Jump to content

NFL - Season 2021


Xpert

Recommended Posts

Po 6 ekipa u playoffu je bas onako taman... ovo sa 7 je nekako meeehh ali eto, WC weekend bude zanimljiviji pa moze da prodje.

Iskreno se nadam da nikada necemo doziveti po 8 ekipa u playoff-u, to je po meni vec mnogo.

 

Sto se tice 17. meca... nedelju dana duza sezona, nemam nista protiv.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Imate li neku draft želju za tim za koji navijate. U domenu realnosti. Da ne dođu sad navijači Patsa i kažu Zak Vilson ili tako nešto :classic_biggrin:. Što se mene tiče. Samo da ne bude kornerbek ili Kajl Pits. Najbolji OL na tabli u tom momentu ili Parsons bi bilo sasvim OK. 

Link to comment
Share on other sites

Kažu da jeste. Ja ga lično ne bih voleo jer mi je dosta tih "freak of nature" "matchup nightmare" ...a ovamo kad dođe stani pani ispušta fudbale šakom i kapom i blokira ko primabalerina. Imam jednog takvog u ekipi za koju navijam i jedva čekam kad ga tu više neće biti. Dobra stvar je što KP verovatno neće pasti do nas. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ne pratim ovaj draft process kako nisam pratio na CFL sezonu ali sam odgledao nekoliko klipova Kylea Pittsa i to je bilo dovoljno za ložionu. Je li on stvarno dobar koliko izgleda?

Kazu da je najbolji igrac na draftu u kontekstu pozicije. Niko nije toliko odskocio na svojoj poziciji kao on na svojoj... Bice zanimljivo dal ce Atlanta na 4om da uzme njega ili ce ici na QBa. Ako ga Atl ne pokupi, Sinsi sigurno hoce...
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, karipesic said:

Tome se i ja nesto nadam. Ako Mek Dzons nekim cudom prezivi posle pika broj 3 ili ako ostane Dzastin Filds, mogli bi mi da se pomaknemo negde izmedju 7og do 11og i da ih

Najverovatnije je da pokusaju da trejduju sa dalasom i da uz 15. daju i Gilmora. Meni to ne izgleda kao moguce a sve ostalo bi bilo preskupo. Mozda pokupe Monda u drugoj rundi.

Edited by Sinan Bowie
Link to comment
Share on other sites

Alex Smith je objavio da se penzoioniše.  

 

Ovdašnji posetioci i učesnici NFL topica, naročito oni sa dužim stažom, odlično znaju da Alexa Smitha nikad nisam nešto previše gotivio dok je bio igrač 49ers-a. Jednostavno, kao prvi pik na draftu nije ispunio očekivanja i smatrao sam ga oduvek 49ers bustom, a još gori utisak je ostavljala činjenica da je izabran umesto budućeg Hall of Famera Aarona Rodgersa.  Doduše, moram da kažem da mu u razvoju nije baš ni stanje u klubu išlo na ruku. On je došao 49ers-e nakon ere Steve Mariucca, Jeffa Garcie i Terrela Owensa, klub je bio u nekoj fazi rebuildinga koja je trajala i suviše dugo i bila obeležena čestim promenama trenera i još češćim promenama ofanzivnih koordinatora, što je još bitnije. Nije imao sreću ni sa povredama. Sve je to bitno uticalo na Smithov razvoj i doprinelo da ne bude ono što se od njega očekivalo kao kvoterbeka 49ers-a. Tek je Jimbo Harbaugh pošto je postao HC uspeo da mu stabilizuje igru i napravi od njega ono što je bio kasnije u karijeri, kvoterbek na kojeg možeš da se osloniš.

 

I drago mi je nakon svega Smith biti upamćen kao dobar saigrač i dobar kvoterbek na kojeg je moglo da se osloni u svakom timu u kojem je igrao.  Neka mu je srećna i dugovečna penzija a verujem da će biti dobar trener ako se odluči da ode u te vode. 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
24 minutes ago, karipesic said:

AR ne zeli da se vrati u Sireve... BB reaguj.

Nema od toga nista. Ako se uopste to desi (a malo je verovatno), otici ce u big market, verovatno SF, Ramsi, eventualno Miami.

 

Mi bismo se mozda mogli ogrebati, ako bi ga Ramsi doveli, pa da se Stafford nabavi ispod cene.

Edited by Xpert
Link to comment
Share on other sites

Nema od toga nista. Ako se uopste to desi (a malo je verovatno), otici ce u big market, verovatno SF, Ramsi, eventualno Miami.
 
Mi bismo se mozda mogli ogrebati, ako bi ga Ramsi doveli, pa da se Stafford nabavi ispod cene.

Remsi su se pominjali u januaru pre Stafija, iskreno sumnjam da su oni opcija. Ninersi vec verujem da jesu.
Link to comment
Share on other sites

Why can't Cam Newton use the phone anymore? Answer: Because he can't find the receiver.

 

Zato ovaj dečko bar po highlight reel-u ima i jaku i tačnu ruku. Nadam se da ima i dovoljno fudbalske pameti, a to ćemo videti kad krene predsezona.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...