Jump to content

NFL - Season 2019


Xpert

Recommended Posts

1 hour ago, Skyglider said:

Zasluzio je Andy Reid da osvoji titulu konacno, kao i navijaci KC koji cekaju 50 godina

 

A ja cu valjda da vidim nekad kako moji Ninersi osvajaju SB 

 

Zaslužio je Andy da kruniše stvarno vrhunsku karijeru i veoma mi je drago zbog njega. Ali moram reći, mislim da mu je gameplan bio jako slab danas, gomila pozvanih rollouta i screenova kad nije bilo nikakve logike. Ipak, ovog puta on ima QB koji izvlači situaciju: generalno ispod svog nivoa Mahomes pronalazi Hilla u trepavicu na 3&15 loptom koja je letela preko 50 jardi.

Kada je bilo najpotrebnije, Mahomes je pokazao da je danas najbolji QB na svetu.

 

Čestitke za KC, dosta je vremena prošlo od IV do LIV 😄 Vrhunske 2 sezone krunisane titulom. A mislim da Mahomie nije završio, daleko od toga, mogao bi čak i da ugrozi TB12.

 

A već sutra kreće jedna od najzanimljivijih offseason u poslednje vreme. Možda bismo mogli da predviđamo startne QB svake ekipe do početka FA, moglo bi biti veoma zanimljivo.

Link to comment
Share on other sites

Krenulo ozbiljnije cutovanje.

 

Washington se pozdravio sa Normanom i Richardsonom.

Baltimore otpustio Tonyja Jeffersona.
Houston završio epizodu sa Hargreavesom.

 

Od ranije se zna slobodan je Greg Olsen, koji je već u pregovorima sa Buffalom, Seattleom i Washingtonom, ali kako stvari stoje potpisaće za Buffalo.

 

Ugovore su pre FA perioda produžili igrači Baltimorea CB Marcus Peters i S Chuck Clark, LB Houstona Whitney Mercilus, G Las Vegasa Richie Incognito i RB Jalen Richard, S Chicaga Eddie Jackson i naravno legenda Larry Fitz još jedna godina.

 

Sprema se ludnica, ne mogu da dočekam.

Edited by Ikac
Link to comment
Share on other sites

Olsen ipak u Seattle otišao.

 

Phila očekivano otpustila Bradhama.

 

Arizona potpuno neočekivano, barem za mene, produžila ugovor sa levim tackleom DJ Humphreisom. 3 godina 45 miliona, prve dve garantovane (29M) za igrača koji kad mu je najbolji dan bude prosečan.

Link to comment
Share on other sites

https://www.google.com/amp/s/globalnews.ca/news/6506523/former-blue-bombers-qb-nfl-cardinals/amp/

Manje više nebitna vest, ali imao sam priliku da ga gledam uživo na prošlogodišnjem labour day classicu...ako uopšte dobije neke snapove, funkcija će mu biti kao što je imao Taysom Hill u Saintsima...ne vidim kako, ali bi mi bilo drago da dobije makar malečku priliku da igra

Link to comment
Share on other sites

Greg Robinson legenda, sam se iskljucio iz FA.

 

Bice veoma zanimljivo sta ce biti sa Jordanom Reedom koji je propustio celu sezonu zbog potresa mozga. Izjavio je da zeli da igra, ali sumnjam da trenutno moze dobiti mnogo vise od veteranskog minimuma. Mirise na Bellichickian low risk-high reward.

 

Slobodni su CB Amukamara i WR Gabriel iz Chicaga, Damon Snacks Harrison (Detroit), CB Carrie (Cleveland), tako da je fino ojacan FA pool.

 

Washington za sada zadrzava Adriana Petersona, a nadam se da ce ovi moji pre 16. marta produziti ugovor sa Griffenom koji je iskoristio opciju da izadje iz ugovora. Sumnjam da ce napustiti Minnesotu, ali mi se ne svidja sto nema ugovor trenutno.

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...