Jump to content

Mama - cijeg ljubimca jace boli


zoe Bg

Recommended Posts

 

Novak treba kod Mede na konsultacije da nauci kako prst da pokaze onima koji ga zasluzuju, a da ga niko ne prozove.

Ma nije ljudima muka sto Novak folira povredu nego sto mu nije nista, to njih boli, sto nije slomio kuk pa ko i Marej sa vestackim da ode u penziju ako je ikako moguce pre 8.marta:lol_2:

Edited by Milica
Link to comment
Share on other sites

Ja sam rekao jos tamo negde 2015 kada je Novak poceo da se priblizava rekordima i da 5 godina redovno suri sve redom da na svaki napad stampe lagano treba presaviti tabak i tuziti za klevetu.
Jednom, dvaput, triput pa naucice... Kada zavuku ruke u dzepove da ga isplate par puta razmislice pre objave senzacionalistickih naslova i prozivki za sve i svasta...

Jedino ko je imao slican slucaj napada je bio Nadal kada su ga optuzivali i uplitali u pricu sa Dr Fuentesom i to su bili samo francuski mediji i zavrsilo se. Ovde se bukvalno vade teme o kojima se vec pisalo i ranije i recikliraju pred svaki slem.
Iskreno mislim da bih do sada ja licno odgovarao na vecinu stvari sa Da/Ne i Nemam komentar...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Boxy said:

 

A ti, da li verujes da je Djokovic povredjen? :smiley33:

Verujem da povreda nije toliko dramaticna koliko je on mislio na pocetku, kao i mi.

Tako da smatram da je izdramatizovao.

 

Boxy, neces naici kod mene na odgovor koji trazis, ja se ne bavim idolpoklonstvima.

 

However, i takva povreda je dovoljna da ne osvoji slem.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Losmi17 said:

Verujem da povreda nije toliko dramaticna koliko je on mislio na pocetku, kao i mi.

Tako da smatram da je izdramatizovao.

 

Boxy, neces naici kod mene na odgovor koji trazis, ja se ne bavim idolpoklonstvima.

 

However, i takva povreda je dovoljna da ne osvoji slem.

 

Aha, znaci moguce je da Djokovic ima povredu koja nije toliko velika, iako je on izdramio, ali nije moguce da Nadal isto tako ima povredu koja nije toliko velika? :smiley33:

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Boxy said:

 

Aha, znaci moguce je da Djokovic ima povredu koja nije toliko velika, iako je on izdramio, ali nije moguce da Nadal isto tako ima povredu koja nije toliko velika? :smiley33:

 

Nista ti ne kapiras.

Nek budu i da su iste tezine.

I jedan i drugi dramatizuju. Jedan pre i za vreme turnira.

Drugi usred turnira.

Jednog razapese, drugog nista da pitaju maltene ili ds se zapitaju.

Jasno sad, onako nacrtano?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, alcesta said:

A toga se sećam, razlika je ogromna, nemojmo tako paušalno :classic_biggrin:

 

I jedno i drugo zaslužuje više razvlačenja po štampi od ovoga sa Đokovićem, a evo I Vanja je gore spomenula Azarenku i Šarapovu; ja za to nisam ni znao a u pitanju su top igračice, eto koliko je to bilo ispraćeno.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Losmi17 said:

Nista ti ne kapiras.

Nek budu i da su iste tezine.

I jedan i drugi dramatizuju. Jedan pre i za vreme turnira.

Drugi usred turnira.

Jednog razapese, drugog nista da pitaju maltene ili ds se zapitaju.

Jasno sad, onako nacrtano?

 

Pa pitaju obojicu, ali ovaj je toliko dramio, jos izjavio da mu je pukao misic: sam pao sam se ubio 

 

je l i tebi sad jasno, onako nacrtano? 

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, implant said:

 

Kako si ti sada uspeo da me ubaciš u jednačinu sa matorcima koji brane Vučića:s_w:? Mislim ok, tvoj utisak, tvoja stvar, ali indikativan mi je taj misaoni proces - sad ću da ubacim Vučića u priču i da pojačam utisak...malo je bezveze.

 

Što se novinara tiče, nešto se ne sećam da je Marej, npr., bio ovoliko razvlačen zbog svog držanja za kolena i dahtanja posle svakog poena. Ne sećam se ni da su onu Italijanku razvalačili danima kada je protivnicu od koje je izgubila nazvala droljom, na terenu. U tenisu se dešavaju i mnogo gore stvari od ovoga sa Đokovićem. Ali ajde, neka si u pravu za novinare, samo što ovde nisu više u pitanju samo novinari; jbt., digao se ceo teniski svet da analizira jednu benignu situaciju i da to razvlači danima. Da sam na njihovom mestu, pre bih ga prozivao za konstantno psovanje, urlanje i ironične poglede prema protivniku kada očeše liniju, npr. 

