Jump to content

Juventus FC


Alek The Great

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ne razumem vracanje Bufona. Sumnjam da ga vracaju da bi bio maskota na klupi. Scesni je dobro branio.
Ne razumem ni ovu prodaju Spinacole. Ovo malo sto je odigrao bilo je vrlo dobro. Odlicna bekap varijanta na poziciji levog beka.
Trebalo bi se otarasiti De Silja. Bila je nedavno prica da hocemo Belerina, ali sad nista. To bi bio dobar potez.
Jos kad bi nekako zamenili Ruganija za Milenkovica.
Bufon - Belerin, De Liht, Milenkovic, Alex Sandro, a bekap Scesni - Canselo, Kijelini, Pavlovic, Pelegrini je odlicna odbrana.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ma Scesni je prvi golman, Buffon ce biti rezerva, braniti s vremena na vreme. Meni je bedno bilo sto je pisalo da ima klauzulu da mora da odigra bar 8 utakmica da bi postavio rekord, ali sad citam da nema nikakve klauzule i da je Buffon odbio da nosi keca na dresu.

 

Sad se cenkaju za De Ligta, i to traje vec neko vreme, valjda ovom nece dopizditi da ceka. Neka pljunu tih 75m, mali vredi. 

 

Bekovi su nam sumnjivi, Cancelo je ocigledno pravio sranja i nije bas najdsicillinovaniji, bila je prica da ide, ali nista od toga kako stoje stvari. Uostalom kao i sa Sandra. Ni meni se ne svidja prodaja Zolle, valjda nesto bude od Pellegrinia koji je dosao u tom trejdu.

 

Pominje se Pogba, ali sad nam je puna sredina. Pjanic, Matuidi, Can, Ramsey, Rabiot, Bentancur. Khediru sam zaboravio.

Edited by Del Piero
Link to comment
Share on other sites

Treba nam neki igrac vrhunske klase. Zelim da u svakom prelaznom roku bar jednog dovodimo. Ne znam kakva je situacija sa Kostom i Dybalom, ali ako idu bice to za fine novce i valjalo bi dovesti nekog. Znam da je nemoguca misija, ali Neymar bi nam leg'o. Cini mi se da je PSG jurio Dybalu pre izvesnog vremena. Realnija opcija je Insigne, ali njega su zadojili u Napulju.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 4 weeks later...

Ocigledno je da Juve nije miljenik nasih medija. To se vidi kroz tekstove i naslove nasih novinara. Penal koji je sviran Interu za vikend nije nista veci od onog Ronaldovog u sredu, a nisam video neki naslov koji aludira na kradju. Nije samo Inter u pitanju. Ovde se ocekuje da Juve mora da dobija sa po 3-4 gola razlike tako da cim bude 1-0 onda je to "juventusovski". Milinkovic-Savic je dovoljno da samo igra i da se njegove igre dizu u visine. Decko ne da ne vredi 80m, nego ne vredi ni 20m.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Na sta licimo sunce ti jebem, dotle je doslo da mi je zao Ronalda koji vise od polovinu golova daje ni iz cega. Muka mi je koliko smo impotentni i od tolikog guranja lopte u sredinu. 

I ovaj Sarri povrh svega sa ovim njegovim idiotskim izjava posle utakmica.

Edited by Del Piero
Link to comment
Share on other sites

Ronaldo je bez dileme i dalje top5 fudbaler na svijetu. Da igra u nekoj ekipi  koja gaji ofanzivniji fudbal statistika bi mu nesumnjivo bila jos bolja. Juve uopste nije ekipa koja stvara veliki broj prilika, igraju jalovo i nemaju uopste neku kombinatoriku. Sariju ocigledno treba vise vremena da izgradi svoj sistem igre, jer ovo sto igraju ove sezone je skroz neuvjerljivo.

 

Btw, Pjanic igra dosta skroman fudbal u poslednje 2 sezone. Nikad ga nijesam stavljao u neki vrh veznih igraca, a sada je bas daleko od toga.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...