Jump to content

Koga biste želeli da upoznate sa foruma?


Džudi

Recommended Posts

  

Kronose, nije to sto mislis. Nije me celibat doveo do toga da otkljucam gej crtu (jos uvek) 😄

 

On 5/4/2022 at 8:38 PM, koca popovic said:

Sta???

 

Sto da ne? Ovde su generalno ok ljudi, pogotovo na sportskom podforumu, koji i jeste moj prirodni habitat u ovom kutku interneta, iako retko pisem poslednjih godinu-dve, i s tim ljudima bih mozda i umeo da prozborim koju.


Zafali i meni nekada sagovornik, pa mi tada padne na pamet da testram svoje socijalne vestine, bar toliko za koliko sam mozd sposoban - red fudbala, basketa, red ogovaranja, neke druge trivijalne teme, i tako...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Puzigacu jer je megacar i pored svih osobina zbog kojih me je nervirao


Clan Smrtokapa deluje kao ingeniozan i duhovit filozof (hehe, napisato, a da nije oksimoron), i kao dobar memelord, ali naslucujem nego komunjarske crte u tragovima, na sta sam spreman da zazmurim na jedno oko

 

Clanica DameTime ima puno blistavih momenata, prepametna devojka, elokventna, prati sport, ali i kod nje primecujem latentnu komunjarstinu, a i feministkinja je, pa bih morao samo da gvirim na jedno oko, ali i pored toga veruem da bi bilo vredno

 

Div i Pletilja su paragon "arhetipskih starih ljudi", mirne i stalozene kontemplacije, gotovo prorockog pera, kao Gandalf iz LOTR

 

Perkosa i Gazdu Kronosa.

 

i nisliju Constantina

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, RatzenStadt said:

Clanica DameTime ima puno blistavih momenata, prepametna devojka, elokventna, prati sport, ali i kod nje primecujem latentnu komunjarstinu, a i feministkinja je, pa bih morao samo da gvirim na jedno oko, ali i pored toga veruem da bi bilo vredno

 

:classic_laugh: Mnogo sam manje "strašna" uživo, tako da bi mogao da gledaš na oba oka. :classic_wink:

 

Jao, ovo je teško pitanje... Npr. neke koje sam želela da upoznam sam već upoznala. Recimo ovako nešto:

 

@Marvin zato što ga mnogo gotivim 

@uini iako me uglavnom nervira (možda baš zato)

@BojanaCZV jer je još jedna žena na košarkaškom PDF-u :heart:

@Smrtokapa dosta inteligentan i odmeren lik

iii @goldberg jer se divim njegovoj perzistentnosti

 

 

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, DameTime said:

 

:classic_laugh: Mnogo sam manje "strašna" uživo, tako da bi mogao da gledaš na oba oka. :classic_wink:

 

Jao, ovo je teško pitanje... Npr. neke koje sam želela da upoznam sam već upoznala. Recimo ovako nešto:

 

@Marvin zato što ga mnogo gotivim 

@uini iako me uglavnom nervira (možda baš zato)

@BojanaCZV jer je još jedna žena na košarkaškom PDF-u :heart:

@Smrtokapa dosta inteligentan i odmeren lik

iii @goldberg jer se divim njegovoj perzistentnosti

 

 

Bilo je pre dosta godina "upoznavanje" kosarkaske sekcije B92 na Adi uz kosarku i 3 poluvreme u kafani....

Vrlo zanimljivo drustvance. :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Smrtokapa said:

Scenario za film se sam piše.

 

Ne znam još da li je komedija ili horor.

 

Kako sam postao komunista

 

Film prati mladog čoveka koji sticajem okolnosti upoznaje dve osobe. Oboje mu privuku pažnju i mada su komunisti, to ga isprva ne zabrinjava. Kako je ona luđa, a on smatra da dame imaju prednost u svemu, pa i u komunizmu, glavni protagonista filma pristaje na njenu ideju da im te večeri pravi društvu o underground prestoničkom klubu. Jutro kasnije će u ogledalu videti da na čelu ima istetoviran srp i čekić, dobro poznate komunističke simbole, a shvatiće i da je promenio političku orijentaciju jer odjednom ima potrebu da na jednom forumu piše o pravima radnika, jednakosti u društvu i feminizmu.

 

Ostatak filma prati protagonistu koji pokušava da preživi kao komunista u Srbiji. 

Evo i malo sci-fi elemenata.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, koca popovic said:

Mozda i bude iduce godine. Supruga i ja imamo u planu da pocnemo da obilazimo Srbiju. Za jug Srbije sam mislio da se posavjetujem bas sa tobom.

 

Pozdravljam....nešto slično razmišljam i ja. Obišao sam skoro celu Evropi, Bliski i Daleki Istok, Rusiju, Belorusiju, Ukrajinu....a Srbiju baš i nisam, bar ne celu i to uglavnom u pročazu. Jesam Vojvodinu i Kosovo...skoro svaki grad i kamen. Skoro sam gledao neju emisiju na TV i pokažu, čini mi se Podpećko jezero, u okolini Priboja. Kakva lepota. Nisam bio na Uvcu, Srebrnom jezeru i taj deo Istočne Srbije. Ščan je da kupim kampera...ja i gospodja, lagamo, pa kad i koliko i gde stignemo.

