Jump to content

Juventus FC


Alek The Great

Recommended Posts

Средиће њега Алегри цакум пакум. И Кијеза је био дупло талентованији у Фиорентини него у Јувентусу. А богами и Влаховић. 

Link to comment
Share on other sites

Palo i prvo pojacanje. Potpisali smo Tiaga Djalo-a iz Lila za 3,5m + 10% od sledece prodaje. Portugalac, 23 godine, centralni bek, igrao za sve mladje selekcije. Isticao mu ugovor na leto, nije hteo da produzi i morali su da ga prodaju.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 1/28/2024 at 8:43 PM, Alek The Great said:

Sve ok, cilj je top 4, zar ne? A i imperativ pobede u derbiju je sada veci.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk
 

ok plan A nije uspeo, idemo na plan B.

razbicemo salernitanu 1:0

Link to comment
Share on other sites

Vlahovic daje neke tehnicki brutalne golove, nesto sto malo ko moze da izvede, a onda u onoj 100% sansi dobija jednu laganu loptu koja mu se posle prijema odbija u gol aut. Zbog toga ja njega ne mogu da provalim, ima tako neke ocajne poteze, a u ovoj konkretnoj situaciji nije preterivanje reci da je odreagovao kao amater jer mu je Mckennie dao savrsenu loptu. Niti je bila brza, niti je bilo nekog oko njega, niti je odskocila + na levu nogu i coveku se odbije od noge kao da je u panj udarila.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam nedavno rekao svoje za srpske igrace. Treba nam neko konstantan u napadu, neko ko radi za tim, neko kvalitetniji. Iako znam da nam finansijski nije dostupan, treba napomenuti da Mbape jos (zvanicno) nije izabrao klub za sledecu sezonu. Cifre koje su se pominjale da mu PSG nudi za produzetak su astronomske. Opet, Djuntoli je doveden najvise zbog svojih sposobnosti da prepozna tzv "manje" igrace. Nisam siguran da se uopste razmisljalo o njemu. Valjalo bi i Kostica nekom uvaliti, a vratiti Kansela koji je bio na pozajmici u Barsi, a pre toga u Bajernu. Sumnjam da ce Gvardiola racunati na njega.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pogba kaznjen 4 godine zbog dopinga. U klubu vrv sad trljaju ruke. "Ustedece" se dosta novca.

Nekako mi to deluje bas puno s obzirom da su neki kosarkasi kaznjeni sa npr 2 godine. Ne znam sta sve razmatraju kad odlucuju o kazni, ali po Pogbinim recima on navodno nije ni znao da se dopinguje. Tesko da ce on posle tolike pauze i u poznim godinama moci da nastavi karijeru. Mozda u Indiji.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Zaista se nadam da necemo zrtvovati i sledecu sezonu zbog pisljivih 15 miliona. Nama treba apsolutna promena u igri. Alegri ne sme i sledece sezone da bude na klupi. Ekipa vec neko vreme igra kao da se bori za opstanak. Mucimo se protiv ekipa iz donjeg doma. I ovaj Napoli je smejurija od ekipe. Ja bi Alegriju jos vcr urucio otkaz jer ako ovako nastavi necemo biti ni 4. na kraju.

Ovaj Alacaraz je igrao ocajno. Ako za njega budu dali 50m za otkup onda je onaj Djuntoli budaletina. Ceo vezni red je bezvezan.

Vlahovicu nije dovoljno 4 zicera i dve polu sanse da postigne gol. Mnogo nedostaje Danilo u odbrani.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Cini se da je dogovoren Thiago Motta za narednu sezonu. Radujem se tome jer ovo pisem dok opet gledam bunkercinu na domacem terenu protiv mocne Fiorentine. Sraman je postao Allegri i vreme mu je da ide. Nadam se da ce nas bar dovuci do LS jer ni to vise nije sigurno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ni Juventusov fudbal kroz istoriju nije atraktivan i lep, ali onda znas koliko je Allegri preterao kad se smucio navijacima koji su navikli na igru na rezultat i malo golova. Juce u drugom poluvremenu posed lopte 84-16 u korist Fiorentine. I to se desava cak i sa najgorim timovima u ligi. Dodju u Torino i onda drze loptu 70% vremena i oblecu oko gola. Znam da ekipa nema taj kvalitet kao inace, posebno u sredini, ali sramotan pristup ima Max.

Edited by Del Piero
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mozda bi u nekoj situaciji bilo fer da Alegri odradi ovu sezonu, ali on ne sme docekati poslednje kolo protiv Monce. Sramotno je na sta mu lici ekipa. Mozda nemamo najbolju ekipu, ali po kvalitetu smo u top3. A igramo kao ekipa iz donjeg doma.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...