Jump to content

NFL - Season 2021


Xpert

Recommended Posts

15min in... Cards imaju najbolji DL u footballu. Jones ima 3 sacka, Titansi imaju -1 jard total offense i jedan jedini 1st down iz trick playa na 4&4. 

 

Jones + Watt + Peters + Golden + Zach Allen i Luke Kennard, ne postoji dovoljno pozicija u OL da bi se svi odjednom blokirali.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Darth Steva said:

Zivo me zanima sta li se desilo na tom mecu i kako su Steelersi to okrenuli.

Nas treba suditi nakon tamo nekog 5. weeka, kada Kliff i Jospeh ispucaju sve fore i kada ih ljudi počnu čitati kao knjigu. Ako tada ostanemo u plusu, onda smo PO tim

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, larry said:

Nas treba suditi nakon tamo nekog 5. weeka, kada Kliff i Jospeh ispucaju sve fore i kada ih ljudi počnu čitati kao knjigu. Ako tada ostanemo u plusu, onda smo PO tim

 

Moj komentar se odnosio na Billse i Steelerse 😄

A sto se vas tice, to niko zivi ne zna sta ce da bude NFC Westu... da prodje jedno 2-3 runde divizijskih meceva pa ce situacija biti malo jasnija.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Darth Steva said:

 

Moj komentar se odnosio na Billse i Steelerse 😄

A sto se vas tice, to niko zivi ne zna sta ce da bude NFC Westu... da prodje jedno 2-3 runde divizijskih meceva pa ce situacija biti malo jasnija.

Ma citirao sam pogrešan post, mislio sam Perin iznad😄

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Darth Steva said:

Zivo me zanima sta li se desilo na tom mecu i kako su Steelersi to okrenuli.

🤣🤣 odbrana i samo odbrana!! 10-6, bio je 4th&1 za bilse, otisli su u minus i Big ben je bio na 30-40 jarda od endzone, 2 minuta kasnije tacdaun Johnson, nakon toga posed sa Bilse, pant, blokirani pant koji je rezultirao tacdaunom spesl tima. To je bio kljucan trenutak, Allen (kao i celi tim) se pogubio nakon toga.

Edited by Pero
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...