Jump to content

Juventus FC


Alek The Great

Recommended Posts

Ovo vecerasnje izdanje zasluzuje da ih udare po dzepu, pocevsi od trenera pa do Ronalda. Ovo nema veze sa nekim Interovim umecem, ovo je do Juventusa. Falili su pojedini igraci, ali to nikako ne moze i ne sme da bude opravdanje. Gde je bio Bonuci kod drugog gola?! Sta se desava sa Bentakurom? Zasto je Rabio uopste u protokolu?
Kijeliniju skidam kapu, dao je sve sto moze da sacuva Lukakua.
Ovo jos uvek nije gotovo. Imamo utakmicu manje, utakmice protiv glavnih rivala u drugom delu igramo na svom stadionu, ali nesto mora da se menja. Ovo ne lici ni na sta.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Juventusu su ove sezone svirana 5 penala dok neki imaju i duplo vise. Ja se ne secam kada je Juventus imao najvise dosudjenih penala u seriji A. Mozda pre kalcopolija. Mozda i one sezone kada se Vidal nadavao golova, ali i to je pitanje.
Sto se tice danasnje pobede, nisam gledao drugo, samo prvo poluvreme. Svidjao mi se taj visok presing koji smo igrali, pa i kad smo se umorili bili su bezopasni. Bonuci mi je i dalje velike rizik u timu. Kako ga je Ramsey dao? Neko ce sutra umreti 100%[emoji4]

Link to comment
Share on other sites

Ne svidja mi se ovakav Juve, nekako smo impotentni. Razumem da smo imali rezultat iz prvog meca, ali ako se otvori prostor zasto ne pokusati. Leva strana sa Sandrom i Bernadeskijem bas losa. De Liht se odlicno nosio sa Lukakuom, nije mu dozvolio niti jednom da se okrene. I ostali su pomagali i udvajali kad god su mogli.
Finale tek 19.maja, do tada cemo imati dosta bitnih utakmica. Prva vec za vikend u Napulju. I dalje ne vidim prostor za odigravanje tog zaostalog meca iz prvog dela sezone, pogotovo ako dobro guramo u LS.

Link to comment
Share on other sites

Pa jesmo impotentni, sredina terena ne postoji kad treba da se iznese lopta, da se organizuje igra i tako je tesko igrati. 

 

Rezultati su u poslednje vreme sjajni, ali definitivno mnogo bolji od igre i ne verujem da ce to jos dugo trajati. Barem se odbrana stabilizovala i primila jedan gol u 7 utakmica, to nam drzi glavu iznad vode.

Link to comment
Share on other sites

Kako je samo ovaj Morata neupotrebljiv pa to je neverovatno. Covek nema osecaja da se izvuce iz ofsajda, nema osecaja za loptu. Zasto mi forsiramo igraca na pozajmici nije mi jasno?! Bolje je bilo vratiti Pjacu.
Velika greska na kraju sudije, morao je da gleda ovo - penal kao suza. Ali kako smo igrali nismo zasluzili da ostanemo neporazeni. Rezultat je dobar i pored toga.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sat vremena imas igraca vise i ne mozes da prodjes dalje. Morata je cirkuzant koji nije vidjen skoro. Onaj njegov promasaj lopte bi trebao da udje u uzi izbor za najsmesniji potez godine. Artur ne moze nikako biti zamena za Pjanica jer decko ne ume da odigra loptom napred i apsolutno ne razmislja ni da pokusa. Klasican zadnji vezni. Ronaldo izgoreo u prevelikoj zelji, ako se to uopste moze reci za igraca od 34 leta.
Ne mogu ni da ne prokomentarisem jedanesterac. Ja ni na jednom ponovljenom snimku nisam video kontakt, prelako dosudjeno. Iako nije za poredjenje, ali onaj kontakt na Ronaldu u prvoj utakmici je bio 10 puta veci penal od ovoga.
Ovim ispadanjem Pirlo moze lako uci u anale kao najlosiji trener Juventusa u novijoj istoriji ako ne racunamo kalcopoli i posledice istog. Na nivou je Delnerija ako je uopste za poredjenje zbog kvaliteta timova. Ispao prerano u LS, zaostaje 7 boda u calcu i ostaje mu to finale kupa. Super kup necu ni da racunam.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...