 

Sve što te zanima oko Juga Srbije....tu sam. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, DameTime said:

 

Kako sam postao komunista

 

Film prati mladog čoveka koji sticajem okolnosti upoznaje dve osobe. Oboje mu privuku pažnju i mada su komunisti, to ga isprva ne zabrinjava. Kako je ona luđa, a on smatra da dame imaju prednost u svemu, pa i u komunizmu, glavni protagonista filma pristaje na njenu ideju da im te večeri pravi društvu o underground prestoničkom klubu. Jutro kasnije će u ogledalu videti da na čelu ima istetoviran srp i čekić, dobro poznate komunističke simbole, a shvatiće i da je promenio političku orijentaciju jer odjednom ima potrebu da na jednom forumu piše o pravima radnika, jednakosti u društvu i feminizmu.

 

Ostatak filma prati protagonistu koji pokušava da preživi kao komunista u Srbiji. 

 

Originalnije i kreativnije od 99% visokobudzetnih scenarija filmova nastalih u poslednjih 10 godina, al' taj film ne's gledat'.

Kakva prava radnika, prava zena, prava crnaca, prava visokih (ovde bih mogao da napravim iznimku), samo ljudska prava!!!11111111

 

A ni tattoo "srpa i cekica" mi ne ide uz postojecu tetovazu naslova stiha iz Biblije. Pohvalio sam se pre par meseci ovde ukrasom na telu.

 

2 hours ago, Smrtokapa said:

@RatzenStadt Moramo sastanak na slepo da pravimo, za Dame žmuriš na jedno oko a za mene na drugo.

 

@DameTime Vodimo ga prvo u Korčagin jer je mejnstrim, a za after idemo u štek gde pijemo krv:

dLmsWD5.jpg

 

2 hours ago, DameTime said:

 

i tetoviramo mu srp i čekić

 

Znao sam da se lozite na Bernija Sandersa 😄 

 

Ovde bih usao zaista samo pod uslovom da su mi vezane ili zatvorene oci.

Jel vam to regrutni centar, ili neka laboratorija za psihohirurgiju? Ono, udje normalna osoba, izadje sa idejom da bi trebalo zabraniti posedovanje oruzja. 

 

Al' dobro, nisu to nepremostive razlike, pogotovo posle dva kraft piva.

 

I znate da se salim, jel da? Rado bih zablejao...

Edited by RatzenStadt
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Constantin said:

 

Pozdravljam....nešto slično razmišljam i ja. Obišao sam skoro celu Evropi, Bliski i Daleki Istok, Rusiju, Belorusiju, Ukrajinu....a Srbiju baš i nisam, bar ne celu i to uglavnom u pročazu. Jesam Vojvodinu i Kosovo...skoro svaki grad i kamen. Skoro sam gledao neju emisiju na TV i pokažu, čini mi se Podpećko jezero, u okolini Priboja. Kakva lepota. Nisam bio na Uvcu, Srebrnom jezeru i taj deo Istočne Srbije. Ščan je da kupim kampera...ja i gospodja, lagamo, pa kad i koliko i gde stignemo.

 

Sve što te zanima oko Juga Srbije....tu sam. 

Nisam ni sumnjao.🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/18/2023 at 4:40 PM, Mama_mia said:

Da li ima tema Koga ne biste zeleli da upoznate? Imam nesto da kazem tamo....

:classic_tongue:

 

Pa otvori je, ili daj spisak ovde... samo ako baš ne zahteva jači serverski paket sa većom bazom kod provajdera (što košta boga oca, a kriza udarila...) :classic_unsure:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/18/2023 at 11:40 AM, DameTime said:

 

:classic_laugh: Mnogo sam manje "strašna" uživo, tako da bi mogao da gledaš na oba oka. :classic_wink:

 

Jao, ovo je teško pitanje... Npr. neke koje sam želela da upoznam sam već upoznala. Recimo ovako nešto:

 

@Marvin zato što ga mnogo gotivim 

@uini iako me uglavnom nervira (možda baš zato)

@BojanaCZV jer je još jedna žena na košarkaškom PDF-u :heart:

@Smrtokapa dosta inteligentan i odmeren lik

iii @goldberg jer se divim njegovoj perzistentnosti

 

 

 

Ma drug iz@uini je totalna gotiva a i ima odlican olskul midrange (ako to priznaju fanovi coveka koji sutira zdeset metara :D)

 

Pre x godina je grupa forumasa imala sansu da odigra par basketa na Adi i tad sam upoznao dosta ljudi. Ne bih sad izdvajao jer su vecina bili megacarevi.

 

A vas dvoje latentnih ☭ i ja moramo pod hitno neki forumski kruzok da oformimo, ne moze vise ovako 😅

 

 

  • Like 1
  • Love 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...