Jump to content

NFL - Season 2019


Xpert

Recommended Posts

Mislim da sa njim ovako rizikuju ove sezone,od naredne ocekujem da manje trci,duga je lista QB koji su ranije zavrsavali karijere zbog ovakvog stila igranja,no cenim da je njemu potrebno jos jedno leto da popravi mehaniku bacanja i preciznost

Edited by Bobby Axelrod
Link to comment
Share on other sites

Utakmica koja se igra po nevremenu ne moze biti reprezentativna za bilo sta... neverovatan je napredak Lamara sto se pasa tice u odnosu na proslu sezonu. Ako nastavi da tako napreduje u offseasonu, Ravensi ce biti brutalni u narednim godinama... a trcanje je tu na nedeljnom nivou cisto da odbrana mora da vise razmisljao o tome dok ih on reseta pasom.

 

 

Ninersi lako mogu od #1 da zavrse na #5 za playoff... go Seahawks

Edited by Darth Steva
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Martin Mystere said:

Što se mene tiče Mahomes je mnogo bolji QB od Lamara - i ne samo on...

 

Po meni Lamar će da traje kao i koliko i more drugih QB koji su probali da igraju na isti način ali bumo videli.

 

Naravno da je Mahomes bolji, to niko ni ne spori. Mahomes je najtalentovaniji, a možda već i najbolji QB u ligi (barem po mom mišljenju jeste).

 

Ali primarni zadatak kvoterbeka je da implementira gameplan i da pobeđuje utakmice, ne samo da baca loptu. Pritom Lamar ima sasvim dobar pas, preciznost je poboljšana i biće još, ako je mogao Josh Allen može i on.

 

Ja sam ga gledao dosta od kada je starter i on je mnogo bolji u izbegavanju udaraca od bilo kog drugog QB, čak i sličnih njemu (Vick i RGIII pre svih). Vick je išao u tackle, a RG je jednostavno bio užasan u slidingu i nije izlazio van terena. Lamar zna slide i uvek beži van terena, danas je dobio jedan udarac da se sećam, a propustio sam možda nekoliko minuta današnjeg meča.

Link to comment
Share on other sites

Imali smo ne tako davno QBa koji je uzeo MVPja jer je apsolutno pokidao sezonu, imao tonu istrčanih jardi i TDova. Danas je na pomolu ispadanja iz lige jer je i pokidao sve u sebi, pa više ne može ni da baca loptu kako treba, a pošto nije RB ne može ni da igra na toj poziciji. Bolje 5 godina 100+ pass rtg nego jednu godinu 100+ yds istrčanih po utakmici.

Link to comment
Share on other sites

Kema su sjebali udarci linijaša i lajnbejkera, išao je ravno i kasnio sa izbačajima.

 

Lamar neuporedivo manje udaraca prima i kad ih primi uglavnom su od laganijih kornerbekova.

 

Eto juče je imao 1 ozbiljniji udarac i to je to u poslednjih nekoliko utakmica.

 

Npr. za ove udarce sada isključuju i sve ih je manje...

 

 

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Martin Mystere said:

'beš ti QB koji napravi više jardi trčanjem nego pasom...

Možda on i jeste vanserijski dobar ali ja takve QB nikad nisam voleo niti ću ih voleti i ceniti, pa ma koliko god dobri oni realno bili.

 

Takav nazalost ne traje dugo, ali je bez dileme mnogo atraktivniji za gledanje. Cak i ako ga zdavlje posluzi siguno ce i on smanjivati trcanje iz sezone u sezonu. Meni je nesto najlepse videti trcanje od 20+ jardi, a posto to trkaci retko uspevaju, onda su ovakvi QB praznik za oci.

 

Tek sad ne mogu da razumem moralisanje Patriota i zasto su oterali Atonia kad im je napad bez njega goli prosek, ako i toliko.

Link to comment
Share on other sites

Jbg,zasto?Kraftu zataskali placanje kurvi,ovaj optuzen da je napastvovao 2 zene,ajde i to,jos one poruke koje su realno pretnja koje je poslao onoj slikarki,lik je mentol,da je cutao jos 3 dana,imao bi garantovanih 29 miliona,idiot.

Mada,mislim da u ligi znaju ekipe da gde god bude zavrsio,momentalno ide na exemption list,pa zato i niko ga ne cima,a da ne zaboravim kako je Krafta napljuvao pri odlasku.

Link to comment
Share on other sites

On 12/2/2019 at 7:07 PM, Bobby Axelrod said:

Jbg,zasto?Kraftu zataskali placanje kurvi,ovaj optuzen da je napastvovao 2 zene,ajde i to,jos one poruke koje su realno pretnja koje je poslao onoj slikarki,lik je mentol,da je cutao jos 3 dana,imao bi garantovanih 29 miliona,idiot.

Mada,mislim da u ligi znaju ekipe da gde god bude zavrsio,momentalno ide na exemption list,pa zato i niko ga ne cima,a da ne zaboravim kako je Krafta napljuvao pri odlasku.


Izvinio se xD
 

 

Edited by next
Link to comment
Share on other sites

Daniel Jones in a boot + has moderate high ankle sprain, per Pat Shurmur. He couldn’t play if Giants had game today. Shurmur compared it to what Saquon Barkley had, slightly less severe. Barkley missed three games. So get ready for the return of Eli Manning on Monday vs Eagles.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Baš kao što se spominju kao novi dom još nekih desetak, što koledž što NFL sadašnjih ili bivših HC-ova.
 
Mislim da će RR u Dalas. 
Naravno, zato se i zovu spekulacije, nisam mislio da mi objasnjavas kako funckionisu mediji, nego sta ti mislis o njemu kao potencijalnom kandidatu, kako ti se to svidja i tako to? :D
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...