Jump to content

NFL - Season 2021


Xpert

Recommended Posts

Na pragu smo nove, 102. sezone NFL-a, a 2. u covid eri. Sezona krece 17. marta, kada ce timovi i zvanicno moci da dovode igrace.

 

Titulu su osvojili Tampa Bay Buccaneersi (njihovu drugu), predvodjeni GOAT-om, koji je produzio ugovor do 2025. godine. Tomica ce igrati vecno. Kad smo vec kod all time great QB-ova, Brees se upravo penzionisao, a P. Manning usao u HoF.

 

Verovatno najbitnija stvar vezana za narednu sezonu je to da je salary cap, po prvi put, nakon dugo godina - smanjen. Sa 198.2 miliona, koliko je iznosio 2020., smanjen je na 182.5 za ovu sezonu. Smanjenje od 8%.

 

Draft ce biti odrzan od 29 aprila do 1. maja 2021. godine.

 

GettyImages-1300926064.jpg?w=876&h=493&c

 

 

 

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Dosta bolje, ali da se mene pita, uvek zadržati proverenog top igrača, ako baš nisi u frci sa salary capom. Pošto tte pikov em moraš da čekaš, em na kraju ne bude ništa od njih.

 

Pa mi smo jednog Khalila Macka trejdovali za dva first roundera, što na papiru izgleda jak plen. U stvarnosti dobiješ jednog Abrama , koji je propustio 75% utakmica zbog povreda. I Jacobsa koji se raspao u drugoj sezoni, uprkos tome da je igrao iza jedne od jačih linija u ligi. Ej, Khalil Mack...

 

A slično če se desiti ovde. Trejduješ Hudsona za 3. rundu. Šanse da češ tamo nači nekog contributora su otprile 15%. Dok če linija da puca po svim šavovima, a Carr ako završi sezonu zdrav, biče čudo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, L' Imperatore said:

Dosta bolje, ali da se mene pita, uvek zadržati proverenog top igrača, ako baš nisi u frci sa salary capom. Pošto tte pikov em moraš da čekaš, em na kraju ne bude ništa od njih.

 

Pa mi smo jednog Khalila Macka trejdovali za dva first roundera, što na papiru izgleda jak plen. U stvarnosti dobiješ jednog Abrama , koji je propustio 75% utakmica zbog povreda. I Jacobsa koji se raspao u drugoj sezoni, uprkos tome da je igrao iza jedne od jačih linija u ligi. Ej, Khalil Mack...

 

A slično če se desiti ovde. Trejduješ Hudsona za 3. rundu. Šanse da češ tamo nači nekog contributora su otprile 15%. Dok če linija da puca po svim šavovima, a Carr ako završi sezonu zdrav, biče čudo.

 

Jacobsa i Arnettea su dobili od Macka, Abrama su dobili za pik prve Dalasa za Coopera. Svojim pikovima su birali Ferrella i Ruggsa.

 

Sem Jacobsa koji je stvarno bio neophodan, iako i dalje mislim da zaista nema potrebe birati RB u prvoj rundi, za sada ostali pikovi jako slabi. Uzeli Arnetta dok su dostupni bili Diggs, Gladney i Jaylon Johnson, Jefferson, Jeudy i Lamb su kompletniji hvatači od Ruggsa. Pre 2 godine kad su uzeli Ferrella mogući defanzivci bili su Devin White, Josh Allen, Devin Bush, Ed Oliver, Brian Burns, a kad su uzeli Abrama mogli su Murphy Buntinga, Rappa, Thornhilla.

 

Mayock i Gruden za sada u prvoj rundi veoma slabi. Da nije pogodio u nižoj rundi sa Crosbyjem, Mullenom, Renfrowom, bila bi apsolutna katastrofa. 

 

Svi smo znali da Raidersi moraju da pojačaju odbranu, ali nisam mislio da to mora na uštrb ofanzivne linije. Trejdovali su 3 najbolja linemana, od centra na desno, a vratili levog garda Incognita koji je nestabilan na svim poljima. Automatski pretpostavljam da je sad Simpson RG, a Good RT. Za sve ovo vreme oni i dalje drže Mariotu na rosteru sa 10+ miliona. Baš čudan početak offseasona Raidersa.

