivno odlucio da se penzionise.

 

Al sta god te cini srecnim.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jeste, sigurno je najveci sportski medij na svetu eto tako lupio zarad klikova 😆 Cak su posle rekli da stoje kod svojih informacija.

 

I TB12 se oprostio, pa posle izbrisao.

 

Kao sto rekoh, attention whoring 1/1. Ceka se bonus, pa se otvara racun u Postanskoj stedionici.

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Xpert said:

Da, da, sigurno im je Brady, licno i personalno, rekao da ide u penziju.

 

Ma sve i da im je rekao, to je nešto što on ima da izađe i kaže, na nekoj presici najbolje, a ne da neko hvata jeftine klikove i juri ekskluzivu kao da je u pitanju neki trejd, ili FA potpis. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Jeste, sigurno je najveci sportski medij na svetu eto tako lupio zarad klikova [emoji38] Cak su posle rekli da stoje kod svojih informacija.
 
I TB12 se oprostio, pa posle izbrisao.
 
Kao sto rekoh, attention whoring 1/1. Ceka se bonus, pa se otvara racun u Postanskoj stedionici.
Espn je totalno zutilo, ne znam sta ti nije jasno.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice vecerasnjih utakmica:

 

CIN @ KC - Chiefsi su velikoj prednosti. Imaju iskustvo igracanja velikih utakmica, a i igraju svoj najbolji fudbalu u plejofu. Napad domacina kad "klikne" je nezaustavljiv. Kljuc za Cincy ce biti da pokusa da umesto 6 poena, dopuste samo 3, kad Chiefsi udju u EZ. Sinoc je Brady zasenio "sjajnog Joe-a i Bengalse". Videcemo dal ce, veceras, isto to uraditi i Mahomes. Ocekujem rutinsku pobedu Kansas Citya.

 

SF @ LAR - Ovde je na papiru Los Angeles bolja, kompletnija ekipa. Ipak 49ersi su bukvalno stvoreni da uspore/zaustave Ramse. A Ramsi, pod McVayem imaju istoriju slabih utakmica, u plejofu, protiv odlicnih odbrana. Ako Jimmy G ne bude napravio previse gluposti, ovo moze biti duel na jednu loptu. Idem sa blagim iznenadjenjem i pobedom San Francisco-a.

Edited by Xpert
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...