Jump to content

NFL - Season 2019


Xpert

Recommended Posts

13 hours ago, Xpert said:

Ovo nema sanse da bude dosadno.

 

 

Gruden je već bio, pokidao.

 

Šteta što Marshawn nije i dalje tu. Tu je Doug Martin, šansa da ga navataju sa PED, Worley imao probleme sa zakonom.

 

Od ovih rookie igrača, deluje da će se koncentrisati na Mad Maxx Crosby-ja, Renfrow je šampion sa Clemsonom.

 

I najbolje od svega, VONTAZE BURFICT i ANTONIO BROWN, prikazaće kad ga je nokautirao 100% + Richie Incognito.

 

Jedva čekam.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Za rookie igrače nisam siguran za Crosbya i Renfrowa. Crosby možda upadne u "featured white guy with long hair" kategoriju, mada tu mu je opasna  konkurencija Cowser koji kao priča nešto kineski... Od rookija ja tipujem na Abramsa. Lik se ne gasi, a pored toga mislim da več završava masters na Miss st, ili tako nešto. Jacobsova priča kako je bio beskučnik kao djete , bi im verovatno isto mogla biti zanimljiva.

 

Nathan Peterman je takodje tu.  Chris Warren če verovatno privuči pažnju. Prošle godine je u training campu gazio ljude.

 

Od veterana bi mogli dosta pratiti Tahira Whiteheada. Imam utisak da bi njemu prijalo nešto tako. Možda Jalen Richard. Dugo u timu, izborio se za poziciju kao UDFA. Ili Karl Joseph možda.

 

Uglavnom, biče zanimljivo. Koliko god ekipi u takmičarskom smislu smetalo da je prate kamere, meni je drago što ču moči malo detaljnije da upoznam tim za koji navijam.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
43 minutes ago, anfield said:

Saints’ DT David Onyemata is being suspended one game for violating the NFL’s substances of abuse policy.

 

Po mom mišljenju najpodcenjeniji interior rusher u ligi. Još kad bi uspeo da smanji prosjek od 2.5 "roughing the passer" penaltya po utakmici, bilo bi super.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bobby Axelrod said:

Melvin Gordon trazi trejd ako ne dobije novi ugovor.

Posle sezone kakvu je imao, skroz zaslužuje to. Posle onog što mu se desilo na kraju sezone, i ovog svega sa Gurleyom, pravo je pitanje šta će Chargersi da urade. Grade oni ovaj tim podugo da bi sada odbacili tako lako superstar RBa

Link to comment
Share on other sites

Velika dilema za Chargerse. Realno imaju ekipu za SB, Rivers ima 37 godina i ne treba se zajebavati sad. Sa druge strane, postoji cela Gurley situacija koja ih upozorava. 

 

Da vide neku trogodišnju ekstenziju i da stave sve garantovane pare u ovu i sledeću sezonu i zadrže fleksibilnost, ne vidim drugo rešenje. 

 

Incognito suspendovan, kakvo iznenađenje. Ali Herndon za Jetse jeste gubitak, njemu i Darnoldu potrebno je što više repsa. 

Link to comment
Share on other sites

Treba tuziti one medije koji su objavili prvo samo deo razgovora,posle kad je otkriven i drugi deo,verenica pokusala da ga namesti.Mada me cudi da nije dobio par utakmica zbog pretnji.

 

Off topic

Otvarajte temu za fantasy:classic_smile:

Edited by Bobby Axelrod
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...