Link to comment
Share on other sites

U pravu si, hvala na ispravci. Mada ne menja mnogo moju poentu, koja je bila da smo mi za dva pro bowlera dobili za uzvrat jedno veliko ništa.

 

Da, jasno je bilo da se mora pojačati odbrana, ali stvarno nije imalo smisla kompletno srušiti najjaču grupu u timu. Slažem se, jako čudan počtak offseasona, i ne verujem da če dobiti neki smisao u daljem toku.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Prosto mogu da namirisem Watsona u Patriotama
Je li isprati iko ove tužbe što se podižu protiv njega, čitam jutros na redditu za sada je 9 žena spremno da svjedoči da ih je seksualno napadao. Drži li ta stvar vodu jer sa tom temom i tim stvarima, posebno u ovakvoj situaciji kada superstar QB i u situaciji u kojoj je on, ne treba praviti nikakav preuranjeni sud o nekome jer je društvo trulo. Ali ako se ispostave istinite, Texansi gube sav trade kapital koji su mogli dobiti za njega ali iskreno ne znam da li bi iko i trejdovao za njega u tom slučaju.

Послато са SM-G973F помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Dosta je nategnuto oko tuzbi,sve na istu foru,imaju istog advokata,koji zivi,gle cuda,u komsiluku gazde Teksansa,pri tom skroz nedokazivo,nema ni u jednom slucaju svedoka.Ne kazem da nije uradio,ali ovo dokazati,tesko.

Edited by Gaga
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, We lose every week said:

Ne bi me uopšte začudilo da mu je ovaj bolesnik što vedri i oblači u Texansima smestio. 

 

Možda. Ali nebi rekao da je imao neki dobar motiv . Ajde ne razumiju se, ali šta gazda Texansa dobija sa tim optužbama? Ne samo da ne dobija ništa, nego uništava trade vrednost svog najvrednijeg igrača.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije gazda taj koji se tamo pita. Gazda ( odnosno formalno gazdaričin sin, jer kako sam ja razumeo da je žena nasledila Texanse nakon što je stari gazda umro, ali je kao sinu dala da upravlja ) je u stvari pod uticajem nekog opasnog manipulatora koji je tamo došao iz Patsa (tamo bio  neki sveštenik ekipe ili tako nešto) i sad je u Texansima neki "director of football operations" ili tako neka titula. Uglavnom, lik je težak manipulator i borderline psihopata,  (according to sources, jasno ti je da su ovo stvari koje sam pročitao po društvenim mrežama ). Lik se zove Jack Easterby pa googlaj....

Elem ako je bar deo toga što sam preneo tačno, ova moja teorija je nešto što bi se uklopilo u profil. Naravno uvek postoji mogućnost da je Dešon kreten koji je skakao na sve  u svojoj blizini što ima sise, mada ništa što se o njemu moglo pročitati tokom dosadašnjeg dela njegove karijere ne upućuje na to. 

 

edit: Mislim ono, lika su nazvali Littlefinger-om Texansa, što bi trebalo dosta da ti kaže ako si slučajno gledao "Game of Thrones". 

Edited by We lose every week
Link to comment
Share on other sites

Dobismo i 17. utakmicu u sezoni. 

 

Washington at Bills

Giants at Dolphins

Cowboys at Patriots

Eagles at Jets

Seahawks at Steelers

Rams at Ravens

Cardinals at Browns

49ers at Bengals

Saints at Titans

Buccaneers at Colts

Panthers at Texans

Falcons at Jaguars

Packers atChiefs

Bears at Raiders

Vikings at Chargers

Lions at Broncos

Link to comment
Share on other sites

On 3/31/2021 at 5:58 PM, We lose every week said:

Dobro su se setili da cela konferencija gostuje.

 

Dobra odluka koja stavlja celu konferenciju u isti položaj pred playoff.

 

Mada po mom mišljenju cela ova promena je apsolutno bezveze, kao i ona prošle godine sa 7 u playoffu. Podržavam 8 ekipa u playoffu po konferenciji i moglo je komotno da ostane 16 utakmica po sezoni. Ali kapiram da izgleda samo Alvin Kamara i ja mislimo ovako.

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...