Jump to content

NFL - Season 2019


Xpert

Recommended Posts

Normalno da se pominje Rivera u NYG kad je tamo GM Gettleman koji ga je i doveo u Pantherse.

 

Ali mislim da se to neće desiti, pre svega zato što mislim da će on imati bolju ponudu. Kao što je rečeno Dallas bi mogao biti zainteresovan, a u januaru Brownsi bi mogli ponovo da traže trenera, kao i LA Chargersi gde je on bio DC pre nego što je postao HC Caroline. Čak bi i Atlanta bila bolja opcija od NYG, ali sumnjam da će hteti da ostane u diviziji.

Link to comment
Share on other sites

Odličan zaista, bilo bi zanimljivo da smo videli Fitzmagica zapravo u dobroj ekipi. Jedini put da je zapravo bio u dobroj ekipi je prva godina Todda Bowlesa u Jetsima 2015. godine i tada mu je izmakao playoff u poslednjem kolu sa skorom 10-6 (a i to je bila poslednja dobra sezona za brojne igrače tog tima Revis, Brandon Marshall, Decker, Cromartie, Wilkerson itd.). Pošto su u pitanju Jetsi to se naravno sve raspalo odmah sledeće godine. A ni pre toga u Billsima, a ni u Tampi nije imao baš neki tim oko sebe, pogotovo je u Tampi odbrana bila užas, a Dirk Koetter loš HC pa je i pored toga imao odlične igre.

 

Evo recimo da je on ove sezone bio na mestu Kyle Allena u Panthersima, oni bi verovatno imali još neku šansu za playoff.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, larry said:

Broncosi izgledaju gotovo poetično u napadu. Ne znam kako su izgledali sa Joeom jer ih tad nisam gledao, ali ovo sada izgleda lepršavo i Payton-ovski

 

I to sa 2,3 poena Lindsaya koji me uništi u fantasyju. Čovek bi pomislio toliko poena, on je nešto uradio. Drew Lock za sada impresivno i zanimljivo. A što kaže Expert, da se dodatno zapitaš šta je bilo sa Patriotama protiv Texansa 55 minuta.

 

10 minutes ago, L0shMi said:

Winston - Trubisky trade? Šta kažete?

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 

 

Winston je free agent posle ove sezone. A i da nije, sumnjam da neko kao Arians želi nekog kao što je Trubisky.

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...