Jump to content

Mama - cijeg ljubimca jace boli


zoe Bg

Recommended Posts

48 minutes ago, Losmi17 said:

Nista ti ne kapiras.

Nek budu i da su iste tezine.

I jedan i drugi dramatizuju. Jedan pre i za vreme turnira.

Drugi usred turnira.

Jednog razapese, drugog nista da pitaju maltene ili ds se zapitaju.

Jasno sad, onako nacrtano?

Jednog pitaju non stop i daje izjave kako to ide na bolje.

Drugi sam od sebe izjavi da je povreda bas ozbiljna, pukao misic al eto ga, igra ko da nista nije bilo a drugi teniseri se krste dal je moguce sa tom povredom da moze igrati?

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, alcesta said:

Ja sam uvek mislila da u svakom sportu treba da se pobeđuje samo na fer način, ne znam zašto bi se tenis tu razlikovao. Drugo je što u profesionalnom sportu to nema veze sa životom :classic_sad: ali jeste neki ideal kome bi trebalo težiti.

 

Previše se para tu vrti, alcesta, tako je kako je...a da tome treba težiti, slažem se.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

Jednog pitaju non stop i daje izjave kako to ide na bolje.

Drugi sam od sebe izjavi da je povreda bas ozbiljna, pukao misic al eto ga, igra ko da nista nije bilo a drugi teniseri se krste dal je moguce sa tom povredom da moze igrati?

Sem sto to nije tacno sto kazes.

Tako da ne mogu da trosim vreme na netacne podatke.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Losmi17 said:

Sem sto to nije tacno sto kazes.

Tako da ne mogu da trosim vreme na netacne podatke.

 

 

Sta nije tacno tu?

Zar nije bio ceo dan, hoce kaki nece kaki, nije trenirao, jao sta ce biti, na kraju nije bilo nista toliko ozbiljno...

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Boxy said:

 

Sta nije tacno tu?

Zar nije bio ceo dan, hoce kaki nece kaki, nije trenirao, jao sta ce biti, na kraju nije bilo nista toliko ozbiljno...

 

Sto ti odgovaras na moju repliku mikiju?

Imas ti jednu i svoju, na koje nema odgovora 👀

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Losmi17 said:

Sto ti odgovaras na moju repliku mikiju?

Imas ti jednu i svoju, na koje nema odgovora 👀

 

Mislila sam da ti ne odgovaram na ono, jer je stvarno presmesno, cuj argument je mrznja :lol_2:

MA da, mrze ga sto je Srbin...tj. ne zato, nego zato sto se usudio da se umesa i da osvaja silne turnire, CIA, Vatikan i ostalo :lol_2:

 

I vrhunac svega, meni redovno prebacujes da sam zaludjeni fan, a sebe predstavljas kao objektivnog i kritickog fana :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, We lose every week said:

U pivo po izboru u lokalu po izboru da će ova tema do kraja AO imati više postova od originalne teme iz koje je nastala mitozom. 

Upropastila zoe svaku šansu za rekord na AO temi :classic_biggrin: ali pošto će ova ostati i posle turnira, ima veliki potencijal da potuče sve rekorde :classic_rolleyes:

 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Boxy said:

 

Mislila sam da ti ne odgovaram na ono, jer je stvarno presmesno, cuj argument je mrznja :lol_2:

MA da, mrze ga sto je Srbin...tj. ne zato, nego zato sto se usudio da se umesa i da osvaja silne turnire, CIA, Vatikan i ostalo :lol_2:

 

I vrhunac svega, meni redovno prebacujes da sam zaludjeni fan, a sebe predstavljas kao objektivnog i kritickog fana :lol_2:

Nisam mislio na mrznju tih drugih, vec tvoju.

Uf, ajd da zavrsimo, slabo ti ide tumacenje.

Sve mora da se crta 😒

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Losmi17 said:

Nisam mislio na mrznju tih drugih, vec tvoju.

Uf, ajd da zavrsimo, slabo ti ide tumacenje.

Sve mora da se crta 😒

 

Moja mrznja?

Ti zaista mislis da ja mrzim bilo kog igraca? 

Ne mora da mi se crta, nego mi je to bilo toliko suludo, da mi nije ni palo napamet...cuj da mrzim igraca :ajme:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Boxy said:
24 minutes ago, Milica said:
Ovako Boxy izjavljuje ljubav Novaku
I ni Milmana ne mrzi ni malo

Jbt ti si za Shapovalova celog tog dana imala samo uvrede, nazvala si ga nadrkani popisanko i sad meni nesto prebacujes...

Ja ovakve proste reci ne koristim, mozes celi forum da pretrazis naci ih neces. 

A ti sta si za Novaka i Jelenu iz cista mira napisala treba da se stidis svojih godina

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...