 

Po mom mišljenju, Novak je sigurno imao neki problem (kao i Nadal). E sad, zašto je on čovek koga vole da ne vole pa od svakog problemčića vezanog za njega ispadne problemčina, to je druga stvar.

 

Ovo ti je klasican confirmation bias u kombinaciji sa senzacionalizmom koji je Lavrnja objasnio na drugoj temi.

 

Nije se pisao ni kada je Kelerer divljao, pa su mu zabranili da se bavi profesionalnim tenisom dozivotno. Od toga ni 10 godina nije proslo, niko pojma nema ko je taj lik.

 

isto tako se ljudi ne secaju apsolutno nicega vezanog za neke manje bitne tenisere, a pogotovo teniserke, gde je iskljucivo Serena bitna (medijski).

 

Pominjes Mareja, tacno je to sto pricas, donekle, ali tu ima jedan problem - Marej niti je u rangu ove trojice, a i vecina velikih medija mu je naklonjena jer je Britanac (ne, to ne vazi za Federera).

 

Isti odnos imas i ovde prema Djokovicu koji je apsolutno bozanstvo i ne postoji novinar koji bi se i drznuo da napise ista lose o njemu, a za blagu kritiku se dobija upadanje u komentatorsku kabinu za vreme meca.

 

Tako da su ti Marej u Britaniji i Djokovic u Srbiji dve strane istog novcica, s tom razloga sto naravno raznorazni Sanovi i Dejli Mejlovi imaju planetarni domet, a ovi nasi lokalni.

 

Zakljucak je da je pisanje medija bas onakvo kakvo bi se ocekivalo u ovom vremenu i trenutku.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

Just now, Boxy said:

 

Pa pitaju obojicu, ali ovaj je toliko dramio, jos izjavio da mu je pukao misic: sam pao sam se ubio 

 

je l i tebi sad jasno, onako nacrtano? 

Aha. Vala bas ih pitaju na isti nacin.

Ili i za rafu idu redom i ispituju iste igrace.

 

A nivo drame rafin-ugrozen nastup, ako masaze ne rese problem odustajem,, kme kme.

A onsa odjednom juce sve ok, povreda proslost.

Apsolutno nemas nijedan argument sem mrznje, aj daj bar nesto. Nije zanimljivo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, McLeod said:

 

Pominjes Mareja, tacno je to sto pricas, donekle, ali tu ima jedan problem - Marej niti je u rangu ove trojice, a i vecina velikih medija mu je naklonjena jer je Britanac (ne, to ne vazi za Federera).

 

A, pa dobro onda, pošto je Britanac može da mu se progleda kroz prste, a ovog što ne možemo da mu izgovorimo ime će da razvlačimo do Božije kuće.

 

Da ne bude zabune, ja ne mislim da je samo poreklo kod Novaka triger za sranja koja ga prate u medijima. Rekao bih da je kombinacija porekla, ponašanja i uspešnosti. Znači, nije anđeo, to je sigurno, zna da bude težak prostak pa i nekorektan na momente (tu mislim na one ironične osmehe i poglede kada protivnik odigra nešto dobro). Ali da baš zaslužuje ovakav tretman i to iz ovog razloga o kojem pričamo (tzv. "tear"), mislim da baš i ne. Što se tiče srpskih medija i Đokovićeve porodice, ne mislim baš dobro ni o jednima ni o drugima, mada to za ovu priču nije važno, pričamo o AO.

 

Ne želim da uvredim nekoga, ali mi se čini da dosta ljudi ovde posmatra tenisere crno-belo; Federer dobar, Đoković loš. Đoković dobar, Nadal folirant itd. Sve su to namazani so site mastite likovi koji se takmiče u ultra-kompetitivnom sportu, nema tu crno-belo; i da, te bajke o tenisu kao gospodskom sportu u kojem mora da se pobeđuje samo na fer način su budalaština i priča za naivne. Evo, javio se i Toni Nadal da još malo dosoli, mora da su mu na umu dobrobit i integritet tenisa, nikako interes njegovog sestrića :thumbsup:.

 

P.S. ne zameram Toniju ništa, tako se to radi - drugim rečima, Đokoviću, kada si već morao da preneseš informacije terenskog lekara koji je bez pregleda dijagnostikovao pucanje mišića, ja ću se pridružiti horu likova koji vrše bukake nad tobom ne bih li ti još malo otežao odbranu titule (za koju su mu ionako male šanse).

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, implant said:

te bajke o tenisu kao gospodskom sportu u kojem mora da se pobeđuje samo na fer način su budalaština i priča za naivne

Ja sam uvek mislila da u svakom sportu treba da se pobeđuje samo na fer način, ne znam zašto bi se tenis tu razlikovao. Drugo je što u profesionalnom sportu to nema veze sa životom :classic_sad: ali jeste neki ideal kome bi trebalo težiti.

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...