Jump to content

NFL - Season 2019


Xpert

Recommended Posts

6 hours ago, Bobby Axelrod said:

GB je kao sto sam i pisao,dosta precenjen,nemaju drugog WR,AR nije sto je bio,secondary protiv TE je najgori u ligi,takodje Klark je dosta overrated pomeni

 

Kad je Bulaga izašao i ušao onaj Light, kao da sam ja zamenio Jonathana Ogdena. Sa druge strane, rookie Skule koji menja Staleyja se mučio i Shanahan ga je zamenio. SF gađa 1. mesto i nema prostora za skupljanje iskustva ove godine.

 

Za GB rekao sam još kad su dobili ove moje. Ako braća Smith ne uništavaju konstantno napade protivnika, ta odbrana je i dalje prosek: ILBs Martinez i Goodson su prosek, korneri i Savage su talentovani i bolji naravno od onog što su imali, pogotovo Alexander, ali daleko je to od Pro Bowl nivoa, kamoli All Pro. I Clark deluje da je posustao, pošto ni u toj liniji nema mnogo podrške, Lowry, Lancaster i Adams ne bi bili starteri ni u Minnesotu, ni u Chicagu, možda ni u Detroitu.

 

Imaju napad trčanjem kakav nisu imali dosta dugo, ali sad je Rodgers malo trokirao. Pritom, deluje malo čudno taj njegov odnos sa LaFleurom, nisam siguran da je on 100% ubeđen da LaFleur zna šta radi i bio je vidno frustriran pozvanom akcijom na 4th down u PP.

 

U svakom slučaju, jedno lepo veče za Minny i biće borba za tu diviziju do poslednjeg kola.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ja sam samo realan. Nit jinxujem nit kontrajinxujem. Koliko puta se desilo da imamo u AFC ekipu za koju svi kažu da je najbolja u ligi a kad dođe PO i meč sa Patsima onda bude mućak.

 

Da se razumemo, ovo nije ništa protiv Baltimora, oduševljen sam šta rade i kako igraju, sjajni su , fenomenalni su.... Mnogo mi krivo što prvo nisam gledao The Wire pa onda počeo pratiti NFL jer bih sada bio navijač Baltimora a ne one gomile kravlje balege obučene u plavo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Aman, pravi se odstupnica. Kao i protiv sakate File kad su se uplasili da bi im mogli nauditi rezultatski.
Pa nije bas da smo tamo glatko prosli. Da podsetim da smo gubili 10 0, a na kraju dobili samo 1 TD razlike gde je Fila imala hail mary, tako da, nije bilo bas bezrazlozno plasiti se, osobito kad pogledas kako igra napad vec 2 meseca.

A sada trenutno po kvalitetu igre, Baltimor jeste daleko ispred sto se videlo kad smo igrali pre 2 nedelje. Plus, ko kaze da cemo mi imati prednost domaceg terena, imamo sad 2 vezana opaka meca. Moramo verov dobiti oba kako mi zadrzali home field advantage...
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, karipesic said:

Pa nije bas da smo tamo glatko prosli. Da podsetim da smo gubili 10 0, a na kraju dobili samo 1 TD razlike gde je Fila imala hail mary, tako da, nije bilo bas bezrazlozno plasiti se, osobito kad pogledas kako igra napad vec 2 meseca.

A sada trenutno po kvalitetu igre, Baltimor jeste daleko ispred sto se videlo kad smo igrali pre 2 nedelje. Plus, ko kaze da cemo mi imati prednost domaceg terena, imamo sad 2 vezana opaka meca. Moramo verov dobiti oba kako mi zadrzali home field advantage...

 

Baltimore je #1 u Power Rankings i tu nema šta da se doda. NE se provukao kroz novembar, i dalje su prvi, ali su za ceo mesec postigli 50 poena. Odbrana je dominantna pa nije dozvolila ni 150 za sezonu još uvek, ali mislim da bi za novu titulu napad morao znatno bolje od ovoga.

 

Do kraja sezone Baltimore ima SF sledeće nedelje, a potom Buffalo, Jets, Cleveland i Pittsburgh. Ako dobiju SF, mogli bi završiti 14-2.

Patriote imaju Houston i KC naredne 2 nedelje, i onda limunadu do kraja sa Cincinnatijem, Buffalom i Miamijem. Meni deluje realno da izgube jednu od naredne dve i padnu na #2.

 

Svakako deluje da su obe ekipe već obezbedile BYE u prvoj playoff rundi.

 

NFC i ove godine dosta dublji i kvalitetniji.

Link to comment
Share on other sites

Ko ce da sutira za Patse?

BREAKING: More kicking issues for #Patriots as league source confirms Nick Folk had appendectomy early Thursday and will almost certainly be OUT for Sunday in Houston. Already been through Gostkowski and Nugent this season.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...