Jump to content

NFL - Season 2021


Xpert

Recommended Posts

Da je zavrsio pricu o vakcinama posle minut i presao na pricu o fudbalu bolje bi mu bilo... alegrican na neku supstancu u mRNA vakcinama, trazio nacin kako da podigne imunitet bez vakcine i sve legit. Ovako, sto je duze pricao i objasnjavao "svoja istrazivanja na 500 strana" to se vise ukopavao.

Na kraju je dosao i do Trampa/Bajdena/CNN-a... svega je bilo. :classic_biggrin:

Edited by Darth Steva
Link to comment
Share on other sites

Pa dobro, Trumpa je spomenuo u kontestu toga kako se političari leče kad zakače koronu, a ljudima pričaju kako to ne treba raditi. Što je tačno. Bidena u kontestu politizacije čitave priče, sa primerom kako su demokrate govorile da neče nikad prihvatiti vakcinu koju Trump promoviše, da bi to pogazili, čim su se dočepali vlasti. Isto tačno. CNN kao bezobrazne lažove i sramotu za novinarstvo. takođe tačno.

 

Ali slažem se da je previše razvukao priču o  vakcinama i imunizaciji. Trebao je to u nekoliko kraćih tačaka sažeti. Sasvim moguče je i da je izmislio to da je alergičan na jednog od sastojaka.

 

Da sumiram, po meni se u nekim delovima intervjua nalupao i zalutao. Ali da je imao validnih tačaka, imao je.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Napad ce ovakav biti tokom cele sezone. Nema tu ekstra kvaliteta. Ali odlicne startne pozicije se ne smeju ovako upropastiti. 1 delay of game, 2 false starta i holding, u 2 drivea je nedopustivo.

 

EDIT: Ovo je bas tuzno. OL, pre svega Wynn je sramota, ali je i Jones morao da oseti pritisak.

Edited by Xpert
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, der Gabelschwanz Teufel said:

Čitam navijače Patsa ovde, pa gledam rezultat, pa čitam njih pa gledam rezultat u Karolini...pa mi ništa nije jasno jbt... :classic_biggrin:

Treba da se zahvalimo Darnoldu. Navikao je da nas daruje, nije razocarao ni veceras.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, der Gabelschwanz Teufel said:

Čitam navijače Patsa ovde, pa gledam rezultat, pa čitam njih pa gledam rezultat u Karolini...pa mi ništa nije jasno jbt... :classic_biggrin:

Ja mislio da si već navikao:classic_cool:...jes' da su moji, ali i meni nije jasno odkud ta potreba za fatalizmom bez pokrića...mi smo sad prosečna ekipa, ali doći će dan kad ćemo morati sve jovo nanovo i kada ćemo biti nešto poput tvojih Giantsa...kakav li će tad biti armagedon

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...