Jump to content

Koga biste želeli da upoznate sa foruma?


Džudi

Recommended Posts

11 minutes ago, Marvin said:

Ma drug iz@uini je totalna gotiva a i ima odlican olskul midrange (ako to priznaju fanovi coveka koji sutira zdeset metara :D)

 

Priznajemo! Midrange never dies!!!

 

Gotivim ja @uini-ja :classic_wink:

 

11 minutes ago, Marvin said:

A vas dvoje latentnih ☭ i ja moramo pod hitno neki forumski kruzok da oformimo, ne moze vise ovako 😅

 

Toliko nas je malo da možemo bez problema da se skupimo... 😄 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Necu da imenujem, verovatno bih nekoga propustio i propustom uvredio.

 

Ima vas nekoliko koje sam zavoleo jer pisete pametno i dobro. Stvarno bih vas rado sreo u realnom zivotu.

 

Malo bih prosirio temu.

Nekada smo se upoznavali u skoli, u kafani, na plazii i ko zna gde. Danas je to forum. Neke ne mogu da smislim, a druge zelim da upoznam u zivotu, ako "bog da i sveci ne oduzmu." :classic_biggrin:

 

Bolestan sam, ali to je privremeno. Ako crknem, jebiga. Ali ako prezivim, vas X (prepoznacete se) ste dobrodosli. Vi samo platite put, a kod mene vas cekaju hrana, smestaj i zabava. Najbolji godisnji.

 

Bas volEm forum. U skolu se vise ne bih vratio. Ali na forum, navracacu i dalje.

  • Like 4
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites



Ali ako prezivim, vas X (prepoznacete se) ste dobrodosli. Vi samo platite put, a kod mene vas cekaju hrana, smestaj i zabava. Najbolji godisnji.
 


Zoki, ne obećavam da ti ovu ponudu neću prihvatiti [emoji16]. Verovatno 2025. sledi novi road trip po USA, moja draga opasno gura da to budu southern states, tako da Alabamu nećemo sigurno omašiti. Tvoj zadatak je da, ne samo da preživiš do tada, već i da nas malo provedeš tuda ;).
  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/18/2023 at 1:05 AM, koca popovic said:

Na prvo mjesto bih stavio zoran@ a poslije toga pletilja, drug crni, constantin,dzudi,kronosa,urosa i specijalno suncicu ili ti sansainsteeit. Sve ove sto sam nabrojao ( vjerovatno sam nekog zaboravio) bih rado pozvao da dodju u posjetu kod mene.

Sad cu da kvotujem sam sebe.Sve koje sam nabrojao su dobro dosli kod mene.Maloprije dobih like od Suncice. Suncice kad nadjes vremena naidji do mene u srednju Norvesku da vidis prirodu. Ima sta da se vidi. Moja preporuka je maj juni ili avgust septembar. Ovo vazi i za ostale a specijalno za @zoran59. Ako mi budete dolazili najavite se, da uzmem ferie (odmor).

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Koco, hvala! Ko zna, mozda se ostvari. U Skandinaviji nikada nisam bio - ne racunajuci nekoliko puta had sam samo preseo, promenio avione na putovanju za Evropu.

U medjuvremenu, ajde na nekoj drugoj temi okaci recept za nesto lokalno, sta ti se svidja. O norveskoj kuhinji ne znam nista a rado bih naucio. Nesto najblize mi je sto ponekad kupim ukiseljene haringe, uvoz iz Norveske, i odlicne su.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Eddard said:

Zoki, ne obećavam da ti ovu ponudu neću prihvatiti emoji16.png. Verovatno 2025. sledi novi road trip po USA, moja draga opasno gura da to budu southern states, tako da Alabamu nećemo sigurno omašiti. Tvoj zadatak je da, ne samo da preživiš do tada, već i da nas malo provedeš tuda ;).

 

 

Ne pominjes dete, sebicni covece ( :classic_biggrin: ). Eh, ja cu da pravim rostilj, ali ti menjaj detetu pelene sam.  Promenio sam dovoljno pelena i vise necu ni da gledam ili da

mirisem.

Povescu nas ovuda, ima nacionalnih parkova i svasta, ima sta da se vidi.

 

I znam da ces mi zameriti, kao i moja zena, ali bas bih voleo da vidim tvoju zenu da se sunca iza moje kuce, u basti ( :classic_biggrin: ). Nemam pojma kako izgleda, ali znajuci tebe, makar samo ovako forumski, uveren sam da je lepotica. I da je pametna, bas bih voleo da pricam sa njom. Ne bi ti izabrao bilo koga.  A ti se zajebavaj sa mojom, popijte casu vina  dok ja spremam rostilj. Moja nece zameriti, i ona voli da upozna nove ljude. A kad legnemo, pre spavanja, ogovaramo ih i komentarisemo.

 

Kako god bilo, pripremi se da vidis Chattahoochee. :roflmao:

 

 

 

 

 

 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Volela bih da upoznam Vilhelminu. Mi se malcice i povremeno dopisujemo, postala je baka, 

Ne znam mnogo o njenom stvarnom zivotu osim da je u jednom trenutku donela neverovatno hrabru odluku i zivot pocela od nule, sa 2 dece, daleko.

Volim kako Vilhelmina pise, ozbiljno, iscrpno, argumentovano, pismeno.

Zamisljam je kao jednu malenu, zivahnu zenicu, uvek veselu i spremnu da nauci nesto novo, posvecenu deci i prijatelnima, svojim mackama.

Volela bih da je upoznam kad je mirna, zamisljena, tiha.

I naravno, Kronosa, ako obeca da nece da me pocasti sarmom od Bambija.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...