Jump to content

NFL - Season 2019


Xpert

Recommended Posts

Ajmo mala pomoć prijatelja.

Kao i nekoliko godina unazad, pred početak sezone, treba mi savet oko keeper-a u jednoj ligi u kojoj se tri igrača čuvaju od prethodne sezone. PPR liga, 10 učesnika 2WR+2RB+1TE+1FLEX.

Saquon Barkley je no brainer.

Drugi je Dalvin Cook, jedino me tu brine to što je najavljivao holdout pre izvesnog vremena, pa ne znam šta se oko toga izdešavalo, jel odustao od te gluposti, jel trenira, hoće li igrati.

Treći keeper se dvoumim između Hopkinsa i Tyreek Hilla. Hopkins bi mi bio no brainer da je ostao u Texansima, ali ovako, znaju ti WR-ovi da bustuju prvu sezonu u novim sredinama, tako da mi Hill deluje kao bezbedniji pick sa nižim upside-om.

 

Saveti, predlozi, primedbe, amandmani su dobrodošli!?

Link to comment
Share on other sites

Ajmo mala pomoć prijatelja.
Kao i nekoliko godina unazad, pred početak sezone, treba mi savet oko keeper-a u jednoj ligi u kojoj se tri igrača čuvaju od prethodne sezone. PPR liga, 10 učesnika 2WR+2RB+1TE+1FLEX.
Saquon Barkley je no brainer.
Drugi je Dalvin Cook, jedino me tu brine to što je najavljivao holdout pre izvesnog vremena, pa ne znam šta se oko toga izdešavalo, jel odustao od te gluposti, jel trenira, hoće li igrati.
Treći keeper se dvoumim između Hopkinsa i Tyreek Hilla. Hopkins bi mi bio no brainer da je ostao u Texansima, ali ovako, znaju ti WR-ovi da bustuju prvu sezonu u novim sredinama, tako da mi Hill deluje kao bezbedniji pick sa nižim upside-om.
 
Saveti, predlozi, primedbe, amandmani su dobrodošli!?
Slazem se sa tvojim stavovima o svemu. Ne znam sta su alternative Kuku zlu ne trebalo al Saquon i Hill bi bili i moji izbori.
Link to comment
Share on other sites

On 8/30/2020 at 11:41 AM, Ser Jaime! Rickon! Dickon. said:

Pa pazi...ako bi Cook zatezao, odabrao bih i Hilla i Hopkinsa...Jedine vredne pomena opcije su tu još Lamar Džekson, Singleteri iz Bafala i Vil Fuler iz Hjustona koji otpada i da je značajniji igrač jer više provede na IR nego u rosteru. 

 

Koliko sam ja čitao, nikad nije došlo do baš ozbiljnog zatezanja sa strane Cookovog campa. Ali valjalo bi pronači najskorije informacije oko toga za potvrdu.

 

Što se tiče Singletarya, javljaju o fumbling issues u kampu, koji ga je pratio i line. Pored toga, rookie Zack Moss se valjda jako dobro pokazao i trebalo bi da ima ok ulogu u backfieldu

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Sinan Bowie said:

patriotsi katovali sanua i bez njegovih 5,75 miliona sada imaju skoro 37 miliona $ cap space. moglo bi to da se iskoristi da se fino popune jos 2-3 pozicije tokom sezone (wr, zamena za cannona u ol...)

 

Kad ga nisu katovali odmah u martu, mislio sam da je ta njegova povreda prošle sezone bila nezgodnija nego što se mislilo i da će mu dati šansu da bude deo WR grupe ove godine, pošto i ovako nemaju mnogo talenta. Tako da su sada ostali sa Edelmanom, Harryjem, nedraftovanim rookie igračima prošle (Meyers, Olszewski) i ove godine i Slaterom za koje ne znam kad se poslednji put lineupovao u napadu. Jedino pojačanje je Byrd koji je prošle godine imao oko 400 jardi u Arizoni.

 

Ako Belichick planira da ide do kraja ponovo, a mislim da planira, moraće da dovede nekoga. A kao što si rekao, opt-out Hightowera, Cannona i Chunga, uz odlazak Sanua daje im zaista mnogo novca u capu. Takođe, još neki trade ili veteran signing očekivao bih takođe na OT, a bogami i u sredini odbrane LB/S. Čak sam pomislio da će se uključiti u priču za Earla Thomasa.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Sinan Bowie said:

patriotsi katovali sanua i bez njegovih 5,75 miliona sada imaju skoro 37 miliona $ cap space. moglo bi to da se iskoristi da se fino popune jos 2-3 pozicije tokom sezone (wr, zamena za cannona u ol...)

 

I tata bi sine 😄

 

Para ti u capu možeš da imaš koliko hočeš, ali startni tacklovi ne rasteju na drvetu. Pre češ sresti polarnog medveda na karibima, nego dobrog tackla na FA listi u septembru 😂

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, karipesic said:
On 9/5/2020 at 8:29 PM, Skyglider said:
Jel se zna kako će Redskinsi da se zovu, ili u novu sezonu ulaze kao  Washington Football Team ?

Rekose da ovu sezonu ostaje tako dok ne smisle.

 

Jebi ga , mogli su da smisle neko ime do sad, tipa Washington Senators , glupo da ovako ostaje. 

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...